Főoldal » Meccsek » 2021. november 27.

Meccsek - 2021. november 27.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. november 27.)


4 mérkőzés
nov. 27. 14:00
Alavés - Celta Vigo
1:2 (1:1)
nov. 27. 16:15
Valencia - Rayo Vallecano
1:1 (1:0)
nov. 27. 18:30
Mallorca - Getafe
0:0
nov. 27. 21:00
Villarreal - FC Barcelona
1:3 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 27. 13:30
Arsenal - Newcastle United
2:0 (0:0)
nov. 27. 16:00
Liverpool - Southampton
4:0 (3:0)
nov. 27. 16:00
Crystal Palace - Aston Villa
1:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Norwich - Wolverhampton
0:0
3 mérkőzés
nov. 27. 14:45
Kisvárda - MTK
5:0 (2:0)
nov. 27. 17:00
Fehérvár - Gyirmót
3:2 (1:1)
nov. 27. 19:30
Budapest Honvéd - Újpest
1:2 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 27. 15:00
Empoli - Fiorentina
2:1 (0:0)
nov. 27. 15:00
Sampdoria - Hellas Verona
3:1 (0:1)
nov. 27. 18:00
Juventus - Atalanta
0:1 (0:1)
nov. 27. 20:45
Venezia - Inter
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
nov. 27. 15:30
Wolfsburg - Borussia Dortmund
1:3 (1:1)
nov. 27. 15:30
Hertha BSC - Augsburg
1:1 (1:0)
nov. 27. 15:30
1. FC Köln - Mönchengladbach
4:1 (0:0)
nov. 27. 15:30
Bochum - Freiburg
2:1 (0:0)
nov. 27. 15:30
Greuther Fürth - Hoffenheim
3:6 (1:2)
nov. 27. 18:30
Bayern München - Arminia Bielefeld
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 27. 17:00
Lille - Nantes
1:1 (1:1)
nov. 27. 21:00
Nice - Metz
0:1 (0:1)
28 mérkőzés
nov. 27. 13:00
Cannet Rocheville - Bastia-Borgo
1:1 (1:1)
nov. 27. 14:00
Laval - Le Mans
1:1 (1:1)
nov. 27. 14:00
J3 Amilly - Quevilly
0:5 (0:3)
nov. 27. 14:00
Canet - Saint-Denis
1:1 (0:1)
nov. 27. 14:30
Soleil Bischheim - Nancy
0:1 (0:0)
nov. 27. 14:30
Morteau Montlebon - Dijon
0:2 (0:0)
nov. 27. 15:00
Chambéry - Auxerre
4:6 (1:4)
nov. 27. 16:00
Aubagne - Nimes
2:2 (2:2)
nov. 27. 16:00
Montchat Lyon - Sochaux
0:3 (0:3)
nov. 27. 16:00
Cite 6 - Valenciennes
1:4 (1:1)
nov. 27. 16:00
Amiens AC - Feignies-Aulnoye
1:1 (1:0)
nov. 27. 16:15
Guingamp - Stade Briochin
1:0 (1:0)
nov. 27. 17:00
Biesheim - Thaon
0:1 (0:1)
nov. 27. 17:00
Andrézieux - Grenoble
3:0 (2:0)
nov. 27. 17:00
Cannes - Rodez
1:1 (1:1)
nov. 27. 17:00
Mulhouse - Lyon-Duchére
1:3 (0:0)
nov. 27. 18:00
Paris FC - CSC Cayenne
14:0 (0:0)
nov. 27. 18:00
Sarrebourg - Créteil
1:3 (0:0)
nov. 27. 18:00
Cambrai - Amiens SC
1:4 (1:3)
nov. 27. 18:00
Gazélec Ajaccio - Red Star FC 93
1:2 (0:0)
nov. 27. 18:00
Vénissieux - Yzeure
1:1 (0:1)
nov. 27. 18:00
Bergerac - Stade Bordelais
4:0 (2:0)
nov. 27. 18:00
Dinan-Léhon - Saint-Malo
2:2 (1:1)
nov. 27. 18:00
Chambly - Beauvais
0:0
nov. 27. 18:00
Linas-Montlhery - Évreux
1:1 (0:1)
nov. 27. 18:00
Ergué-Gaberic - Vannes
1:2 (0:1)
nov. 27. 19:00
Poitiers - US Orléans
1:1 (0:0)

nov. 27. 13:30
Schalke 04 - Sandhausen
5:2 (0:0)
nov. 27. 13:30
Aue - Darmstadt
1:2 (0:0)
nov. 27. 13:30
Karlsruhe - Hannover 96
4:0 (3:0)
nov. 27. 20:30
Holstein Kiel - Werder Bremen
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 27. 18:45
Fortuna Sittard - Groningen
1:4 (1:2)
nov. 27. 20:00
Zwolle - Waalwijk
0:0
nov. 27. 21:00
Willem II - Go Ahead Eagles
0:1 (0:0)
nov. 27. 16:00
Burgos - Málaga
3:0 (1:0)
nov. 27. 18:15
Almería - Huesca
0:0
nov. 27. 18:15
Sporting Gijón - Fuenlabrada
1:1 (1:0)
nov. 27. 20:30
Valladolid - FC Cartagena
2:0 (2:0)
9 mérkőzés
nov. 27. 13:30
Preston - Fulham
1:1 (0:1)
nov. 27. 16:00
Huddersfield - Middlesbrough
1:2 (0:2)
nov. 27. 16:00
Luton - Cardiff
1:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Birmingham - Blackpool
1:0 (0:0)
nov. 27. 16:00
Swansea - Reading
2:3 (1:2)
nov. 27. 16:00
Bournemouth - Coventry
2:2 (1:0)
nov. 27. 16:00
Hull - Millwall
2:1 (1:1)
nov. 27. 16:00
Peterborough - Barnsley
0:0
nov. 27. 16:00
Stoke - Blackburn Rovers
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
nov. 27. 14:00
Ascoli - Monza
1:1 (1:1)
nov. 27. 14:00
Benevento - Reggina
4:0 (2:0)
nov. 27. 14:00
Frosinone - Pordenone
2:2 (0:0)
nov. 27. 14:00
Alessandria - Cremonese
1:0 (0:0)
nov. 27. 14:00
Cosenza 1914 - SPAL
0:1 (0:0)
nov. 27. 16:15
Brescia - Pisa
0:1 (0:0)
nov. 27. 18:30
Perugia - Cittadella
1:1 (1:0)

nov. 27. 16:30
Famalicao - Portimonense
0:3 (0:2)
nov. 27. 19:00
Arouca - Boavista Porto
2:1 (1:0)
nov. 27. 21:30
Belenenses - Benfica
0:7 (0:7)
1 mérkőzés
nov. 27. 21:00
Palmeiras - Flamengo RJ
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 27. 12:00
FK Ural - PFC Sochi
1:1 (1:0)
nov. 27. 14:30
Akhmat Grozny - FK Rostov
2:0 (1:0)
nov. 27. 17:00
Khimki - FK Krasnodar
3:3 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 27. 16:30
UTA Arad - Argesul Pitesti
0:1 (0:0)
nov. 27. 19:30
Rapid Bukarest - Mioveni
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 27. 11:30
Antalyaspor - Alanyaspor
3:0 (1:0)
nov. 27. 14:00
Rizespor - Kayserispor
1:0 (0:0)
nov. 27. 17:00
Besiktas - Giresunspor
0:4 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 27. 23:30
Bragantino - América MG
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 27. 16:15
Seraing United - Sint-Truidense
2:0 (1:0)
nov. 27. 18:30
Cercle Brugge - Mechelen
3:1 (1:1)
nov. 27. 18:30
AS Eupen - Kortrijk
2:2 (2:1)
nov. 27. 20:45
Sporting Charleroi - Anderlecht
1:3 (0:1)
18 mérkőzés
nov. 27. 16:00
Falkirk - Raith
1:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Auchinleck Talbot - Hamilton
1:0 (0:0)
nov. 27. 16:00
Queen's Park - Kilmarnock
0:1 (0:1)
nov. 27. 16:00
Inverness - Greenock Morton
1:1 (1:0)
nov. 27. 16:00
Kelty Hearts - Montrose
0:0
nov. 27. 16:00
Dumbarton - Sauchie Juniors
3:1 (1:0)
nov. 27. 16:00
Alloa - Bonnyrigg Rose
5:0 (2:0)
nov. 27. 16:00
Ayr - Albion
2:1 (0:0)
nov. 27. 16:00
Gala Fairydean - Annan
0:1 (0:0)
nov. 27. 16:00
Lothian Hutchison - Edinburgh City
1:2 (0:2)
nov. 27. 16:00
Banks O' Dee - East Fife
2:1 (1:1)
nov. 27. 16:00
Cove Rangers - Queen Of The South
2:2 (1:1)
nov. 27. 16:00
Arbroath - Forfar
3:0 (2:0)
nov. 27. 16:00
Stirling Albion - Tranent Juniors
4:0 (2:0)
nov. 27. 16:00
Clydebank - Clyde
2:0 (1:0)
nov. 27. 16:00
Dalbeattie Star - East Kilbride
1:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Stenhousemuir - Airdrieonians
0:2 (0:1)

4 mérkőzés
nov. 27. 16:00
Ross County - Dundee United
1:1 (0:0)
nov. 27. 16:00
Dundee FC - Motherwell
3:0 (2:0)
nov. 27. 16:00
St. Johnstone - Hibernian
1:2 (1:0)
nov. 27. 16:00
Heart of Midlothian - St. Mirren
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 27. 17:00
Admira - Wolfsberger
0:1 (0:0)
nov. 27. 17:00
Austria Klagenfurt - Salzburg
2:1 (1:0)
nov. 27. 17:00
Altach - Swarovski Tirol
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 27. 13:00
Minai - Dinamo Kiev
0:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Chernomorets Odessa - Desna
0:1 (0:1)
nov. 27. 18:30
Dnipro-1 - Vorskla Poltava
5:1 (1:0)
11 mérkőzés
nov. 27. 16:00
Sheffield Wednesday - Wycombe
2:2 (1:1)
nov. 27. 16:00
Cambridge United - Sunderland AFC
1:2 (1:2)
nov. 27. 16:00
Gillingham - Portsmouth
0:1 (0:0)
nov. 27. 16:00
Oxford United - Rotherham
0:0
nov. 27. 16:00
Plymouth - Wigan
1:2 (1:1)
nov. 27. 16:00
Shrewsbury - Charlton Athletic
1:0 (0:0)
nov. 27. 16:00
Wimbledon - Fleetwood
2:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Bolton Wanderers - Cheltenham
2:2 (1:2)
nov. 27. 16:00
Morecambe - Milton Keynes Dons
0:4 (0:2)
nov. 27. 16:00
Burton Albion - Doncaster
2:0 (0:0)
nov. 27. 16:15
Lincoln City - Accrington Stanley
0:1 (0:0)

6 mérkőzés
nov. 27. 14:00
Wehen Wiesbaden - Verl
0:0
nov. 27. 14:00
Magdeburg - Braunschweig
2:0 (2:0)
nov. 27. 14:00
Havelse - 1860 München
2:3 (0:2)
nov. 27. 14:00
Saarbrücken - Viktoria Berlin
2:0 (0:0)
nov. 27. 14:00
Würzburger Kickers - Meppen
1:3 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 27. 18:00
Grasshoppers - Lugano
0:1 (0:0)
nov. 27. 20:30
Sion - St. Gallen
3:1 (1:1)
nov. 27. 16:00
Linense - Villarreal II
1:2 (1:0)
nov. 27. 17:00
Barcelona II - San Fernando
0:2 (0:2)
nov. 27. 17:00
Alcoyano - Cornella
2:0 (1:0)
nov. 27. 19:00
Sabadell - FC Andorra
0:1 (0:0)
nov. 27. 19:00
Castellón - Betis II
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 27. 16:15
Asteras Tripolis - Atromitos
6:2 (3:1)
nov. 27. 18:30
PAS Giannina - AEK Athen
1:2 (1:1)
nov. 27. 18:30
Apollon Smyrnis - Lamia
0:0
2 mérkőzés
nov. 27. 21:00
Talleres Córdoba - Aldosivi
2:0 (0:0)
nov. 27. 23:15
Patronato - Godoy Cruz
0:3 (0:1)
10 mérkőzés
nov. 27. 09:00
Tomsk - Neftekhimik
1:1 (0:1)
nov. 27. 10:00
Yenisey - SKA-Energia Khabarovsk
3:1 (1:0)
nov. 27. 12:00
Akron - Gazovik Orenburg
0:3 (0:1)
nov. 27. 12:00
Rotor Volgograd - Fakel
1:2 (1:2)
nov. 27. 12:00
Torpedo Moszkva - Volgar Astrakhan
1:0 (0:0)
nov. 27. 14:00
Alania Vladikavkaz - Veles
2:1 (2:0)
nov. 27. 14:00
Krasnodar II - Metallurg Lipetsk
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 27. 12:30
Górnik Leczna - Górnik Zabrze
1:2 (1:2)
nov. 27. 15:00
Slask Wroclaw - Stal Mielec
2:1 (0:0)
nov. 27. 17:30
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk
5:1 (2:1)
nov. 27. 20:00
Rakow Czestochowa - Zaglebie Lubin
4:0 (1:0)
nov. 27. 14:30
Olbia - Pontedera
2:0 (0:0)
nov. 27. 17:30
Siena - Grosseto
1:3 (0:0)
nov. 27. 16:30
NAC Breda - Helmond
1:0 (0:0)
nov. 27. 14:30
Catania - Potenza
2:1 (1:0)
nov. 27. 17:30
Bari - Latina
3:1 (1:0)
nov. 27. 17:30
Campobasso - Virtus Francavilla
2:2 (1:2)
nov. 27. 21:00
Monopoli - Paganese
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
nov. 27. 16:00
Port Vale - Hartlepool
2:0 (1:0)
nov. 27. 16:00
Salford - Oldham
2:0 (1:0)
nov. 27. 16:00
Scunthorpe - Bradford
1:1 (1:0)
nov. 27. 16:00
Sutton - Barrow
1:0 (1:0)
nov. 27. 16:00
Carlisle - Walsall
1:0 (0:0)
nov. 27. 16:00
Crawley - Mansfield
1:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Northampton - Leyton
1:0 (1:0)
nov. 27. 16:00
Rochdale - Exeter
1:1 (0:0)
nov. 27. 16:00
Swindon - Harrogate Town
1:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
nov. 27. 15:00
Trencín - Dunaszerdahely
0:1 (0:1)
nov. 27. 15:00
Pohronie - Zlate Moravce
0:2 (0:1)
nov. 27. 17:00
S.S. Reyes - Racing Ferrol
1:0 (0:0)
nov. 27. 17:00
Badajoz - SD Logronés
2:2 (2:1)
nov. 27. 19:00
Real Unión - Zamora CF
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 27. 15:00
Hrvatski Dragovoljac - NK Gorica
0:1 (0:0)
nov. 27. 17:05
Slaven Belupo - Rijeka
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 27. 15:00
Budejovice - Slovácko
3:2 (0:1)
nov. 27. 15:00
FK Pardubice - Sigma Olomouc
1:5 (1:2)
nov. 27. 15:00
Zlín - Banik Ostrava
2:2 (1:1)
nov. 27. 18:00
Viktoria Plzen - Bohemians 1905
6:0 (3:0)
nov. 27. 18:00
FC Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
2:1 (1:1)
nov. 27. 18:00
Wil - Aarau
2:2 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 27. 13:00
Radnicki Kragujevac - Napredak
1:2 (1:1)
nov. 27. 17:00
Metalac - Cukaricki
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 27. 18:00
Lilleström - Stromsgodset
4:1 (3:0)
nov. 27. 18:00
Odd Grenland - Valerenga
1:2 (1:1)
nov. 27. 14:30
Dornbirn - Blau-Weiss Linz
2:2 (1:2)
nov. 27. 14:30
Liefering - Kapfenberg
3:2 (1:1)
nov. 27. 14:30
Rapid Wien II - St. Pölten
0:1 (0:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
nov. 27. 17:30
Feralpisalo - Pergolettese
6:0 (4:0)
nov. 27. 12:00
Chaves - Mafra
0:1 (0:1)
nov. 27. 15:00
Varzim - Penafiel
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 27. 16:45
Skenderbeu - KF Tiranë
0:0
nov. 27. 19:45
Vllaznia - Laci
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 27. 16:00
Aris Limassol - Paphos FC
0:0
nov. 27. 18:00
PAEEK Kyrenia - Doxa Katokopia
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
10 mérkőzés
nov. 27. 06:00
Avispa Fukuoka - Vegalta Sendai
2:2 (1:0)
nov. 27. 06:00
Cerezo Osaka - Nagoya Grampus
2:1 (0:0)
nov. 27. 06:00
Consadole Sapporo - Kashiwa Reysol
3:1 (2:1)
nov. 27. 06:00
Kashima Antlers - Sagan Tosu
1:0 (1:0)
nov. 27. 06:00
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka
4:1 (2:1)
nov. 27. 06:00
Oita Trinita - Yokohama FC
2:0 (2:0)
nov. 27. 06:00
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo
1:2 (1:0)
nov. 27. 06:00
Shonan Bellmare - Tokushima Vortis
0:1 (0:0)
nov. 27. 06:00
Urawa Red Diamonds - Shimizu
0:1 (0:0)
nov. 27. 06:00
Vissel Kobe - Yokohama F. Marinos
0:2 (0:1)
nov. 27. 20:45
Lommel - Westerlo
0:1 (0:0)

Kvízjáték online és ingyenes
nov. 27. 15:00
GAIS Göteborg - Sundsvall
2:1 (1:0)
nov. 27. 15:00
Helsingborg - Västeras SK
2:2 (0:2)
nov. 27. 15:00
Värnamo - Norrby
1:2 (1:1)
nov. 27. 15:00
AFC Eskilstuna - Landskrona
1:0 (1:0)
nov. 27. 15:00
Falkenberg - Brage
1:2 (0:0)
nov. 27. 15:00
Öster - Akropolis
2:1 (0:0)
nov. 27. 15:00
Trelleborg - Jönköpings Södra
1:3 (1:0)
nov. 27. 15:00
Vasalund - Örgryte
1:2 (0:2)
nov. 27. 12:40
Chrobry Glogów - Arka Gdynia
1:0 (0:0)
nov. 27. 23:10
Quilmes - Deportivo Morón
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 27. 15:00
Radomlje - Domzale
0:2 (0:2)
nov. 27. 17:00
Aluminij - Tabor Sezana
3:2 (2:2)
3 mérkőzés
nov. 27. 13:00
Leotar Trebinje - Velez Mostar
1:3 (1:1)
nov. 27. 15:00
Zrinjski - Posusje
3:1 (1:0)
nov. 27. 15:00
Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo
1:1 (1:1)
nov. 27. 15:00
Bryne - Strommen
0:2 (0:2)
nov. 27. 15:00
Start - Sandnes Ulf
2:2 (0:1)
nov. 27. 15:00
Stjördals-Blink - Aalesund
1:0 (1:0)
nov. 27. 15:00
KFUM Oslo - Jerv
4:1 (2:0)
nov. 27. 15:00
Raufoss - Asane
1:1 (0:0)
nov. 27. 15:00
Ullensaker/Kisa - Sogndal
2:1 (1:0)
nov. 27. 15:00
Fredrikstad - Ranheim
3:1 (1:0)
nov. 27. 15:00
Grorud - Ham-Kam
1:2 (1:1)

ORGANIC SHOP EPRES DESSZERTEK AJÁNDÉKCSOMAG (TESTRADÍR, TESTÁPOLÓ MOUSSE) 2 X 450ML
3 mérkőzés
nov. 27. 22:00
O'Higgins - Antofagasta
0:0
nov. 27. 22:00
Melipilla - Everton FC
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
nov. 27. 16:00
Torquay - Halifax
2:3 (0:1)
nov. 27. 16:00
Altrincham - Southend
1:2 (0:2)
nov. 27. 16:00
King's Lynn - Aldershot
0:1 (0:0)
nov. 27. 16:00
Wealdstone - Stockport
1:4 (0:1)
nov. 27. 16:00
Wrexham - Bromley
2:0 (1:0)
nov. 27. 16:00
Woking - Barnet
1:2 (1:1)
nov. 27. 16:00
Yeovil - Dover Athletic
1:1 (0:1)
nov. 27. 18:20
Notts - Dagenham & Redbridge
2:1 (1:1)
nov. 27. 11:30
Istanbulspor - Denizlispor
1:1 (0:0)
nov. 27. 14:00
Boluspor - Eyüpspor
3:1 (2:0)
nov. 27. 17:00
Samsunspor - Adanaspor
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 27. 12:00
Sabah FK - Kesla
2:1 (2:0)
nov. 27. 15:15
Neftchi - Sabail
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 27. 15:30
Cardiff MU - Barry Town
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 27. 14:00
Al-Wakra - Al Shamal
2:0 (1:0)
nov. 27. 16:10
Al Ahli Doha - Al-Rayyan
0:2 (0:1)
nov. 27. 16:30
El Sharqia Dokhan - El Gounah
0:2 (0:1)

5 mérkőzés
1 mérkőzés
nov. 27. 12:00
TJK Legion - Nőmme Kalju
2:2 (2:1)
nov. 27. 13:45
Panserraikos - Apollon Larisa
1:0 (1:0)
nov. 27. 16:00
Kalamata - Ergotelis
2:0 (1:0)
nov. 27. 14:30
GVVV - Amsterdamsche
1:0 (0:0)
nov. 27. 15:00
Kozakken Boys - Scheveningen
2:2 (1:0)
nov. 27. 15:00
Spakenburg - Koninklijke
2:0 (1:0)
nov. 27. 15:30
Hardenberg - Noordwijk
2:1 (0:1)
nov. 27. 15:30
Sparta Rotterdam II - Quick Boys
3:1 (1:0)
nov. 27. 15:30
Volendam II - TEC
4:0 (1:0)
nov. 27. 15:30
Katwijk - Maassluis
2:0 (1:0)
nov. 27. 15:30
Rijnsburgse - De Treffers
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 27. 10:15
Dukla Praha - Trinec
0:0
nov. 27. 13:30
Táborsko - Pribram
2:3 (1:1)
nov. 27. 09:45
Adelaide United - Melbourne City
2:2 (0:1)
nov. 27. 09:45
Sydney FC - Macarthur
0:1 (0:1)

nov. 27. 01:30
Oriente Petrolero - Real Tomayapo
3:1 (2:0)
nov. 27. 20:00
Always Ready - Guabirá
6:1 (3:0)
nov. 27. 22:15
Atlético Palmaflor - Blooming
3:0 (1:0)
nov. 27. 13:00
Jadran Dekani - Primorje
4:0 (2:0)
nov. 27. 13:30
Beltinci - Rudar Velenje
0:3 (0:2)
nov. 27. 13:30
Nafta - NS Drava
6:0 (0:0)
nov. 27. 13:30
Rogaska - Triglav
2:1 (1:1)
nov. 27. 13:30
Ilirija Ljubljana - Fuzinar
4:2 (0:1)
nov. 27. 13:00
Al Baten - Al Hazm
0:0
nov. 27. 15:25
Al Ittifaq - Al Faisaly
1:0 (0:0)
nov. 27. 17:40
Al-Ittihad - Al Ta'ee
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 27. 12:45
Hvidovre - Fredericia
5:1 (3:1)
nov. 27. 15:00
Vendsyssel - Fremad Amager
2:0 (1:0)
nov. 27. 16:00
Hamm Benfica - Progres Niedercorn
1:9 (0:0)
7 mérkőzés
nov. 27. 11:00
Bunyodkor - Pakhtakor
3:2 (1:2)
nov. 27. 11:00
AGMK - Sogdiana
0:1 (0:0)
nov. 27. 11:00
Navbahor - Kokand-1912
2:3 (1:1)
nov. 27. 11:00
Turan - Andijan
1:0 (0:0)
nov. 27. 11:00
Qizilqum - Metalourg
1:3 (0:2)
nov. 27. 11:00
Surkhon - Mash'al Mubarek
1:0 (1:0)
nov. 27. 11:00
Nasaf Qarshi - Lokomotiv Tashkent
1:3 (1:0)

nov. 27. 14:30
TS Galaxy - Cape Town City
2:2 (1:1)
nov. 27. 16:30
Orlando Pirates - SuperSport United
elhalasztva
nov. 27. 13:00
Orijent 1919 - Croatia Zmijavci
3:2 (1:2)
nov. 27. 13:30
Dubrava - Opatija
1:0 (1:0)
nov. 27. 13:30
Dugopolje - Varazdin
0:0
nov. 27. 13:30
Osijek II - Jarun
0:0
nov. 27. 13:30
Cibalia Vinkovci - Solin
5:3 (1:3)
nov. 27. 13:30
Kustosija - Bijelo Brdo
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 27. 13:00
Renova - Akademija Pandev
1:2 (0:1)
nov. 27. 06:00
Jeju - Suwon City
1:0 (0:0)
nov. 27. 08:30
Seongnam Ilhwa - Gwangju
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 27. 16:00
CSF Balti - Petrocub
1:2 (1:1)
nov. 27. 16:00
Zimbru - Sfintul Gheorghe
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 27. 14:00
Floriana - Sirens
1:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Birkirkara - Sliema Wanderers
2:0 (0:0)
nov. 27. 18:00
Valletta - Mosta
3:1 (2:0)
nov. 27. 13:00
Ulpiana - Prishtina
0:3 (0:0)
nov. 27. 16:00
Ballymena - Crusaders
2:0 (0:0)
nov. 27. 16:00
Carrick Rangers - Warrenpoint
1:2 (0:1)
nov. 27. 16:00
Coleraine - Cliftonville
0:0
nov. 27. 16:00
Portadown - Larne
2:2 (1:1)
nov. 27. 18:30
Glenavon - Linfield
0:3 (0:3)

nov. 27. 07:30
Nantong Zhiyun - Liaoning Shenyang
4:0 (3:0)
nov. 27. 12:30
Shaanxi Chang'an - Suzhou Dongwu
3:0 (2:0)
nov. 27. 12:30
Sichuan Jiuniu - Beijing BG
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 27. 08:00
Resources Capital - Warriors
0:1 (0:0)
nov. 27. 10:30
Eastern - HK U23
4:0 (3:0)
nov. 27. 21:00
Aragua - Hermanos Colmenares
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 27. 12:00
Newroz - Al Minaa Basra
1:1 (1:0)
nov. 27. 14:00
Naft Maysan - Amanat Baghdad
0:1 (0:0)
nov. 27. 18:00
Naft Al-Janoob - Zakho
0:0
nov. 27. 15:00
Cailungo - Tre Fiori
2:3 (0:0)
nov. 27. 15:00
Faetano - La Fiorita
0:0
nov. 27. 15:00
Pennarossa - Murata
1:1 (0:0)
nov. 27. 15:00
Folgore / Falciano - Tre Penne
2:4 (0:0)
nov. 27. 10:15
Blansko - Znojmo
2:3 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
362
48 (13%)
129 (36%)
498
351
50 (14%)
122 (35%)
494
362
45 (12%)
126 (35%)
477
362
42 (12%)
133 (37%)
476
361
44 (12%)
127 (35%)
474
6. Xxy
358
37 (10%)
140 (39%)
465
7. AltT
362
39 (11%)
128 (35%)
451
362
38 (10%)
129 (36%)
448
   Ptomy
362
40 (11%)
124 (34%)
448
362
32 (9%)
139 (38%)
438

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont