Főoldal » Meccsek » 2021. november 21.

Meccsek - 2021. november 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. november 21.)


4 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Getafe - Cádiz
4:0 (1:0)
nov. 21. 16:15
Granada - Real Madrid
1:4 (1:2)
nov. 21. 18:30
Elche - Betis
0:3 (0:3)
nov. 21. 21:00
Real Sociedad - Valencia
0:0
2 mérkőzés
nov. 21. 15:00
Manchester City - Everton
3:0 (1:0)
nov. 21. 17:30
Tottenham - Leeds United
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 21. 17:30
Ferencváros - Fehérvár
3:0 (2:0)
nov. 21. 19:45
Budapest Honvéd - MTK
3:0 (0:0)

5 mérkőzés
nov. 21. 12:30
Sassuolo - Cagliari
2:2 (1:1)
nov. 21. 15:00
Bologna - Venezia
0:1 (0:0)
nov. 21. 15:00
Salernitana - Sampdoria
0:2 (0:2)
nov. 21. 18:00
Inter - Napoli
3:2 (2:1)
nov. 21. 20:45
Genoa - AS Roma
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 15:30
Freiburg - Eintracht Frankfurt
0:2 (0:2)
nov. 21. 17:30
Mainz - 1. FC Köln
1:1 (1:0)
10 mérkőzés
nov. 21. 12:30
Vasas - Szombathelyi Haladás
1:0 (1:0)
nov. 21. 13:00
Kecskeméti TE - Dorog
2:0 (0:0)
nov. 21. 13:00
Nyíregyháza - Budafok
0:0
nov. 21. 13:00
Győri ETO - Békéscsabai Előre
0:1 (0:0)
nov. 21. 13:00
Szolnoki MÁV - Szeged 2011
0:2 (0:1)
nov. 21. 17:00
Diósgyőr - Budaörs
5:0 (3:0)
nov. 21. 17:00
Ajka - Soroksár
1:2 (1:0)
nov. 21. 17:00
Csákvár - Szentlőrinc
2:2 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Brest - Lens
4:0 (3:0)
nov. 21. 15:00
Troyes - St. Etienne
0:1 (0:0)
nov. 21. 15:00
Metz - Bordeaux
3:3 (1:2)
nov. 21. 15:00
Strasbourg - Reims
1:1 (0:1)
nov. 21. 15:00
Angers - Lorient
1:0 (0:0)
nov. 21. 17:00
Clermont - Nice
1:2 (1:0)

1 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Mineurs Waziers - Beauvais
1:3 (0:2)
nov. 21. 13:30
Heidenheim - Holstein Kiel
2:1 (1:1)
nov. 21. 13:30
Ingolstadt - Karlsruhe
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
nov. 21. 12:15
Go Ahead Eagles - Groningen
0:1 (0:0)
nov. 21. 14:30
Feyenoord - Zwolle
4:0 (4:0)
nov. 21. 14:30
Heerenveen - Willem II
2:1 (0:0)
nov. 21. 16:45
Waalwijk - Ajax
0:5 (0:2)
nov. 21. 20:00
Cambuur - Utrecht
2:1 (1:1)
nov. 21. 14:00
FC Cartagena - Burgos
1:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
Lugo - Eibar
2:2 (2:1)
nov. 21. 18:15
Tenerife - Alcorcón
1:0 (0:0)
nov. 21. 18:15
Huesca - UD Ibiza
0:0
nov. 21. 20:30
Ponferradina - Sporting Gijón
4:1 (3:0)
nov. 21. 11:00
Vidi II - Veszprém
0:1 (0:0)
nov. 21. 13:00
Tatabánya - Gyirmót II
2:1 (2:1)
nov. 21. 13:00
Érd - Komárom
1:1 (0:0)
nov. 21. 13:00
Nagykanizsai TE - Bicske
0:1 (0:1)
nov. 21. 13:00
Kaposvár - ZTE II
1:1 (0:0)
nov. 21. 13:00
Andráshida - Gárdony
0:0
nov. 21. 13:00
Balatonfüred - Mosonmagyaróvár
1:8 (1:4)
nov. 21. 15:00
Pápai Perutz - Kelen
2:1 (1:0)
nov. 21. 16:00
SC Sopron - Győri ETO II
1:2 (0:0)

nov. 21. 11:00
Ferencváros II - Paks II
3:2 (1:0)
nov. 21. 11:00
Budapest Honvéd II - Dabas-Gyón
3:0 (1:0)
nov. 21. 13:00
Balassagyarmat - Monor
3:1 (0:0)
nov. 21. 13:00
ESMTK - Vác
1:1 (0:0)
nov. 21. 13:00
Mohács - Szekszárd
0:1 (0:0)
nov. 21. 13:00
Gerjen - Makó
0:2 (0:0)
nov. 21. 13:00
FC Dabas - Iváncsa
5:0 (3:0)
nov. 21. 13:00
Cegléd - Rákosmenti KSK
0:1 (0:1)
nov. 21. 13:00
Eger - DVSC-DEAC
2:3 (1:2)
nov. 21. 13:00
Debreceni EAC - Sényő
3:0 (0:0)
nov. 21. 13:00
Tiszaújváros - Tiszafüred
3:0 (2:0)
nov. 21. 13:00
Kisvárda II - Újpest II
1:0 (0:0)
nov. 21. 13:00
Putnok - DVTK II
4:2 (1:0)
nov. 21. 13:00
Hidasnémeti - Törökszentmiklós
0:1 (0:1)
nov. 21. 13:00
BKV Előre - Tállya
1:0 (0:0)
nov. 21. 15:00
Kazincbarcika - Füzesgyarmat
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Derby - Bournemouth
3:2 (1:2)
4 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Reggina - Cremonese
1:2 (1:0)
nov. 21. 14:00
Parma - Cosenza 1914
1:1 (1:0)
nov. 21. 16:15
Monza - Como
3:2 (2:0)
nov. 21. 20:30
Pisa - Benevento
1:0 (1:0)

5 mérkőzés
nov. 21. 12:00
FC Serpa - Estoril
0:5 (0:2)
nov. 21. 15:00
Vilafranquense - Mafra
0:1 (0:0)
nov. 21. 15:00
Paredes - Uniao Torreense
1:0 (1:0)
nov. 21. 15:00
Caldas - Belenenses
3:5 (2:2)
nov. 21. 17:45
Moreirense - Guimaraes
3:2 (2:0)
4 mérkőzés
nov. 21. 12:00
CSKA Moszkva - Khimki
0:0
nov. 21. 12:00
FK Rostov - Ufa
2:2 (1:1)
nov. 21. 14:30
Dinamo Moszkva - Arsenal-Tula
5:1 (4:0)
nov. 21. 17:30
PFC Sochi - Rubin Kazan
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 21. 17:00
Argesul Pitesti - CS U Craiova
3:2 (1:1)
nov. 21. 19:30
Steaua Bukarest - Botosani
3:1 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 21. 11:30
Kasimpasa - Fatih Karagümrük
1:3 (1:3)
nov. 21. 14:00
Konyaspor - Rizespor
3:0 (1:0)
nov. 21. 14:00
Altay Izmir - Adana Demirspor
1:3 (0:1)
nov. 21. 17:00
Galatasaray - Fenerbahce
1:2 (1:1)
5 mérkőzés
nov. 21. 01:00
Atlético GO - Ceará
1:1 (0:0)
nov. 21. 01:30
Internacional RS - Flamengo RJ
1:2 (1:2)
nov. 21. 20:00
Corinthians - Santos
2:0 (0:0)
nov. 21. 21:00
Fluminense - América MG
2:0 (1:0)
nov. 21. 23:00
Bahia - Cuiabá
0:0
4 mérkőzés
nov. 21. 13:30
Anderlecht - Kortrijk
1:1 (0:1)
nov. 21. 16:00
Sint-Truidense - Royal Antwerp
2:1 (2:0)
nov. 21. 18:30
KV Oostende - Union St. Gilloise
1:7 (1:4)
nov. 21. 21:00
Beerschot-Wilrijk - Genk
2:0 (1:0)

1 mérkőzés
nov. 21. 17:00
Rangers FC - Hibernian
1:3 (1:3)
3 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Minai - Inhulets
2:2 (2:1)
nov. 21. 16:00
Vorskla Poltava - Illichivets
5:1 (2:0)
nov. 21. 18:30
Desna - Kolos Kovalivka
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 14:30
Swarovski Tirol - Wolfsberger
5:1 (2:1)
nov. 21. 17:00
Sturm Graz - LASK Linz
3:3 (1:3)
2 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Waldhof Mannheim - Osnabrück
3:3 (2:1)
3 mérkőzés
nov. 21. 14:15
St. Gallen - Lausanne
0:1 (0:1)
nov. 21. 16:30
Lugano - Luzern
3:1 (3:1)
nov. 21. 16:30
Servette - Grasshoppers
3:2 (1:0)
nov. 21. 12:00
Cornella - Sevilla Atlético
1:2 (0:1)
nov. 21. 12:00
Atlético Baleares - UCAM Murcia
3:0 (1:0)
nov. 21. 17:00
Albacete - Barcelona II
2:0 (1:0)
nov. 21. 17:00
Algeciras - Gimnastic
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 16:15
Panaitolikos - Apollon Smyrnis
1:0 (0:0)
nov. 21. 18:30
AEK Athen - Olympiakos Pireus
2:3 (1:2)
nov. 21. 18:30
Atromitos - PAOK Saloniki
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 21:00
Arsenal FC - Newell's Old Boys
3:1 (1:0)
nov. 21. 23:15
Racing Club - Colón
1:2 (1:1)

10 mérkőzés
nov. 21. 12:00
Akron - Tomsk
3:3 (1:0)
nov. 21. 12:00
Tekstilshchik - Kuban Krasnodar
1:3 (0:1)
nov. 21. 12:00
Veles - Gazovik Orenburg
1:2 (0:0)
nov. 21. 13:00
Metallurg Lipetsk - Kamaz
0:1 (0:1)
nov. 21. 14:00
Fakel - Neftekhimik
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 21. 21:00
New York City - Atlanta United
2:0 (0:0)
nov. 21. 23:30
Portland Timbers - Minnesota United
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 21. 12:30
Nieciecza - Górnik Leczna
1:1 (1:0)
nov. 21. 15:00
Pogon Szczecin - Slask Wroclaw
2:1 (0:0)
nov. 21. 17:30
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
3:2 (2:0)
nov. 21. 14:30
Vis Pesaro - Carrarese
0:0
nov. 21. 14:30
Viterbese Castrense - Gubbio
2:1 (2:1)
nov. 21. 17:30
Cesena - Fermana
4:0 (1:0)
nov. 21. 17:30
Imolese - Reggiana
0:1 (0:1)
nov. 21. 17:30
Pontedera - Pescara
2:1 (1:0)
nov. 21. 17:30
Lucchese - Siena
1:0 (0:0)
nov. 21. 17:30
Grosseto - Montevarchi
1:2 (0:2)
nov. 21. 17:30
Pistoiese - Entella
0:0

Unatkozol? Gyere játszani!
nov. 21. 14:30
Catanzaro - Juve Stabia
1:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Virtus Francavilla - Turris
1:2 (0:0)
nov. 21. 17:30
Campobasso - Foggia
1:1 (0:1)
nov. 21. 17:30
Potenza - Monopoli
0:0
nov. 21. 17:30
Fidelis Andria - Bari
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Rohozník - FK Kosice
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
4 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Nordsjaelland - Silkeborg
1:1 (1:0)
nov. 21. 14:00
Randers - Vejle Boldklub
4:1 (1:1)
nov. 21. 16:00
FC Kobenhavn - Aarhus
1:1 (1:0)
nov. 21. 18:00
Midtjylland - Bröndby
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
nov. 21. 15:00
NK Gorica - Lokomotiv Zágráb
2:2 (2:1)
nov. 21. 17:30
Rijeka - Hajduk Split
2:3 (0:1)
nov. 21. 12:00
Athletic Bilbao II - Talavera
0:1 (0:0)
nov. 21. 12:00
Tudelano - UD Logronés
0:0
nov. 21. 17:00
Zamora CF - Racing Santander
0:3 (0:0)
nov. 21. 17:00
SD Logronés - Real Unión
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 21. 15:00
Degerfors - Hammarby
1:4 (0:2)
nov. 21. 15:00
Halmstad - Elfsborg
0:1 (0:0)
nov. 21. 17:30
Sirius - IFK Göteborg
3:3 (2:2)
nov. 21. 17:30
Varberg - AIK
0:1 (0:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
4 mérkőzés
nov. 21. 15:00
Teplice - FK Pardubice
1:2 (0:1)
nov. 21. 15:00
Slovácko - Sparta Praha
4:0 (2:0)
nov. 21. 15:00
Karvina - Slovan Liberec
1:2 (1:1)
nov. 21. 18:00
Slavia Praha - Jablonec
5:0 (3:0)
nov. 21. 20:00
Brasil de Pelotas - Botafogo
0:1 (0:1)
nov. 21. 20:00
Coritiba - CSA
0:1 (0:0)
nov. 21. 23:00
Náutico - Avaí
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 21. 13:30
FK Mladost Lucani - Crvena Zvezda
1:5 (1:1)
nov. 21. 15:45
Partizan - Vojvodina
4:1 (2:0)
6 mérkőzés
nov. 21. 17:00
Bodo/Glimt - Lilleström
2:0 (2:0)
nov. 21. 17:00
Stabaek - Kristiansund
3:0 (0:0)
nov. 21. 17:00
Valerenga - Tromso
1:1 (0:0)
nov. 21. 17:00
Sandefjord - Brann
2:2 (2:1)
nov. 21. 17:00
Sarpsborg 08 - Odd Grenland
1:1 (0:0)
nov. 21. 19:00
Molde - Rosenborg
4:1 (2:0)
nov. 21. 10:30
Lafnitz - Grazer
1:4 (1:1)
nov. 21. 14:30
Piacenza - Padova
1:3 (0:2)
nov. 21. 14:30
Pro Sesto - AlbinoLeffe
0:0
nov. 21. 14:30
Giana Erminio - Renate
0:1 (0:1)
nov. 21. 14:30
Südtirol - Feralpisalo
1:1 (1:0)
nov. 21. 14:30
Trento - Lecco
3:0 (1:0)
nov. 21. 14:30
Pergolettese - Pro Vercelli
4:0 (0:0)
nov. 21. 14:30
Virtus Verona - Mantova
1:0 (1:0)

JEUNESSE FINITI
nov. 21. 12:00
Académica - FC Porto II
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 21. 13:45
Teuta Durres - Skenderbeu
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 21. 16:00
Omonia Nikosia - Aris Limassol
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 14:30
CSKA 1948 Sofia - Ludogorets
2:0 (0:0)
nov. 21. 23:15
Deportivo Morón - Quilmes
2:2 (1:1)
nov. 21. 16:00
Excelsior Virton - RWDM
0:2 (0:0)
nov. 21. 20:00
Deinze - Lommel
3:3 (3:1)
nov. 21. 12:40
Lódzki - Tychy
2:0 (1:0)
nov. 21. 18:00
Chrobry Glogów - Stomil Olsztyn
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 02:00
Santos Laguna - Atlético San Luis
2:0 (0:0)
nov. 21. 04:00
Puebla - Club Guadalajara
2:2 (1:1)

Kvízjáték online és ingyenes
3 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Tabor Sezana - Bravo
0:2 (0:1)
nov. 21. 17:00
Maribor - Aluminij
3:0 (1:0)
nov. 21. 20:15
Koper - Radomlje
3:2 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Posusje - Leotar Trebinje
1:0 (0:0)
nov. 21. 15:00
Borac Banja Luka - FK Rudar
1:0 (1:0)
nov. 21. 11:30
Bandirmaspor - Kocaelispor
1:0 (1:0)
nov. 21. 14:00
Denizlispor - Keciörengücü
2:1 (0:1)
nov. 21. 17:00
Adanaspor - Ankaragücü
1:0 (0:0)
nov. 21. 17:00
Manisa BBSK - Altinordu
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Qabala - Sumgayit Shekher
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Al Sailiya - Al Arabi Doha
3:1 (1:0)
nov. 21. 16:10
Al Khor - Qatar SC
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 12:00
Tammeka - Parnu
2:3 (1:1)
nov. 21. 14:00
FCI Levadia - Paide
1:0 (1:0)
nov. 21. 16:30
Pharco - Ceramica Cleopatra
1:0 (0:0)
nov. 21. 14:00
Rodos - Diagoras
3:0 (2:0)
nov. 21. 14:00
Anagennisi Karditsa - Almopos
4:0 (2:0)
nov. 21. 14:00
Pierikos Katerini - Kavala
7:0 (5:0)
nov. 21. 14:00
Xanthi - Thesprotos
1:0 (0:0)
nov. 21. 14:00
Veria - Olympiakos Volos
3:0 (1:0)

5 mérkőzés
nov. 21. 10:30
Sparta Praha II - Lisen
2:1 (1:0)
nov. 21. 13:30
Varnsdorf - Prostejov
3:1 (0:1)
nov. 21. 13:30
Vlasim - Dukla Praha
2:0 (1:0)
nov. 21. 14:00
Zbrojovka Brno - Chrudim
3:2 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 21. 14:30
Torpedo Kutaisi - Samtredia
4:1 (2:1)
nov. 21. 08:45
Macarthur - Wellington Phoenix
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 21. 15:00
Al Dhafra - Al-Wasl Dubai
2:2 (1:0)
nov. 21. 15:00
Al-Wahda - Ajman
3:0 (1:0)
nov. 21. 17:15
Al-Nasr Dubai - Al-Ahli Dubai
1:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Vikingur Gota - B36 Torshavn
1:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
HB Torshavn - Runavik
2:2 (0:0)
nov. 21. 20:00
Real Potosí - Always Ready
3:2 (2:1)
nov. 21. 22:15
Club Bolívar - The Strongest
0:1 (0:0)
nov. 21. 13:30
Bilje - ND Gorica
0:2 (0:0)
nov. 21. 13:30
Rudar Velenje - Rogaska
2:3 (0:0)
nov. 21. 19:00
Atlante - Dorados Sinaloa
0:1 (0:0)
nov. 21. 13:15
Al Hazm - Al Ittifaq
0:3 (0:1)
nov. 21. 13:30
Abha - Al Ahli Jeddah
2:0 (0:0)
nov. 21. 15:40
Al Baten - Al Taawoun
3:2 (2:1)

10 mérkőzés
nov. 21. 21:30
Envigado - Atlético Huila
0:1 (0:0)
nov. 21. 21:30
Deportes Tolima - Quindío
3:1 (2:1)
nov. 21. 21:30
Atlético Nacional - Millonarios
1:3 (1:1)
nov. 21. 21:30
Patriotas - Jaguares de Córdoba
3:0 (2:0)
nov. 21. 21:30
Santa Fe - Águilas Doradas
0:1 (0:1)
nov. 21. 21:30
La Equidad - Atlético Bucaramanga
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 21. 14:00
Fredericia - Nyköbing
3:2 (0:1)
nov. 21. 14:00
Lyngby - Vendsyssel
1:0 (0:0)
nov. 21. 05:00
Blaublitz Akita - Ventforet Kofu
0:2 (0:1)
nov. 21. 06:00
Ehime - Sagamihara
1:2 (0:0)
nov. 21. 06:00
Tokyo Verdy - Ryukyu
1:1 (0:1)
nov. 21. 06:00
JEF United - Giravanz Kitakyushu
2:0 (0:0)
nov. 21. 06:00
Montedio Yamagata - Machida Zelvia
3:5 (2:0)
nov. 21. 06:00
Omiya Ardija - Mito Hollyhock
1:3 (1:2)
nov. 21. 06:00
Tochigi - Zweigen Kanazawa
1:0 (1:0)

1 mérkőzés
nov. 21. 15:30
Urartu - Alashkert
2:0 (1:0)
nov. 21. 22:00
Sol de América - Club Olimpia
1:0 (0:0)
nov. 21. 16:00
F91 Dudelange - UNA Strassen
1:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Hamm Benfica - Rodange
1:2 (0:0)
nov. 21. 16:00
Hostert - Victoria Rosport
1:3 (0:0)
nov. 21. 16:00
UT Pétange - Etzella Ettelbruck
4:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Wiltz - Swift Hesperange
2:3 (0:0)
nov. 21. 16:00
Jeunesse Esch - Fola Esch
3:3 (0:0)
nov. 21. 16:00
RFCU Luxemburg - Differdange
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 21. 21:00
Alianza Lima - Sporting Cristal
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 10:00
Andijan - Navbahor
1:2 (0:0)
nov. 21. 10:00
Mash'al Mubarek - Qizilqum
2:1 (0:1)
nov. 21. 12:15
Metalourg - Turan
1:0 (1:0)
nov. 21. 14:30
TS Galaxy - Moroka Swallows
1:0 (1:0)
nov. 21. 18:00
Maritzburg United - Kaizer Chiefs
0:1 (0:0)
nov. 21. 13:30
Bijelo Brdo - Inter Zapresic
0:3 (0:0)
nov. 21. 13:30
Croatia Zmijavci - Dubrava
0:1 (0:0)

1 mérkőzés
nov. 21. 11:00
Tobol - Shakter Karaganda
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 21. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Louisville City
3:2 (0:0)
nov. 21. 04:00
Orange County SC - San Antonio
1:1 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 21. 13:00
Borec - Renova
1:4 (0:3)
nov. 21. 13:00
Struga - Rabotnicki
1:0 (0:0)
nov. 21. 13:00
Shkupi - Pelister
5:0 (3:0)
nov. 21. 13:00
Shkendija - Bregalnica Stip
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 21. 16:00
Petrocub - Sfintul Gheorghe
1:1 (1:1)
nov. 21. 06:00
Suwon City - Jeonbuk
3:2 (2:0)
nov. 21. 08:30
Daegu - Suwon Blue Wings
2:1 (1:0)
nov. 21. 08:30
Ulsan Hyundai - Jeju
3:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 21. 12:00
Panevezys - Nevezis
3:0 (3:0)
nov. 21. 00:00
AD San Carlos - Santos Guápiles
2:4 (0:3)
nov. 21. 03:00
Saprissa - Sporting San José
5:1 (2:0)
nov. 21. 18:00
Grecia - Guadalupe
0:0
nov. 21. 21:00
Jicaral - Alajuelense
0:3 (0:2)
3 mérkőzés
nov. 21. 11:00
Carroi - Engordany
1:4 (0:0)
nov. 21. 16:00
Inter Club d'Escaldes - Ordino
3:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 21. 11:30
Santa Lucia - Birkirkara
2:0 (2:0)
nov. 21. 14:00
Sirens - Balzan
1:6 (0:5)
nov. 21. 18:00
Hibernians - Hamrun Spartans
1:0 (1:0)

nov. 21. 13:30
Llapi - Ballkani
4:1 (0:0)
nov. 21. 14:00
Hammam-Lif - CS Sfaxien
1:2 (0:1)
nov. 21. 14:00
Bizertin - Ben Guerdane
1:2 (1:2)
nov. 21. 14:00
Chebba - Club Africain Tunis
1:1 (0:0)
nov. 21. 16:00
Esperance Zarzis - Monastir
0:1 (0:0)
nov. 21. 08:00
HK U23 - Hongkong FC
2:2 (1:2)
nov. 21. 10:30
Warriors - Kitchee
2:2 (1:2)
nov. 21. 15:00
Faetano - Juvenes/Dogana
3:1 (0:0)
nov. 21. 15:00
Cosmos - Tre Fiori
0:5 (0:0)
nov. 21. 15:00
La Fiorita - Cailungo
2:1 (0:0)
nov. 21. 15:00
Virtus - Libertas
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 21. 12:00
Amanat Baghdad - Samarra
2:0 (0:0)
nov. 21. 12:00
Arbil - Zakho
0:1 (0:0)
nov. 21. 14:00
Al-Quwa Al-Jawiya - Al Diwaniya
3:0 (0:0)
nov. 21. 18:00
Al Minaa Basra - Naft Maysan
1:2 (0:0)
nov. 21. 02:10
Motagua - UPNFM
3:1 (2:1)
nov. 21. 23:00
CD Olimpia - Marathón
3:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
341
45 (13%)
118 (35%)
461
341
38 (11%)
135 (40%)
460
343
34 (10%)
139 (41%)
448
340
35 (10%)
135 (40%)
445
341
33 (10%)
136 (40%)
437
341
37 (11%)
123 (36%)
431
7. Xxy
338
32 (9%)
134 (40%)
428
338
37 (11%)
121 (36%)
427
340
28 (8%)
143 (42%)
426
   Somi12
341
40 (12%)
113 (33%)
426

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont