Főoldal » Meccsek » 2021. november 21. » Atlético Baleares - UCAM Murcia

Atlético Baleares - UCAM Murcia 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 15-én is volt UCAM Murcia - Atlético Baleares mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2021. november 21. 12:00
Helyszín: Estadio Balear (Palma de Mallorca, Illes Balears)

Dioni ('8, 1-0), Ignasi Vilarrasa ('73, 2-0), Manel Martínez ('83, 3-0)

• A két csapat 6 éve és 109 napja nem találkozott egymással, utoljára 2015. augusztus 6-án.

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlen

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 4 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Albacete. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Linares Deportivo. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Algeciras. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Betis II. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlético Baleares 1095., UCAM Murcia 973. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.