Főoldal » Meccsek » 2021. november 20.

Meccsek - 2021. november 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. november 20.)


4 mérkőzés
nov. 20. 14:00
Celta Vigo - Villarreal
1:1 (0:1)
nov. 20. 16:15
Sevilla - Alavés
2:2 (1:2)
nov. 20. 18:30
Atlético Madrid - Osasuna
1:0 (0:0)
nov. 20. 21:00
FC Barcelona - Espanyol
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
nov. 20. 13:30
Leicester - Chelsea
0:3 (0:2)
nov. 20. 16:00
Watford - Manchester United
4:1 (2:0)
nov. 20. 16:00
Wolverhampton - West Ham United
1:0 (0:0)
nov. 20. 16:00
Newcastle United - Brentford
3:3 (2:2)
nov. 20. 16:00
Norwich - Southampton
2:1 (1:1)
nov. 20. 16:00
Burnley - Crystal Palace
3:3 (2:3)
nov. 20. 18:30
Liverpool - Arsenal
4:0 (1:0)

3 mérkőzés
nov. 20. 12:30
Paks - Puskás Akadémia
4:1 (3:0)
nov. 20. 17:00
Gyirmót - Kisvárda
1:1 (0:1)
nov. 20. 19:30
Újpest - Debreceni VSC
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 20. 15:00
Atalanta - Spezia
5:2 (3:1)
nov. 20. 18:00
Lazio - Juventus
0:2 (0:1)
nov. 20. 20:45
Fiorentina - AC Milan
4:3 (2:0)
6 mérkőzés
nov. 20. 15:30
Borussia Dortmund - VfB Stuttgart
2:1 (0:0)
nov. 20. 15:30
Bayer Leverkusen - Bochum
1:0 (1:0)
nov. 20. 15:30
Hoffenheim - RB Leipzig
2:0 (1:0)
nov. 20. 15:30
Mönchengladbach - Greuther Fürth
4:0 (3:0)
nov. 20. 15:30
Arminia Bielefeld - Wolfsburg
2:2 (1:0)
nov. 20. 18:30
Union Berlin - Hertha BSC
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 17:00
Paris St. Germain - Nantes
3:1 (1:0)
nov. 20. 21:00
Stade Rennes - Montpellier HSC
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 20. 13:30
Hamburger SV - Regensburg
4:1 (2:1)
nov. 20. 13:30
Darmstadt - St. Pauli
4:0 (4:0)
nov. 20. 13:30
Hansa Rostock - Aue
1:2 (1:1)
nov. 20. 20:30
Werder Bremen - Schalke 04
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 20. 16:30
PSV Eindhoven - Vitesse
2:0 (2:0)
nov. 20. 18:45
Sparta Rotterdam - Twente
0:1 (0:0)
nov. 20. 20:00
Alkmaar - Nijmegen
1:1 (0:1)
nov. 20. 21:00
Heracles - Fortuna Sittard
3:1 (2:1)

nov. 20. 16:00
Real Oviedo - Amorebieta
2:0 (2:0)
nov. 20. 18:15
Málaga - Las Palmas
2:1 (1:0)
nov. 20. 20:30
Almería - Valladolid
3:1 (0:1)
nov. 20. 13:00
Dunaújváros - MTK II
2:2 (1:1)
10 mérkőzés
nov. 20. 16:00
Middlesbrough - Millwall
1:1 (1:1)
nov. 20. 16:00
Huddersfield - West Bromwich
1:0 (1:0)
nov. 20. 16:00
Bristol City - Blackburn Rovers
1:1 (1:0)
nov. 20. 16:00
Reading - Nottingham Forest
1:1 (0:1)
nov. 20. 16:00
Stoke - Peterborough
2:0 (1:0)
nov. 20. 16:00
Fulham - Barnsley
4:1 (2:0)
nov. 20. 16:00
Hull - Birmingham
2:0 (1:0)
nov. 20. 16:00
Preston - Cardiff
1:2 (1:0)
nov. 20. 16:00
Swansea - Blackpool
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
nov. 20. 14:00
Frosinone - Lecce
0:0
nov. 20. 14:00
Pordenone - Ascoli
0:1 (0:1)
nov. 20. 14:00
SPAL - Alessandria
2:3 (2:3)
nov. 20. 14:00
Ternana - Cittadella
1:1 (0:1)
nov. 20. 16:15
Perugia - Crotone
2:0 (1:0)
nov. 20. 18:30
Vicenza - Brescia
2:3 (1:2)
6 mérkőzés
nov. 20. 12:00
Leca - Gil Vicente
1:0 (0:0)
nov. 20. 15:00
Vizela - Estrela
2:0 (1:0)
nov. 20. 18:00
Rio Ave - Olhanense
2:1 (0:1)
nov. 20. 19:00
Braga - Santa Clara
6:0 (3:0)
nov. 20. 20:45
Alverca - Famalicao
1:2 (1:0)
nov. 20. 21:15
FC Porto - Feirense
5:1 (3:0)

3 mérkőzés
nov. 20. 12:00
Sovjetov - FK Ural
1:1 (0:0)
nov. 20. 14:30
Lokomotiv Moszkva - Akhmat Grozny
1:2 (0:1)
nov. 20. 17:00
FK Krasnodar - Szpartak Moszkva
2:1 (1:1)
nov. 20. 15:00
Toulouse - Sochaux
4:1 (1:1)
nov. 20. 19:00
Le Havre - Amiens SC
1:1 (1:0)
nov. 20. 19:00
Nimes - Quevilly
2:1 (1:1)
nov. 20. 19:00
Nancy - Rodez
0:2 (0:2)
nov. 20. 19:00
Pau - Guingamp
2:0 (1:0)
nov. 20. 19:00
Valenciennes - Grenoble
1:0 (1:0)
nov. 20. 19:00
SC Bastia - Chamois Niortais
2:0 (2:0)
nov. 20. 19:00
Caen - Paris FC
0:1 (0:0)
nov. 20. 19:00
Dunkerque - Ajaccio
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 20. 21:00
Atlético PR - Bragantino
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 19:30
U Craiova 1948 - CFR Cluj
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 20. 11:30
Hatayspor - Antalyaspor
3:1 (1:1)
nov. 20. 14:00
Istanbul Basaksehir - Sivasspor
2:1 (2:0)
nov. 20. 14:00
Giresunspor - Malatyaspor
1:0 (0:0)
nov. 20. 17:00
Alanyaspor - Besiktas
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 23:00
Atlético Mineiro - Juventude
2:0 (0:0)
nov. 20. 23:00
Chapecoense - Gremio Porto Alegre
1:3 (0:1)
nov. 20. 23:00
Fortaleza - Palmeiras
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 20. 16:15
Cercle Brugge - Sporting Charleroi
1:2 (0:2)
nov. 20. 18:30
Zulte-Waregem - Gent
1:2 (0:0)
nov. 20. 18:30
Oud-Heverlee - Seraing United
1:3 (0:1)
nov. 20. 20:45
Standard Liege - AS Eupen
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 20. 18:15
Celtic - St. Johnstone
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 16:00
Dundee United - Aberdeen
1:0 (0:0)
nov. 20. 16:00
Motherwell - Heart of Midlothian
2:0 (1:0)
nov. 20. 16:00
St. Mirren - Livingston
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 17:00
Salzburg - Admira
0:0
nov. 20. 17:00
Rapid Wien - Altach
1:0 (0:0)
nov. 20. 17:00
Ried - Hartberg
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 13:00
Lviv - Zorya Lugansk
2:1 (2:0)
nov. 20. 16:00
Shakhtar Donetsk - Rukh Vynnyky
2:0 (0:0)
nov. 20. 18:30
Dnipro-1 - Oleksandria
3:1 (3:1)
11 mérkőzés
nov. 20. 16:00
Crewe - Gillingham
2:0 (1:0)
nov. 20. 16:00
Sunderland AFC - Ipswich
2:0 (0:0)
nov. 20. 16:00
Charlton Athletic - Plymouth
2:0 (0:0)
nov. 20. 16:00
Cheltenham - Shrewsbury
2:1 (1:1)
nov. 20. 16:00
Portsmouth - Wimbledon
2:1 (0:1)
nov. 20. 16:00
Doncaster - Lincoln City
0:0
nov. 20. 16:00
Fleetwood - Morecambe
1:2 (0:1)
nov. 20. 16:00
Milton Keynes Dons - Burton Albion
1:0 (0:0)
nov. 20. 16:00
Rotherham - Cambridge United
3:1 (2:0)
nov. 20. 16:00
Wycombe - Bolton Wanderers
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
nov. 20. 14:00
1860 München - Duisburg
3:2 (1:1)
nov. 20. 14:00
Hallescher - Borussia Dortmund II
1:2 (0:1)
nov. 20. 14:00
Freiburg II - Havelse
0:0
nov. 20. 14:00
Braunschweig - Türkgücü-Ataspor
2:0 (1:0)
nov. 20. 14:00
Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 20. 18:00
Sion - FC Zürich
0:1 (0:1)
nov. 20. 17:00
FC Andorra - Alcoyano
1:2 (0:0)
nov. 20. 17:00
Real Madrid II - Sabadell
3:0 (1:0)
nov. 20. 19:00
Llagostera - Linares Deportivo
1:4 (1:3)
nov. 20. 19:00
San Fernando - Atletico Sanluqueno
3:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 14:00
Volos NFC - OFI Heraklion
0:2 (0:1)
nov. 20. 18:30
Aris Saloniki - PAS Giannina
0:5 (0:2)
nov. 20. 18:30
Ionikos Nikea - Asteras Tripolis
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
nov. 20. 21:00
Rosario Central - Atlético Tucumán
3:1 (2:0)
nov. 20. 23:15
Boca Juniors - Sarmiento
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
4 mérkőzés
nov. 20. 12:30
Warta Poznan - Wisla Plock
1:2 (0:1)
nov. 20. 15:00
Jagiellonia - Wisla Kraków
3:1 (1:1)
nov. 20. 17:30
Stal Mielec - Lechia Gdansk
3:3 (1:2)
nov. 20. 20:00
Lech Poznan - Piast Gliwice
1:0 (0:0)

nov. 20. 14:30
Teramo - Olbia
2:2 (1:1)
nov. 20. 14:30
Ancona 1905 - Modena
0:1 (0:1)
nov. 20. 14:30
Palermo - Paganese
3:0 (1:0)
nov. 20. 14:30
Latina - Messina
1:0 (1:0)
nov. 20. 17:30
Avellino - Picerno
1:1 (0:1)
12 mérkőzés
nov. 20. 16:00
Exeter - Carlisle
2:1 (0:0)
nov. 20. 16:00
Barrow - Crawley
0:1 (0:0)
nov. 20. 16:00
Bradford - Northampton
1:1 (0:0)
nov. 20. 16:00
Bristol Rovers - Tranmere
2:2 (2:1)
nov. 20. 16:00
Stevenage - Colchester
1:0 (1:0)
nov. 20. 16:00
Walsall - Rochdale
0:0
nov. 20. 16:00
Harrogate Town - Salford
0:2 (0:1)
nov. 20. 16:00
Hartlepool - Forest Green Rovers
1:3 (0:3)
nov. 20. 16:00
Leyton - Sutton
4:1 (1:1)
nov. 20. 16:00
Mansfield - Scunthorpe
3:1 (2:1)
nov. 20. 16:00
Newport - Swindon
1:2 (0:0)
nov. 20. 16:00
Oldham - Port Vale
3:2 (1:1)
4 mérkőzés
nov. 20. 15:00
Dunaszerdahely - FK Senica
1:0 (0:0)
nov. 20. 15:00
Zlate Moravce - Trnava
0:0
nov. 20. 15:00
Sered - Pohronie
3:1 (1:1)
nov. 20. 15:00
Zilina - Liptovsky Mikulás
2:2 (2:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
nov. 20. 17:00
Leonesa - S.S. Reyes
2:0 (2:0)
nov. 20. 19:00
Extremadura - Calahorra
0:2 (0:1)
nov. 20. 19:00
Unionistas de Salamanca - Badajoz
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 20. 15:00
Dinamo Zágráb - Osijek
1:1 (0:1)
nov. 20. 17:05
Istra 1961 - Sibenik
3:4 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 20. 15:00
Malmö FF - Häcken
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 20. 15:00
Mlada Boleslav - Zlín
1:0 (1:0)
nov. 20. 15:00
Sigma Olomouc - Hradec Králové
2:2 (1:0)
nov. 20. 15:00
Bohemians 1905 - Budejovice
3:1 (2:0)
nov. 20. 18:00
Banik Ostrava - Viktoria Plzen
2:2 (0:2)
3 mérkőzés
nov. 20. 13:00
Proleter Novi Sad - Vozdovac
1:0 (1:0)
nov. 20. 15:00
Radnik Surdulica - Kolubara
1:1 (0:1)
nov. 20. 17:00
Napredak - Radnicki Nis
1:1 (1:0)
nov. 20. 18:00
FC Vaduz - Wil
1:2 (0:1)
nov. 20. 18:00
Kriens - Neuchatel Xamax FC
0:1 (0:1)
nov. 20. 01:30
Vila Nova - Londrina
2:1 (2:0)
nov. 20. 20:30
Confianca - Ponte Preta
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 18:00
Stromsgodset - Mjondalen
1:2 (0:1)
nov. 20. 18:00
Viking - Haugesund
1:1 (0:0)
nov. 20. 14:30
Blau-Weiss Linz - Kapfenberg
2:2 (1:2)
nov. 20. 14:30
Dornbirn - Wacker Innsbruck
1:0 (0:0)

Kvízjáték online és ingyenes
nov. 20. 14:30
Juventus II - Fiorenzuola
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 16:45
Vllaznia - Kastrioti
3:1 (2:0)
nov. 20. 19:45
Partizani Tirana - Laci
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 20. 17:00
Olympiakos Nicosia - Anorthosis
3:2 (1:1)
nov. 20. 18:00
Paphos FC - Ethnikos Achna
3:0 (2:0)
10 mérkőzés
nov. 20. 06:00
FC Tokyo - Tokushima Vortis
0:2 (0:1)
nov. 20. 06:00
Gamba Osaka - Nagoya Grampus
1:3 (0:3)
nov. 20. 06:00
Sagan Tosu - Consadole Sapporo
1:0 (1:0)
nov. 20. 06:00
Vegalta Sendai - Shonan Bellmare
0:2 (0:1)
nov. 20. 06:00
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale
1:4 (0:2)
nov. 20. 07:00
Shimizu - Sanfrecce Hiroshima
1:0 (1:0)
nov. 20. 07:00
Yokohama FC - Vissel Kobe
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
nov. 20. 12:00
Tsarsko Selo - Slavia Szófia
2:5 (1:2)
nov. 20. 14:15
Botev Plovdiv - Cherno More Varna
0:2 (0:1)
nov. 20. 16:45
CSKA Szófia - Arda Kardzhali
2:1 (0:1)
nov. 20.
Vitebsk - Sputnik
3:0*
nov. 20. 11:00
Torpedo Zhodino - BATE Borisov
0:3 (0:0)
nov. 20. 11:00
Dinamo Minsk - Neman Grodno
2:0 (2:0)
nov. 20. 11:00
Dinamo Brest - Shakhter Soligorsk
0:3 (0:2)
nov. 20. 11:00
Energetik-BGU Minsk - Slavia Mozyr
2:3 (0:1)
nov. 20. 11:00
FK Minsk - Isloch
1:0 (1:0)
nov. 20. 11:00
Slutsk - Ruh Brest
3:0 (1:0)
nov. 20. 11:00
FK Gomel - Smorgon
0:0

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
nov. 20. 20:45
Lierse Kempenzonen - Westerlo
1:5 (0:1)
nov. 20. 12:40
Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia
1:0 (1:0)
nov. 20. 18:00
Podbeskidzie - Gornik Polkowice
4:0 (1:0)
nov. 20. 20:30
Skra Czestochowa - Korona Kielce
1:4 (1:1)
nov. 20. 13:00
Brage - Värnamo
3:1 (3:0)
nov. 20. 13:00
Örgryte - Helsingborg
1:1 (0:1)
nov. 20. 13:00
Sundsvall - Öster
1:1 (1:1)
nov. 20. 15:00
Landskrona - Vasalund
3:1 (1:0)
nov. 20. 15:00
Norrby - Falkenberg
1:0 (1:0)
nov. 20. 15:00
Västeras SK - Trelleborg
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 20. 20:15
Olimpija Ljubljana - NS Mura
elhalasztva
nov. 20. 16:00
Dunfermline - Ayr
3:0 (2:0)
nov. 20. 16:00
Kilmarnock - Arbroath
0:1 (0:0)
nov. 20. 16:00
Partick Thistle - Hamilton
1:0 (0:0)
nov. 20. 16:00
Raith - Greenock Morton
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 20. 15:00
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla
1:0 (0:0)
nov. 20. 17:00
Tuzla City - Zrinjski
0:2 (0:1)
nov. 20. 15:00
Aalesund - Ullensaker/Kisa
4:2 (1:1)
nov. 20. 15:00
Asane - Stjördals-Blink
1:1 (1:0)
nov. 20. 15:00
Jerv - Raufoss
2:0 (0:0)
nov. 20. 15:00
Ham-Kam - Fredrikstad
1:0 (0:0)
nov. 20. 15:00
Ranheim - Bryne
2:4 (1:1)
nov. 20. 15:00
Sandnes Ulf - KFUM Oslo
1:1 (1:0)
nov. 20. 15:00
Sogndal - Start
1:1 (0:0)
nov. 20. 15:00
Strommen - Grorud
1:3 (0:2)

VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
10 mérkőzés
nov. 20. 16:00
Wrexham - Wealdstone
0:0
nov. 20. 16:00
Boreham Wood - Maidenhead
4:0 (2:0)
nov. 20. 16:00
Bromley - King's Lynn
3:2 (1:1)
nov. 20. 16:00
Dagenham & Redbridge - Yeovil
0:1 (0:1)
nov. 20. 16:00
Dover Athletic - Halifax
1:3 (0:1)
nov. 20. 16:00
Eastleigh - Notts
2:0 (1:0)
nov. 20. 16:00
Barnet - Torquay
2:1 (1:0)
nov. 20. 16:00
Weymouth - Altrincham
1:4 (0:1)
nov. 20. 16:00
Woking - Stockport
1:2 (0:2)
nov. 20. 16:00
Solihull Moors - Chesterfield
0:2 (0:2)
nov. 20. 11:30
Erzurum BB - Boluspor
3:2 (2:0)
nov. 20. 17:00
Bursaspor - Istanbulspor
2:4 (1:3)
nov. 20. 17:00
Genclerbirligi - Tuzlaspor
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 20. 13:00
Zira - Sabail
3:1 (1:0)
nov. 20. 15:15
Neftchi - Sabah FK
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 12:00
Trans Narva - Nőmme Kalju
0:0
nov. 20. 15:00
TJK Legion - Flora Tallinn
0:2 (0:1)
nov. 20. 14:00
Olympiakos Piraeus II - Larisa
1:0 (0:0)
nov. 20. 14:00
Panserraikos - Trikala
1:1 (0:1)
nov. 20. 14:00
Iraklis 1908 - PAOK II
0:0
nov. 20. 14:00
Egaleo AO Athens - OF Ierapetra
2:0 (1:0)
nov. 20. 14:00
Levadiakos - PAE Chania
1:1 (1:0)
nov. 20. 14:00
Episkopi - Asteras Vlachioti
0:1 (0:1)
nov. 20. 14:00
Kifisia - Ergotelis
1:2 (0:1)
nov. 20. 14:00
AEK Athen II - Giorgos Karaiskakis
2:1 (1:0)
nov. 20. 14:00
Kalamata - Panathinaikos II
1:2 (0:1)
nov. 20. 17:00
Irodotos - Zakynthos
2:0 (1:0)

4 mérkőzés
nov. 20. 13:00
Saburtalo - Dila Gori
0:0
nov. 20. 15:00
Dinamo Tbilisi - Shukura
2:0 (2:0)
nov. 20. 15:00
Dinamo Batumi - Telavi
2:0 (0:0)
nov. 20. 14:30
Noordwijk - Sparta Rotterdam II
2:0 (1:0)
nov. 20. 15:00
Maassluis - Volendam II
3:2 (3:0)
nov. 20. 15:00
Quick Boys - Rijnsburgse
2:2 (2:1)
nov. 20. 15:00
Ido-Ambacht - GVVV
elhalasztva
nov. 20. 15:00
Ijsselmeervogels - Spakenburg
elhalasztva
nov. 20. 15:30
Koninklijke - Kozakken Boys
1:1 (0:0)
nov. 20. 15:30
TEC - Katwijk
elhalasztva
nov. 20. 16:00
De Treffers - Scheveningen
elhalasztva
2 mérkőzés
nov. 20. 10:15
Vyskov - Trinec
1:4 (1:2)
nov. 20. 13:30
Pribram - Jihlava
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
nov. 20. 15:00
Khor Fakkan - Sharjah
1:3 (0:2)
nov. 20. 15:00
Baniyas - Al Orooba
2:0 (2:0)
nov. 20. 17:15
Emirates Club - Ittihad Kalba
1:1 (0:0)
nov. 20. 17:15
Al-Jazira Club - Al Ain
1:5 (1:3)

nov. 20. 20:00
Guabirá - Atlético Palmaflor
2:0 (1:0)
nov. 20. 22:15
Club Aurora - Oriente Petrolero
1:2 (0:1)
nov. 20. 13:30
Fuzinar - Krsko
0:1 (0:0)
nov. 20. 13:30
Primorje - Beltinci
0:2 (0:0)
nov. 20. 13:30
NS Drava - Jadran Dekani
0:1 (0:0)
nov. 20. 17:30
Brezice - Ilirija Ljubljana
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 20. 12:45
Fremad Amager - Helsingor
1:4 (0:3)
nov. 20. 13:00
Jammerbugt - Horsens
1:4 (0:3)
nov. 20. 13:20
Al Ta'ee - Al Fateh
1:0 (0:0)
nov. 20. 13:30
Damak - Al Feiha
1:0 (0:0)
nov. 20. 17:40
Al-Nassr - Al Raed
2:2 (2:2)
nov. 20. 06:00
Jubilo Iwata - V-Varen Nagasaki
2:2 (1:2)
nov. 20. 16:00
FAR Rabat - Olympique Safi
1:1 (0:1)
nov. 20. 18:15
Renaissance Berkane - FUS Rabat
1:0 (0:0)
nov. 20. 20:30
Maghreb Fes - Hassania Agadir
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 20. 10:00
Kokand-1912 - AGMK
2:2 (0:1)
nov. 20. 10:00
Sogdiana - Nasaf Qarshi
1:1 (0:0)
nov. 20. 12:15
Bunyodkor - Surkhon
3:1 (2:1)
nov. 20. 12:15
Lokomotiv Tashkent - Pakhtakor
0:3 (0:1)

nov. 20. 23:45
Sportivo Luqueno - Libertad
2:2 (2:1)
nov. 20. 23:45
Guaraní - River Plate
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 15:30
Barry Town - Cefn Druids
1:0 (1:0)
nov. 20. 15:30
Connah's Quay - Penybont
0:0
nov. 20. 14:30
Stellenbosch - AmaZulu
2:2 (0:0)
nov. 20. 16:00
Baroka - Chippa United
0:1 (0:0)
nov. 20. 16:30
Sekhukhune United - Real Kings
1:0 (0:0)
nov. 20. 13:00
Rude Zágráb - Jarun
3:0 (0:0)
nov. 20. 13:30
Opatija - Dugopolje
0:2 (0:0)
nov. 20. 13:30
Solin - Orijent 1919
0:1 (0:0)
nov. 20. 17:00
Varazdin - Radnik Sesvete
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 20. 10:00
Kairat Almaty - FK Astana
3:0 (0:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
nov. 20. 16:00
Suduva - Dziugas Telsiai
3:1 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 20. 12:00
Dinamo-Auto - CSF Balti
1:0 (0:0)
nov. 20. 12:00
Floresti - Sheriff Tiraspol
1:3 (1:1)
nov. 20. 16:00
Zimbru - Milsami
1:2 (0:1)

nov. 20. 13:00
FK Podgorica - Jezero
1:0 (1:0)
nov. 20. 15:00
Mornar Bar - Rudar Pljevlja
0:1 (0:1)
nov. 20. 15:00
OFK Petrovac - Iskra Danilovgrad
0:1 (0:1)
nov. 20. 17:00
Sutjeska Niksic - Decic
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
nov. 20. 14:00
Mosta - Gzira
2:2 (1:2)
nov. 20. 16:00
Sliema Wanderers - Valletta
0:3*
nov. 20. 18:00
Gudja United - Floriana
0:1 (0:0)
nov. 20. 02:00
Pérez Zeledón - Cartaginés
3:0 (2:0)
nov. 20. 08:00
Xinjiang Tianshan - Nanjing City
0:2 (0:0)
nov. 20. 12:30
BIT - Zibo Cuju
0:2 (0:0)
nov. 20. 16:00
Ballymena - Carrick Rangers
0:1 (0:0)
nov. 20. 16:00
Crusaders - Glentoran
0:1 (0:0)
nov. 20. 16:00
Dungannon Swifts - Portadown
4:2 (2:2)
nov. 20. 16:00
Linfield - Cliftonville
1:0 (0:0)
nov. 20. 16:00
Warrenpoint - Glenavon
0:3 (0:3)
nov. 20. 13:00
Ulpiana - Gjilani
1:2 (0:0)
nov. 20. 13:00
Feronikeli - Malisheva
0:1 (0:0)
nov. 20. 13:00
Drita Gijlan - Drenica Skënderaj
1:0 (0:0)
nov. 20. 14:30
Belouizdad - Olympique Médéa
2:1 (2:0)
nov. 20. 14:30
Magra - Paradou AC
1:3 (1:1)
nov. 20. 15:00
WA Tlemcen - Constantine
0:2 (0:0)
nov. 20. 15:00
Chlef - Hussein Dey
0:0
nov. 20. 15:00
Relizane - MC Alger
0:0
nov. 20. 18:00
USM Alger - Biskra
3:0 (2:0)
nov. 20. 10:30
Eastern - Southern District
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 20. 12:00
Al Sinaah - Al Najaf
0:2 (0:0)
nov. 20. 12:00
Naft - Al Kahrabaa
0:1 (0:0)
nov. 20. 12:00
Al Karkh - Newroz
1:1 (0:0)
nov. 20. 14:00
Al Shorta - Al-Qasim
0:0
nov. 20. 16:00
Naft Al-Wasat - Al Talaba
2:2 (0:0)
nov. 20. 15:00
Murata - Domagnano
2:0 (0:0)
nov. 20. 15:00
Pennarossa - Folgore / Falciano
1:1 (0:0)
nov. 20. 15:00
Tre Penne - San Giovanni
3:3 (0:0)
nov. 20. 10:15
Slovácko II - Znojmo
2:2 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Tila
352
44 (12%)
122 (35%)
464
354
42 (12%)
123 (35%)
456
352
40 (11%)
122 (35%)
444
4. Sió
353
45 (13%)
109 (31%)
443
   Xxy
347
35 (10%)
134 (39%)
443
352
42 (12%)
116 (33%)
442
353
42 (12%)
115 (33%)
440
354
42 (12%)
114 (32%)
438
345
44 (13%)
108 (31%)
436
354
43 (12%)
109 (31%)
433

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont