Főoldal » Meccsek » 2021. november 21. » Albacete - Barcelona II

Albacete - Barcelona II 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 20-án is volt Barcelona II - Albacete mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2021. november 21. 17:00
Helyszín: Estadio Carlos Belmonte (Albacete)

Manu Fuster ('8, 1-0), Manu Fuster ('46, 2-0)

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Barcelona II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Barcelona II győzelem
Az elmúlt fél évben az Albacete ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Barcelona II háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Albacete sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Albacete 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Barcelona II pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Albacete jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a Rayo Majadahonda vagy a San Fernando. A Barcelona II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, az Olot vagy az Atletico Sanluqueno. Az Albacete erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada. A Barcelona II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Castellón. Az Albacete csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Albacete 591., Barcelona II 492. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Barcelona II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Albacete csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.