Főoldal » Meccsek » 2021. május 16.

Meccsek - 2021. május 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. május 16.)


10 mérkőzés
máj. 16. 18:30
FC Barcelona - Celta Vigo
1:2 (1:1)
máj. 16. 18:30
Athletic Bilbao - Real Madrid
0:1 (0:0)
máj. 16. 18:30
Atlético Madrid - Osasuna
2:1 (0:0)
máj. 16. 18:30
Villarreal - Sevilla
4:0 (1:0)
máj. 16. 18:30
Alavés - Granada
4:2 (2:1)
máj. 16. 18:30
Real Sociedad - Valladolid
4:1 (4:0)
máj. 16. 18:30
Valencia - Eibar
4:1 (3:1)
máj. 16. 18:30
Getafe - Levante
2:1 (1:1)
máj. 16. 18:30
Betis - Huesca
1:0 (0:0)
máj. 16. 18:30
Cádiz - Elche
1:3 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 16. 13:00
Crystal Palace - Aston Villa
3:2 (1:2)
máj. 16. 15:05
Tottenham - Wolverhampton
2:0 (1:0)
máj. 16. 17:30
West Bromwich - Liverpool
1:2 (1:1)
máj. 16. 20:00
Everton - Sheffield United
0:1 (0:1)

5 mérkőzés
máj. 16. 12:30
Fiorentina - Napoli
0:2 (0:0)
máj. 16. 15:00
Udinese - Sampdoria
0:1 (0:0)
máj. 16. 15:00
Benevento - Crotone
1:1 (1:0)
máj. 16. 18:00
Parma - Sassuolo
1:3 (1:1)
máj. 16. 20:45
AC Milan - Cagliari
0:0
2 mérkőzés
máj. 16. 18:00
Mainz - Borussia Dortmund
1:3 (0:2)
máj. 16. 20:30
RB Leipzig - Wolfsburg
2:2 (0:2)
10 mérkőzés
máj. 16. 17:00
Pécsi MFC - Soroksár
0:2 (0:2)
máj. 16. 17:00
Siófok - Szentlőrinc
1:1 (1:0)
máj. 16. 17:00
Ajka - Nyíregyháza
0:1 (0:0)
máj. 16. 17:00
Budaörs - Debreceni EAC
1:1 (1:0)
máj. 16. 17:00
Szolnoki MÁV - Csákvár
2:1 (1:0)
máj. 16. 17:00
Szeged 2011 - Kazincbarcika
2:0 (2:0)
máj. 16. 17:00
Kaposvár - Dorog
0:1 (0:0)
máj. 16. 18:30
Vasas - Győri ETO
3:0 (1:0)
máj. 16. 18:30
Gyirmót - Békéscsabai Előre
4:0 (3:0)
10 mérkőzés
máj. 16. 21:00
Paris St. Germain - Reims
4:0 (2:0)
máj. 16. 21:00
Lille - St. Etienne
0:0
máj. 16. 21:00
Olympique Marseille - Angers
3:2 (1:0)
máj. 16. 21:00
Dijon - Nantes
0:4 (0:2)
máj. 16. 21:00
AS Monaco - Stade Rennes
2:1 (2:0)
máj. 16. 21:00
Nimes - Lyon
2:5 (1:3)
máj. 16. 21:00
Bordeaux - Lens
3:0 (1:0)
máj. 16. 21:00
Lorient - Metz
2:1 (1:0)
máj. 16. 21:00
Montpellier HSC - Brest
0:0
máj. 16. 21:00
Nice - Strasbourg
0:2 (0:1)

9 mérkőzés
máj. 16. 14:30
Vitesse - Ajax
1:3 (1:2)
máj. 16. 14:30
Utrecht - PSV Eindhoven
1:1 (1:0)
máj. 16. 14:30
Feyenoord - Waalwijk
3:0 (2:0)
máj. 16. 14:30
Heerenveen - Sparta Rotterdam
1:2 (0:2)
máj. 16. 14:30
Twente - Den Haag
3:2 (2:2)
máj. 16. 14:30
Willem II - Fortuna Sittard
2:1 (1:0)
máj. 16. 14:30
Alkmaar - Heracles
5:0 (1:0)
máj. 16. 14:30
Zwolle - Groningen
1:0 (0:0)
máj. 16. 14:30
Venlo - FC Emmen
0:4 (0:1)
máj. 16. 15:30
Osnabrück - Hamburger SV
3:2 (1:1)
máj. 16. 15:30
St. Pauli - Hannover 96
1:2 (0:1)
máj. 16. 15:30
Fortuna Düsseldorf - Aue
3:0 (2:0)
máj. 16. 15:30
FC Nürnberg - Bochum
1:1 (1:0)
máj. 16. 15:30
Darmstadt - Heidenheim
5:1 (2:1)
máj. 16. 15:30
Paderborn - Greuther Fürth
2:4 (2:2)
máj. 16. 15:30
Karlsruhe - Holstein Kiel
3:2 (0:1)
máj. 16. 15:30
Sandhausen - Regensburg
2:0 (2:0)
máj. 16. 15:30
Braunschweig - Würzburger Kickers
1:2 (0:2)
máj. 16. 14:00
Sabadell - Tenerife
0:2 (0:1)
máj. 16. 16:00
Fuenlabrada - Rayo Vallecano
1:2 (0:2)
máj. 16. 20:45
Mallorca - Alcorcón
2:0 (1:0)
máj. 16. 21:30
Leganés - UD Logronés
3:0 (1:0)

máj. 16. 14:30
DVSC-DEAC - Füzesgyarmat
2:3 (0:0)
máj. 16. 17:00
Cegléd - Sényő
3:1 (0:0)
máj. 16. 18:00
Balassagyarmat - Mezőkövesd II
2:2 (0:0)
máj. 16. 18:00
Tiszafüred - Salgótarján
2:1 (1:1)
máj. 16. 18:00
DVTK II - Gyöngyös
3:3 (0:0)
máj. 16. 18:00
Tiszaújváros - Hatvan
2:0 (0:0)
máj. 16. 18:00
Sajóbábony - Tállya
0:1 (0:1)
máj. 16. 18:00
Kisvárda II - Putnok
1:0 (0:0)
máj. 16. 18:00
Jászberény - Eger
2:1 (0:0)
máj. 16. 11:00
Budapest Honvéd II - Dunaújváros
1:2 (0:0)
máj. 16. 18:00
Vác - FC Dabas
0:0
máj. 16. 18:00
Körösladány - Ferencváros II
2:2 (0:0)
máj. 16. 18:00
Iváncsa - Szegedi Vasutas
5:1 (0:0)
máj. 16. 18:00
Hódmezővásárhely - Monor
0:7 (0:0)
máj. 16. 18:00
Szekszárd - Majos
4:1 (0:0)
máj. 16. 18:00
ESMTK - Újpest II
2:0 (0:0)
máj. 16. 18:00
Dabas-Gyón - Paks II
2:0 (0:0)
máj. 16. 18:00
Rákosmenti KSK - Kecskeméti TE
1:1 (0:0)
máj. 16. 18:00
Taksony - Kozármisleny
0:7 (0:0)
máj. 16. 11:00
Puskás Akadémia II. - Érd
6:1 (0:0)
máj. 16. 11:00
THSE-Szabadkikötő - Ménfőcsanak
1:1 (0:0)
máj. 16. 16:00
SC Sopron - Nagykanizsai TE
0:0
máj. 16. 16:00
Veszprém - Komárom
1:1 (0:0)
máj. 16. 18:00
Balatonfüred - BKV Előre
6:0 (0:0)
máj. 16. 18:00
Tatabánya - Mosonmagyaróvár
3:2 (0:0)
máj. 16. 18:00
Nagyatád - ZTE II
0:6 (0:0)
máj. 16. 18:00
Lipót - Bicske
1:0 (0:0)
máj. 16. 18:00
III. Kerületi TUE UPE - Vidi II
4:1 (0:0)
máj. 16. 18:00
Pápai Perutz - Gárdony
2:0 (0:0)

máj. 16. 16:00
Famalicao - Nacional
3:0 (1:0)
máj. 16. 18:00
Belenenses - Santa Clara
0:2 (0:1)
máj. 16. 21:00
Marítimo - Guimaraes
0:0
8 mérkőzés
máj. 16. 13:00
FK Tambov - Zenit Szentpétervár
1:5 (1:1)
máj. 16. 13:00
Lokomotiv Moszkva - FK Ural
1:0 (0:0)
máj. 16. 13:00
Akhmat Grozny - Szpartak Moszkva
2:2 (2:0)
máj. 16. 13:00
Dinamo Moszkva - CSKA Moszkva
3:2 (0:1)
máj. 16. 13:00
FK Rostov - FK Krasnodar
1:3 (0:1)
máj. 16. 13:00
Rubin Kazan - Rotor Volgograd
1:1 (0:0)
máj. 16. 13:00
Khimki - PFC Sochi
0:0
máj. 16. 15:00
Ufa - Arsenal-Tula
2:1 (2:1)
3 mérkőzés
máj. 16. 13:00
UTA Arad - Gaz Metan Medias
1:0 (0:0)
máj. 16. 15:30
Argesul Pitesti - Dinamo Bukarest
1:2 (0:1)
máj. 16. 21:00
Sepsi - Steaua Bukarest
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 16. 13:30
KV Oostende - Gent
0:4 (0:2)
máj. 16. 16:00
Mechelen - Standard Liege
3:1 (1:0)
máj. 16. 18:30
Club Brugge - Royal Antwerp
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 16. 13:00
Hamilton - Kilmarnock
0:2 (0:2)
máj. 16. 13:00
Motherwell - Ross County
1:2 (1:0)
máj. 16. 13:00
St. Mirren - Dundee United
0:0
3 mérkőzés
máj. 16. 17:00
LASK Linz - Salzburg
2:5 (1:3)
máj. 16. 17:00
Swarovski Tirol - Wolfsberger
2:2 (1:0)
máj. 16. 17:00
Sturm Graz - Rapid Wien
4:1 (0:1)

máj. 16. 12:00
UCAM Murcia - Barcelona II
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
máj. 16. 12:00
UD Ibiza - Real Madrid II
0:0
máj. 16. 20:15
Badajoz - Zamora CF
2:0 (0:0)
máj. 16. 20:15
Athletic Bilbao II - Celta Vigo II
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 16. 13:00
Hallescher - Wehen Wiesbaden
4:0 (2:0)
máj. 16. 14:00
Dynamo Dresden - Türkgücü-Ataspor
4:0 (2:0)
máj. 16. 14:00
1860 München - Bayern München II
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
máj. 16. 18:30
AEK Athen - Aris Saloniki
0:0
máj. 16. 18:30
Panathinaikosz - Olympiakos Pireus
1:4 (0:3)
máj. 16. 18:30
PAOK Saloniki - Asteras Tripolis
0:1 (0:1)
máj. 16. 11:30
Orihuela - Olot
1:3 (0:0)
máj. 16. 12:00
Pena Deportiva - Espanyol II
1:3 (1:0)
máj. 16. 18:30
La Nucía - Llagostera
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 16. 17:30
Triestina - Virtus Verona
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 16. 02:00
Colón - Talleres Córdoba
1:1 (1:1)
máj. 16. 22:30
Boca Juniors - River Plate
1:1 (1:0)
8 mérkőzés
máj. 16. 01:00
Atlanta United - Montreal Impact
1:0 (0:0)
máj. 16. 01:30
Philadelphia - New York Red Bulls
1:0 (1:0)
máj. 16. 02:00
Minnesota United - FC Dallas
1:0 (0:0)
máj. 16. 03:00
Colorado Rapids - Houston Dynamo
3:1 (3:1)
máj. 16. 03:30
Real Salt Lake - Nashville
0:0
máj. 16. 22:30
FC Cincinnati - Inter Miami
2:3 (0:2)

8 mérkőzés
máj. 16. 17:30
Lech Poznan - Górnik Zabrze
1:1 (1:0)
máj. 16. 17:30
Legia Warszawa - Podbeskidzie
1:0 (1:0)
máj. 16. 17:30
Piast Gliwice - Wisla Kraków
2:3 (1:3)
máj. 16. 17:30
Cracovia Krakow - Warta Poznan
0:1 (0:0)
máj. 16. 17:30
Jagiellonia - Lechia Gdansk
2:1 (1:0)
máj. 16. 17:30
Pogon Szczecin - Rakow Czestochowa
1:3 (0:1)
máj. 16. 17:30
Slask Wroclaw - Stal Mielec
1:1 (1:0)
máj. 16. 17:30
Wisla Plock - Zaglebie Lubin
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
máj. 16. 15:00
Varazdin - Rijeka
2:3 (1:0)
máj. 16. 17:05
Sibenik - Hajduk Split
0:2 (0:0)
máj. 16. 19:10
NK Gorica - Dinamo Zágráb
0:3 (0:2)
1 mérkőzés
máj. 16. 18:00
Trnava - Zilina
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
máj. 16. 13:00
Midtjylland - Randers
1:1 (0:1)
máj. 16. 14:00
Aalborg - Horsens
1:1 (0:1)
máj. 16. 16:00
FC Kobenhavn - Bröndby
2:1 (1:1)
máj. 16. 18:00
Aarhus - Nordsjaelland
3:1 (2:1)
máj. 16. 12:00
Covadonga - Salamanca CF UDS
1:2 (1:1)
máj. 16. 12:00
Lealtad - Pontevedra
2:2 (0:1)
máj. 16. 17:00
Sporting Gijón II - Guijuelo
3:1 (1:0)
máj. 16. 17:00
Real Oviedo II - Coruxo
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
máj. 16. 17:30
Hammarby - Djurgarden
2:2 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
máj. 16. 15:00
FK Pardubice - Viktoria Plzen
3:0 (1:0)
máj. 16. 15:00
Teplice - Budejovice
2:0 (0:0)
máj. 16. 17:00
Mlada Boleslav - Sparta Praha
4:5 (2:2)
máj. 16. 19:30
Slavia Praha - Karvina
1:1 (1:0)
máj. 16. 14:30
Austria Lustenau - Liefering
2:4 (0:1)
máj. 16. 14:30
Blau-Weiss Linz - Austria Wien II
4:0 (2:0)
máj. 16. 14:30
Vorwärts Steyr - Wacker Innsbruck
1:3 (1:1)
máj. 16. 14:30
Juniors OÖ - Lafnitz
1:3 (0:2)
máj. 16. 14:30
Austria Klagenfurt - Horn
4:0 (1:0)
máj. 16. 14:30
Amstetten - Rapid Wien II
2:3 (2:1)
máj. 16. 14:30
Kapfenberg - Dornbirn
0:1 (0:1)
máj. 16. 14:30
FAC Team für Wien - Grazer
2:2 (1:1)
7 mérkőzés
máj. 16. 15:00
Viking - Tromso
0:1 (0:0)
máj. 16. 15:00
Sarpsborg 08 - Haugesund
0:0
máj. 16. 15:00
Valerenga - Kristiansund
1:2 (0:1)
máj. 16. 18:00
Bodo/Glimt - Rosenborg
2:2 (1:1)
máj. 16. 18:00
Stromsgodset - Lilleström
3:1 (2:0)
máj. 16. 18:00
Sandefjord - Mjondalen
0:3 (0:1)
máj. 16. 20:00
Molde - Brann
4:0 (3:0)
máj. 16. 12:15
Covilha - Estoril
3:2 (1:2)
máj. 16. 15:00
Penafiel - Vizela
1:2 (0:0)
máj. 16. 16:00
FC Porto II - Feirense
4:2 (2:0)
máj. 16. 16:00
Casa Pia - Varzim
3:0 (0:0)
máj. 16. 17:30
Académica - Benfica II
1:0 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
2 mérkőzés
máj. 16. 17:00
Nea Salamina - Paphos FC
1:2 (1:0)
máj. 16. 19:00
Enosis - Ethnikos Achna
1:1 (0:0)
máj. 16. 12:00
Ejea - Portugalete
1:2 (1:2)
máj. 16. 12:00
Tarazona - Laredo
2:1 (0:0)
máj. 16. 12:00
Ebro - Real Unión
1:0 (0:0)
máj. 16. 17:00
Haro Deportivo - Barakaldo
1:1 (1:0)
máj. 16. 18:00
Izarra - Leioa
4:1 (1:1)
2 mérkőzés
máj. 16. 08:00
Kawasaki Frontale - Consadole Sapporo
2:0 (0:0)
máj. 16. 10:00
Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds
0:3 (0:3)
1 mérkőzés
máj. 16. 19:15
Beroe - CSKA 1948 Sofia
3:3 (0:1)
máj. 16. 15:30
Slutsk - FK Minsk
2:2 (0:1)
máj. 16. 19:30
Dinamo Brest - FK Gomel
1:0 (0:0)
máj. 16. 02:00
Club Atlético Mitre - Agropecuario
1:2 (0:1)
máj. 16. 17:00
Villa Dálmine - Almagro
0:1 (0:1)
máj. 16. 20:00
Brown de Adrogué - Deportivo Morón
0:1 (0:1)
máj. 16. 20:00
Guillermo Brown - Ferro Carril Oeste
3:1 (1:0)
máj. 16. 20:00
San Telmo - Deportivo Santamarina
2:2 (1:2)
máj. 16. 20:00
Almirante Brown - Gimnasia Mendoza
0:2 (0:0)
máj. 16. 21:00
San Martín - Club Atlético Güemes
1:2 (0:1)
máj. 16. 12:40
Widzew Lódz - Nieciecza
1:1 (1:0)
máj. 16. 19:10
Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sacz
3:0 (1:0)
máj. 16. 19:30
Puszcza Niepolomice - Lódzki
2:3 (1:0)

Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK
2 mérkőzés
máj. 16. 01:00
Puebla - Club Atlas
1:0 (0:0)
máj. 16. 03:05
Cruz Azul - Toluca
3:1 (1:1)
máj. 16. 13:00
AFC Eskilstuna - Jönköpings Södra
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
máj. 16. 17:15
Celje - Olimpija Ljubljana
4:0 (2:0)
máj. 16. 20:00
Domzale - Koper
3:1 (1:0)
6 mérkőzés
máj. 16. 17:00
Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg
1:1 (1:1)
máj. 16. 17:00
Tuzla City - Velez Mostar
1:1 (0:1)
máj. 16. 17:00
Radnik Bijeljina - Olimpik Sarajevo
1:0 (1:0)
máj. 16. 17:00
Zrinjski - Krupa na Vrbasu
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
máj. 16. 13:15
Stockport - Torquay
2:2 (1:1)
máj. 16. 12:00
Socuéllamos - Getafe II
3:0 (1:0)
máj. 16. 12:00
Villarrobledo - Poblense
1:2 (1:2)
máj. 16. 20:00
Melilla - Atlético Madrid II
3:0 (1:0)
máj. 16. 20:45
Villarrubia - Las Rozas
1:0 (0:0)
máj. 16. 15:00
Orlando Pirates - Raja Casablanca
1:1 (1:0)
máj. 16. 15:00
Cotonsport - Jaraaf
1:0 (0:0)
máj. 16. 18:00
Pyramids - Enyimba
4:1 (1:1)
máj. 16. 18:00
CS Sfaxien - Kabylie
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
máj. 16. 14:00
Nőmme Kalju - Paide
0:0

5 mérkőzés
máj. 16. 14:00
Torpedo Kutaisi - Dila Gori
1:0 (0:0)
máj. 16. 14:00
Samgurali - Shukura
1:0 (1:0)
máj. 16. 16:00
Lokomotiv Tbilisi - Samtredia
3:1 (1:0)
máj. 16. 16:00
Dinamo Tbilisi - Telavi
1:0 (0:0)
máj. 16. 16:00
Dinamo Batumi - Saburtalo
4:1 (1:1)
máj. 16. 11:00
El Ejido - Las Palmas II
1:3 (0:2)
máj. 16. 11:30
Granada II - Huelva
1:0 (0:0)
máj. 16. 11:30
Yeclano - CD Marino
4:2 (1:1)
máj. 16. 12:00
Lorca Deportiva - Marbella
2:3 (0:2)
máj. 16. 08:05
Melbourne City - Wellington Phoenix
2:2 (0:1)
máj. 16. 10:10
Adelaide United - Brisbane Roar
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 16. 14:00
Vlasim - Chrudim
1:0 (0:0)
máj. 16. 17:00
Varnsdorf - Hradec Králové
1:1 (1:1)
máj. 16. 13:45
Xanthi - Ergotelis
0:1 (0:0)
máj. 16. 13:45
Levadiakos - Kissamikos
3:0 (1:0)
máj. 16. 13:45
Diagoras - Ionikos Nikea
3:5 (2:3)
máj. 16. 16:00
B36 Torshavn - 07 Vestur
1:1 (0:0)
máj. 16. 16:00
Klaksvík - B68 Toftir
8:0 (3:0)
máj. 16. 16:00
Runavik - HB Torshavn
0:0
máj. 16. 16:00
Fuglafjordur - EB Streymur
2:1 (1:1)
máj. 16. 16:00
Vikingur Gota - TB Tvoroyri
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
máj. 16. 21:15
Leiknir Reykjavik - Fylkir Reykjavik
3:0 (1:0)
máj. 16. 21:15
Víkingur Reykjavík - Breidablik
3:0 (1:0)
máj. 16. 01:30
Club Aurora - San José
elhalasztva
máj. 16. 21:00
Always Ready - Atlético Palmaflor
elhalasztva
máj. 16. 23:15
Guabirá - Oriente Petrolero
elhalasztva
máj. 16. 18:00
FUS Rabat - Mouloudia Oujda
0:3 (0:1)
máj. 16. 20:15
Maghreb Fes - Renaissance Berkane
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
máj. 16. 16:00
Rovaniemi - PK-35 Vantaa
2:0 (1:0)
máj. 16. 17:30
Gnistan - MuSa
1:1 (0:1)
máj. 16. 17:30
EIF Ekenas - Jippo
3:0 (1:0)
máj. 16. 07:00
Kyoto Sanga - Mito Hollyhock
1:0 (1:0)
máj. 16. 07:00
Montedio Yamagata - Ehime
1:0 (1:0)
máj. 16. 08:00
Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu
2:0 (0:0)
máj. 16. 08:00
Machida Zelvia - Albirex Niigata
2:1 (2:0)
2 mérkőzés
máj. 16. 14:00
Skive - Fremad Amager
1:0 (0:0)
máj. 16. 15:00
Helsingor - Fredericia
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
máj. 16. 12:00
Shanghai East Asia - Dalian Aerbin
3:0 (2:0)
máj. 16. 14:00
Beijing Guoan - Hebei CFFC
elhalasztva
3 mérkőzés
máj. 16. 01:00
Cienciano - Universidad San Martín
0:1 (0:0)
máj. 16. 18:00
Carlos Manucci - Melgar
2:1 (1:1)
máj. 16. 22:30
Sporting Cristal - Huancayo
2:0 (1:0)

máj. 16. 02:00
12 de Octubre - Guairena
1:1 (0:1)
máj. 16. 23:45
River Plate - Cerro Porteno
1:1 (1:0)
máj. 16. 16:00
UNA Strassen - F91 Dudelange
2:6 (0:0)
máj. 16. 16:00
RFCU Luxemburg - Hamm Benfica
3:0 (0:0)
máj. 16. 16:00
Rodange - Fola Esch
2:1 (0:0)
máj. 16. 16:00
Hostert - Swift Hesperange
0:3 (0:1)
máj. 16. 16:00
Differdange - Progres Niedercorn
0:3 (0:0)
máj. 16. 16:00
Mondorf-les-Bains - Wiltz
0:3 (0:2)
máj. 16. 18:00
Jeunesse Esch - UT Pétange
4:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 16. 02:00
Tampa Bay Rowdies - Phoenix Rising
2:1 (1:0)
máj. 16. 03:30
New Mexico United - Austin Bold
3:1 (1:0)
máj. 16. 21:00
Tacoma Defiance - Orange County SC
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
máj. 16. 16:00
Renova - Rabotnicki
1:1 (1:0)
máj. 16. 16:00
Akademija Pandev - Borec
3:1 (2:1)
máj. 16. 16:00
Pelister - Belasica
2:0 (1:0)
máj. 16. 16:00
Shkendija - Shkupi
1:1 (0:0)
máj. 16. 16:00
Sileks Kratovo - Struga
0:1 (0:0)
máj. 16. 17:30
Kustosija - Dinamo Zágráb II
1:0 (0:0)
máj. 16. 17:30
Croatia Zmijavci - Opatija
1:3 (0:0)
máj. 16. 17:30
Osijek II - Rude Zágráb
2:3 (0:0)
máj. 16. 17:30
Orijent 1919 - Dubrava
0:1 (0:0)

máj. 16. 15:00
Episkopi - Kalamata
1:0 (0:0)
máj. 16. 16:00
Ialysos - Niki Volos
1:1 (0:0)
máj. 16. 16:00
Egaleo AO Athens - Santorini 2020
3:0 (0:0)
máj. 16. 16:00
Veria - Olympiakos Volos
3:0 (0:0)
máj. 16. 16:00
Kallithea - Aspropyrgos Enosis
1:0 (0:0)
máj. 16. 16:00
Kavala - Apollon Pontou
0:1 (0:0)
máj. 16. 16:00
Thesprotos - Pierikos
0:2 (0:0)
máj. 16. 16:00
AEP Kozani - Almopos
0:0
máj. 16. 07:00
Jeju - Daegu
1:2 (0:1)
máj. 16. 09:30
Ulsan Hyundai - Suwon Blue Wings
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
máj. 16. 14:00
Suduva - Banga
4:0 (2:0)
2 mérkőzés
máj. 16. 15:00
Floresti - Sfintul Gheorghe
0:4 (0:2)
máj. 16. 17:00
Petrocub - Speranta Nisporeni
3:0 (0:0)
máj. 16. 15:00
Gjilani - Prishtina
1:2 (0:0)
máj. 16. 15:00
Drenica Skënderaj - Drita Gijlan
0:3 (0:0)
máj. 16. 15:00
Feronikeli - Besa Pejë
3:1 (0:0)
máj. 16. 15:00
Arberia - Llapi
3:2 (0:0)
máj. 16. 15:00
Ballkani - Trepca'89
4:3 (0:0)

3 mérkőzés
máj. 16. 15:45
Sepahan - Mes Rafsanjan
5:1 (4:1)
máj. 16. 16:55
Saipa - Paykan
1:2 (0:0)
máj. 16. 16:55
Naft Masjed Soleyman - Machine Sazi
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
máj. 16. 11:30
Penya Encarnada - UE Santa Coloma
0:4 (0:3)
máj. 16. 11:30
Engordany - Carroi
1:1 (1:0)
máj. 16. 16:30
FC Santa Coloma - Sant Julia
1:0 (0:0)
máj. 16. 09:00
Southern District - Happy Valley
2:1 (2:0)
máj. 16. 11:30
Resources Capital - Rangers FC
0:6 (0:3)
máj. 16. 17:00
Magra - Ain M'lila
3:2 (1:0)
máj. 16. 17:00
Relizane - ES Sétif
2:2 (0:1)
máj. 16. 18:00
Hussein Dey - Biskra
1:1 (1:0)
máj. 16. 18:00
USM Bel Abbés - Bordj Bou Arreridj
1:1 (1:0)
máj. 16. 18:00
Constantine - Paradou AC
0:1 (0:1)
máj. 16. 18:00
USM Alger - Saoura
2:0 (1:0)
máj. 16. 18:00
WA Tlemcen - Chlef
2:3 (0:1)
5 mérkőzés
máj. 16. 15:30
Alsinaat Alkahrabaiya - Al Diwaniya
1:1 (0:1)
máj. 16. 15:30
Al Zawra'a - Al-Qasim
2:0 (0:0)
máj. 16. 15:30
Al Kahrabaa - Al Simawa
1:0 (1:0)
máj. 16. 18:00
Naft Maysan - Al-Quwa Al-Jawiya
0:4 (0:1)
máj. 16. 20:30
Al Minaa Basra - Al Shorta
2:3 (1:1)
máj. 16. 11:30
Anyang - Gyeongnam
0:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
342
29 (8%)
152 (44%)
449
2. AltT
342
42 (12%)
119 (35%)
448
331
36 (11%)
123 (37%)
426
4. Xxy
336
28 (8%)
141 (42%)
422
342
33 (10%)
128 (37%)
421
342
30 (9%)
135 (39%)
420
342
29 (8%)
137 (40%)
419
342
24 (7%)
149 (44%)
418
   Nadin
342
26 (8%)
144 (42%)
418
342
25 (7%)
144 (42%)
413

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont