Főoldal » Meccsek » 2021. május 16. » Tarazona - Laredo

Tarazona - Laredo 2:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 2. fázis, 7. forduló - 2021. május 16. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Tarazona (Tarazona)

David Ballarín ('50, 1-0), Óscar Siafá ('63, 1-1), Inaki Santiago ('89, 2-1)

Tarazona győzelem:
27 tipp (72%)
6 tipp (16%)
Laredo győzelem:
4 tipp (10%)

Tarazona utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Laredo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Laredo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Laredo csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Tarazona egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Laredo egyszer nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Tarazona sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Tarazona 4 győzelmet, 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Laredo pedig idegenben kétszer nyert és hétszer kapott ki. Tehát a Tarazona jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Tarazona olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ebro, az Izarra. A Laredo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa vagy a Portugalete. A Tarazona erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Tarazona olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a SD Logronés, az Ejea vagy a Calahorra. A Laredo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CD Alavés II, az Osasuna II vagy az Ebro. A Laredo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Tarazona 3724., Laredo 3641. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Laredo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Tarazona csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.