Főoldal » Meccsek » 2021. május 16. » Ebro - Real Unión

Ebro - Real Unión 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 2. fázis, 7. forduló - 2021. május 16. 12:00
Helyszín: Estadio Pedro Sancho (Zaragoza)

Espín ('90, 1-0)

• Irazusta az egyetlen a mezőnyből, aki öt Ebro - Real Unión mérkőzésen is szerepelt.

2016. jan. 24. 1:1 (0:1)
2015. szept. 2. 2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (1:1)
Real Unión győzelem

2021. ápr. 18. 0:3 (0:0)
2015. szept. 5. 1:2 (1:1)

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Real Unión győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Unión csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben az Ebro kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Unión az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 5 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben ötször nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Tudelano, az Izarra vagy a Calahorra. A Real Unión pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Racing Santander, a Real Sociedad II vagy az Osasuna II. A Real Unión erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tarazona, az Arenas de Getxo vagy a Racing Santander. A Real Unión gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Portugalete, az Amorebieta vagy a Barakaldo. A Real Unión csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ebro 1257., Real Unión 1060. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Real Unión nyeri ezt a találkozót.