Főoldal » Meccsek » 2021. május 16. » Socuéllamos - Getafe II

Socuéllamos - Getafe II 3:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 2. fázis, 7. forduló - 2021. május 16. 12:00
Helyszín: Estadio Paquito Jiménez (Socuéllamos)

Socuéllamos utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Getafe II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Getafe II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Socuéllamos négyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Getafe II egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Socuéllamos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Socuéllamos 6 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Getafe II pedig idegenben hétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Socuéllamos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Socuéllamos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Villarrubia, a Mérida AD vagy az Extremadura. A Getafe II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villarrubia, a S.S. Reyes vagy az Atlético Baleares. A Getafe II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Socuéllamos 2193., Getafe II 2617. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Socuéllamos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Socuéllamos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.