Főoldal » Meccsek » 2021. március 13.

Meccsek - 2021. március 13.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. március 13.)


4 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Alavés - Cádiz
1:1 (1:0)
márc. 13. 16:15
Real Madrid - Elche
2:1 (0:0)
márc. 13. 18:30
Osasuna - Valladolid
0:0
márc. 13. 21:00
Getafe - Atlético Madrid
0:0
4 mérkőzés
márc. 13. 13:30
Leeds United - Chelsea
0:0
márc. 13. 16:00
Crystal Palace - West Bromwich
1:0 (1:0)
márc. 13. 18:30
Everton - Burnley
1:2 (1:2)
márc. 13. 21:00
Fulham - Manchester City
0:3 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 13. 14:45
Újpest - Kisvárda
3:0 (3:0)
márc. 13. 17:00
MTK - ZTE
3:0 (0:0)
márc. 13. 19:30
Diósgyőr - Budapest Honvéd
0:0

3 mérkőzés
márc. 13. 15:00
Sassuolo - Hellas Verona
3:2 (1:1)
márc. 13. 18:00
Benevento - Fiorentina
1:4 (0:3)
márc. 13. 20:45
Genoa - Udinese
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
márc. 13. 15:30
Werder Bremen - Bayern München
1:3 (0:2)
márc. 13. 15:30
Wolfsburg - Schalke 04
5:0 (1:0)
márc. 13. 15:30
Mainz - Freiburg
1:0 (0:0)
márc. 13. 15:30
Union Berlin - 1. FC Köln
2:1 (0:1)
márc. 13. 18:30
Borussia Dortmund - Hertha BSC
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 13:00
Angers - St. Etienne
0:1 (0:0)
márc. 13. 17:00
Olympique Marseille - Brest
3:1 (1:0)
5 mérkőzés
márc. 13. 16:30
Willem II - Heerenveen
3:1 (1:0)
márc. 13. 18:45
Den Haag - Heracles
1:2 (0:0)
márc. 13. 20:00
Groningen - FC Emmen
1:1 (0:1)
márc. 13. 20:00
Alkmaar - Twente
4:1 (3:1)
márc. 13. 21:00
Sparta Rotterdam - Waalwijk
2:0 (0:0)
márc. 13. 13:00
Darmstadt - Aue
4:1 (2:0)
márc. 13. 16:00
Fuenlabrada - Las Palmas
1:2 (1:1)
márc. 13. 18:15
Girona - Lugo
1:1 (0:1)
márc. 13. 20:30
Castellón - Sabadell
2:1 (1:0)
márc. 13. 21:00
Mirandés - Espanyol
2:2 (1:1)

10 mérkőzés
márc. 13. 13:15
Luton - Swansea
0:1 (0:1)
márc. 13. 16:00
Birmingham - Bristol City
0:3 (0:1)
márc. 13. 16:00
Middlesbrough - Stoke
3:0 (2:0)
márc. 13. 16:00
Derby - Millwall
0:1 (0:1)
márc. 13. 16:00
Nottingham Forest - Reading
1:1 (0:0)
márc. 13. 16:00
Cardiff - Watford
1:2 (1:1)
márc. 13. 16:00
Bournemouth - Barnsley
2:3 (2:1)
márc. 13. 16:00
Queens Park - Huddersfield
0:1 (0:0)
márc. 13. 16:00
Wycombe - Preston
1:0 (1:0)
márc. 13. 16:00
Rotherham - Coventry
elhalasztva
8 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Ascoli - Venezia
1:1 (0:0)
márc. 13. 14:00
Frosinone - Brescia
0:1 (0:0)
márc. 13. 14:00
Pordenone - Pescara
0:0
márc. 13. 14:00
Reggina - Monza
1:0 (0:0)
márc. 13. 14:00
Lecce - Chievo
4:2 (4:1)
márc. 13. 14:00
Cremonese - Reggiana
3:0 (1:0)
márc. 13. 16:00
Salernitana - Cosenza 1914
0:0
márc. 13. 18:00
Vicenza - Empoli
0:2 (0:1)
márc. 13. 16:30
Farense - Belenenses
0:1 (0:0)
márc. 13. 19:00
Benfica - Boavista Porto
2:0 (1:0)
márc. 13. 19:00
Santa Clara - Portimonense
2:0 (1:0)
márc. 13. 21:30
Tondela - Sporting CP
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
márc. 13. 10:00
FK Ural - Rotor Volgograd
1:0 (0:0)
márc. 13. 12:00
Arsenal-Tula - CSKA Moszkva
2:1 (2:0)
márc. 13. 14:30
Zenit Szentpétervár - Akhmat Grozny
4:0 (0:0)
márc. 13. 17:00
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva
1:2 (1:1)
márc. 13. 15:00
Auxerre - Paris FC
0:0
márc. 13. 20:00
Ajaccio - Guingamp
0:2 (0:1)
márc. 13. 20:00
Troyes - Nancy
1:5 (0:2)
márc. 13. 20:00
Sochaux - Chateauroux
0:0
márc. 13. 20:00
Toulouse - Chambly
4:0 (0:0)
márc. 13. 20:00
Grenoble - Pau
1:1 (0:0)
márc. 13. 20:00
Rodez - Valenciennes
3:0 (0:0)
márc. 13. 20:00
Dunkerque - Chamois Niortais
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 13. 11:00
Academica Clinceni - Voluntari
0:1 (0:1)
márc. 13. 19:00
UTA Arad - Steaua Bukarest
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 13. 11:30
Sivasspor - Fatih Karagümrük
1:0 (1:0)
márc. 13. 14:00
Alanyaspor - Antalyaspor
4:0 (2:0)
márc. 13. 14:00
Rizespor - Hatayspor
1:0 (0:0)
márc. 13. 17:00
Kayserispor - Galatasaray
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 13. 20:45
AS Eupen - Standard Liege
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 16:00
Livingston - Hamilton
2:1 (2:1)
márc. 13. 16:00
Ross County - Hibernian
1:2 (0:0)

1 mérkőzés
márc. 13. 17:00
Salzburg - Admira
3:1 (3:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 13:00
Minai - Inhulets
0:1 (0:1)
márc. 13. 16:00
Vorskla Poltava - Dnipro-1
0:1 (0:1)
10 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Swindon - Gillingham
1:3 (1:0)
márc. 13. 16:00
Charlton Athletic - Shrewsbury
1:1 (0:0)
márc. 13. 16:00
Blackpool - Fleetwood
0:0
márc. 13. 16:00
Bristol Rovers - Wimbledon
0:0
márc. 13. 16:00
Ipswich - Plymouth
1:0 (1:0)
márc. 13. 16:00
Crewe - Burton Albion
0:3 (0:3)
márc. 13. 16:00
Hull - Oxford United
2:0 (1:0)
márc. 13. 16:00
Doncaster - Northampton
0:0
márc. 13. 16:00
Lincoln City - Rochdale
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Dynamo Dresden - Saarbrücken
1:1 (0:0)
márc. 13. 14:00
Wehen Wiesbaden - Ingolstadt
1:2 (1:2)
márc. 13. 14:00
Bayern München II - Magdeburg
0:2 (0:1)
márc. 13. 14:00
Hallescher - 1860 München
0:4 (0:3)
márc. 13. 14:00
Viktoria Köln - Duisburg
3:1 (2:1)
2 mérkőzés
márc. 13. 18:15
FC Zürich - Lausanne
1:1 (1:0)
márc. 13. 20:30
Basel - Luzern
4:1 (1:0)
márc. 13. 16:00
Valencia II - La Nucía
1:0 (0:0)
márc. 13. 17:00
Lleida Esportiu - Olot
2:1 (2:1)
márc. 13. 17:30
Llagostera - Gimnastic
1:0 (1:0)

6 mérkőzés
márc. 13. 01:30
Huracán - Lanus
0:0
márc. 13. 21:10
Platense - Racing Club
0:2 (0:0)
márc. 13. 21:10
Talleres Córdoba - Vélez Sársfield
0:1 (0:0)
márc. 13. 23:20
Defensa y Justicia - Newell's Old Boys
4:0 (2:0)
márc. 13. 23:20
Argentinos Juniors - Godoy Cruz
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 13. 15:00
Wisla Plock - Rakow Czestochowa
2:2 (0:0)
márc. 13. 17:30
Lechia Gdansk - Wisla Kraków
2:0 (0:0)
márc. 13. 20:00
Legia Warszawa - Warta Poznan
3:2 (2:1)
márc. 13. 15:00
Arezzo - Fermana
1:0 (0:0)
márc. 13. 15:00
Virtus Verona - Gubbio
0:1 (0:1)
márc. 13. 17:30
Triestina - Feralpisalo
1:1 (0:0)
10 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Leyton - Scunthorpe
1:1 (1:1)
márc. 13. 16:00
Carlisle - Bradford
3:1 (2:0)
márc. 13. 16:00
Crawley - Mansfield
1:0 (0:0)
márc. 13. 16:00
Exeter - Cheltenham
0:1 (0:0)
márc. 13. 16:00
Morecambe - Newport
1:3 (1:2)
márc. 13. 16:00
Forest Green Rovers - Harrogate Town
2:1 (1:0)
márc. 13. 16:00
Oldham - Cambridge United
2:4 (2:3)
márc. 13. 16:00
Port Vale - Bolton Wanderers
0:1 (0:0)
márc. 13. 16:00
Southend - Stevenage
0:0
márc. 13. 18:30
Grimsby - Colchester
0:0

márc. 13. 12:30
Catania - Teramo
0:1 (0:1)
márc. 13. 15:00
Monopoli - Avellino
1:1 (0:1)
márc. 13. 15:00
Ternana - Bari
2:1 (0:1)
márc. 13. 15:00
Catanzaro - Virtus Francavilla
1:0 (1:0)
márc. 13. 17:30
Potenza - Vibonese
2:2 (1:0)
márc. 13. 20:00
Paganese - Palermo
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 13. 17:00
Dunaszerdahely - Zlate Moravce
2:0 (0:0)
márc. 13. 17:00
Zemplín Michalovce - Nitra
1:1 (0:0)
márc. 13. 17:00
Sered - Ruzomberok
1:0 (0:0)
márc. 13. 17:00
Pohronie - FK Senica
3:0 (0:0)
márc. 13. 18:30
Zilina - Trnava
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 15:00
Lokomotiv Zágráb - Istra 1961
0:1 (0:1)
márc. 13. 17:05
NK Gorica - Hajduk Split
1:1 (1:1)
márc. 13. 17:30
Union Langreo - Numancia
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 13. 16:00
Cukaricki - Radnicki Nis
0:0
3 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Opava - FK Pardubice
1:0 (1:0)
márc. 13. 16:00
Banik Ostrava - Pribram
5:0 (2:0)
márc. 13. 16:00
Zlín - Budejovice
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 13. 16:00
Norrköping - Häcken
2:3 (2:2)
márc. 13. 18:15
Aarau - Wil
3:0 (1:0)
márc. 13. 18:15
Stade Lausanne-Ouchy - Chiasso
3:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
márc. 13. 14:30
Dornbirn - Amstetten
0:1 (0:0)
márc. 13. 14:30
FAC Team für Wien - Rapid Wien II
1:0 (1:0)
márc. 13. 15:00
Lecco - Grosseto
1:1 (0:0)
márc. 13. 17:30
Carrarese - Livorno
4:2 (2:2)
márc. 13. 17:30
Pontedera - Giana Erminio
1:0 (1:0)
márc. 13. 12:00
Académica - Vizela
1:3 (1:3)
márc. 13. 15:00
Academico Viseu - Benfica II
2:1 (1:0)
márc. 13. 16:00
Leixőes - Cova Piedade
1:1 (0:1)
márc. 13. 18:00
Casa Pia - Vilafranquense
3:0 (0:0)
márc. 13. 18:00
Bastia-Borgo - Lyon-Duchére
2:2 (1:0)
márc. 13. 18:00
Sete - Le Mans
2:0 (0:0)
márc. 13. 18:00
Stade Briochin - Cholet
0:1 (0:1)
márc. 13. 18:00
Annecy FC - Avranches
3:2 (1:1)
márc. 13. 20:00
Créteil - Red Star FC 93
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 13. 13:00
Skenderbeu - Laci
0:2 (0:0)
márc. 13. 13:00
KF Tiranë - Partizani Tirana
1:2 (1:1)
márc. 13. 16:00
Teuta Durres - Kastrioti
0:0
2 mérkőzés
márc. 13. 15:00
Nea Salamina - Ethnikos Achna
0:2 (0:1)
márc. 13. 17:30
AEL Limassol - Omonia Nikosia
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
márc. 13. 12:00
Vaasa - Honka
0:4 (0:0)
márc. 13. 13:30
PEPO - PK-35 Vantaa
0:3 (0:0)
márc. 13. 16:00
Gnistan - EIF Ekenas
3:2 (0:0)

Bodorrózsa termékek
márc. 13. 12:00
Ejea - Tarazona
2:0 (0:0)
márc. 13. 15:45
Real Unión - Racing Santander
0:2 (0:0)
márc. 13. 18:00
Laredo - CD Alavés II
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
márc. 13. 06:00
Tokushima Vortis - Avispa Fukuoka
1:2 (1:0)
márc. 13. 08:00
Yokohama FC - Cerezo Osaka
1:4 (0:1)
márc. 13. 08:00
Shonan Bellmare - Vegalta Sendai
3:1 (1:0)
márc. 13. 08:00
Kashima Antlers - Sanfrecce Hiroshima
1:1 (0:1)
márc. 13. 09:30
Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol
1:0 (0:0)
márc. 13. 10:00
Vissel Kobe - Nagoya Grampus
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 13. 11:00
Slavia Szófia - Montana
2:1 (2:1)
márc. 13. 13:15
Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
3:2 (2:0)
márc. 13. 15:30
Botev Vratsa - Levszki Szófia
1:3 (1:0)
márc. 13. 12:00
Energetik-BGU Minsk - Smorgon
3:0 (1:0)
márc. 13. 14:00
Ruh Brest - FK Gomel
1:1 (0:0)
márc. 13. 15:45
Dinamo Minsk - Torpedo Zhodino
3:0 (0:0)
márc. 13. 18:45
Shakhter Soligorsk - FK Minsk
1:0 (0:0)
márc. 13. 20:45
Union St. Gilloise - RWDM
2:1 (2:1)
márc. 13. 00:10
Nueva Chicago - Club Atlético Mitre
1:2 (1:1)
márc. 13. 21:10
San Telmo - Barracas Central
1:1 (1:0)
márc. 13. 21:30
Deportivo Santamarina - GyE Jujuy
2:1 (1:0)
márc. 13. 21:30
Gimnasia Mendoza - Agropecuario
2:0 (1:0)
márc. 13. 23:10
Almirante Brown - Estudiantes Caseros
2:1 (1:0)
márc. 13. 23:30
All Boys - Deportivo Morón
1:3 (0:1)

Online játszótér
márc. 13. 12:40
Arka Gdynia - Górnik Leczna
0:2 (0:0)
márc. 13. 13:00
Sandecja Nowy Sacz - Tychy
2:1 (1:1)
márc. 13. 13:00
Stomil Olsztyn - Lódzki
0:2 (0:0)
márc. 13. 16:00
Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole
0:2 (0:0)
márc. 13. 17:00
Korona Kielce - Puszcza Niepolomice
1:0 (1:0)
márc. 13. 19:10
Radomiak Radom - Jastrzebie
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 02:30
Puebla - Club Atlas
0:1 (0:0)
márc. 13. 04:30
Juárez - UNAM Pumas
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 13. 15:00
Aluminij - Domzale
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 17:00
Sloboda Tuzla - Velez Mostar
1:2 (1:1)
márc. 13. 16:00
Dundee FC - Arbroath
2:0 (0:0)
márc. 13. 16:00
Dunfermline - Greenock Morton
1:0 (1:0)
márc. 13. 16:00
Heart of Midlothian - Ayr
2:0 (0:0)
márc. 13. 16:00
Queen Of The South - Alloa
2:3 (2:2)
márc. 13. 11:30
Keciörengücü - Eskisehirspor
1:0 (1:0)
márc. 13. 14:00
Boluspor - Akhisar Belediyespor
0:1 (0:0)
márc. 13. 17:00
Adana Demirspor - Istanbulspor
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Karabakh - Sabah FK
2:0 (1:0)
márc. 13. 16:15
Sumgayit Shekher - Kesla
2:2 (0:1)

10 mérkőzés
márc. 13. 16:00
Aldershot - Altrincham
2:1 (1:0)
márc. 13. 16:00
Bromley - Barnet
2:2 (1:1)
márc. 13. 16:00
Halifax - Solihull Moors
1:0 (0:0)
márc. 13. 16:00
Hartlepool - Eastleigh
0:0
márc. 13. 16:00
Maidenhead - Chesterfield
2:0 (1:0)
márc. 13. 16:00
Yeovil - Woking
2:1 (1:0)
márc. 13. 16:00
King's Lynn - Sutton
0:1 (0:0)
márc. 13. 16:00
Wrexham - Weymouth
2:0 (0:0)
márc. 13. 16:00
Wealdstone - Notts
0:1 (0:0)
márc. 13. 18:20
Boreham Wood - Torquay
0:0
márc. 13. 18:00
Villarrobledo - Villanovense
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 13. 16:00
Dinamo Batumi - Samtredia
2:0 (2:0)
márc. 13. 18:00
ENPPI - Al Masry
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 12:00
FCI Levadia - Parnu
5:0 (3:0)
márc. 13. 15:00
Kuressaare - Tulevik
2:3 (1:1)
4 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Hapoel Tel Aviv - Bnei Sakhnin
0:1 (0:1)
márc. 13. 14:45
Maccabi Netanya - Hapoel Hadera
0:1 (0:1)
márc. 13. 17:00
Hapoel Haifa - Ashdod
2:2 (1:2)
3 mérkőzés
márc. 13. 10:15
Blansko - Lisen
0:0
márc. 13. 10:15
Slavoj Vysehrad - Viktoria Zizkov
1:2 (0:0)
márc. 13. 14:30
Trinec - Varnsdorf
0:0

márc. 13. 16:00
07 Vestur - B68 Toftir
3:2 (0:1)
márc. 13. 07:05
Sydney FC - Newcastle Jets
2:1 (0:1)
márc. 13. 09:10
Melbourne Victory - Adelaide United
1:3 (1:1)
márc. 13. 13:45
Diagoras - Apollon Larisa
0:1 (0:0)
márc. 13. 13:45
Kissamikos - Giorgos Karaiskakis
1:0 (0:0)
márc. 13. 13:45
Levadiakos - Ergotelis
1:0 (1:0)
márc. 13. 13:45
Trikala - Ionikos Nikea
2:3 (2:0)
5 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Breidablik - Fylkir Reykjavik
2:1 (0:0)
márc. 13. 15:00
Valur - Afturelding
3:0 (0:0)
márc. 13. 16:00
Kopavogur - Vikingur Olafsvik
6:0 (0:0)
márc. 13. 16:00
Fjölnir - ÍB Vestmannaeyja
1:3 (0:0)
márc. 13. 20:30
KA Akureyri - UMF Grindavik
1:1 (0:0)
márc. 13. 00:30
Monarcas Morelia - Venados
1:1 (0:0)
márc. 13. 20:00
Guabirá - Club Bolívar
3:1 (2:1)
márc. 13. 22:15
Jorge Wilstermann - Nacional Potosí
1:2 (0:0)
márc. 13. 23:30
Deportivo Pasto - Alianza Petrolera
1:0 (1:0)
márc. 13. 06:00
V-Varen Nagasaki - Ehime
1:1 (0:1)
márc. 13. 06:00
Jubilo Iwata - Mito Hollyhock
3:2 (2:1)
márc. 13. 06:00
Renofa Yamaguchi - Albirex Niigata
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
márc. 13. 13:00
Viborg - Esbjerg
2:0 (0:0)
márc. 13. 14:00
Hobro - Silkeborg
0:3 (0:1)
márc. 13. 15:00
HB Koge - Kolding
1:1 (1:1)

10 mérkőzés
márc. 13.
FAR Rabat - Wydad Casablanca
elhalasztva
márc. 13.
Raja Casablanca - Maghreb Fes
elhalasztva
márc. 13.
Chabab Mohammédia - FUS Rabat
elhalasztva
márc. 13. 17:15
Khemis Zemamra - Olympique Safi
1:2 (0:2)
márc. 13. 19:30
FUS Rabat - Hassania Agadir
0:0
3 mérkőzés
márc. 13. 17:00
Carlos Manucci - Academia Cantolao
2:0 (1:0)
márc. 13. 21:30
Universitario - Melgar
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
márc. 13. 14:30
Chippa United - Richards Bay
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
márc. 13. 15:30
Newtown AFC - Cardiff MU
4:1 (2:1)
márc. 13. 15:30
Cefn Druids - Bala
1:3 (1:1)
márc. 13. 15:30
Flint - Caernarfon Town
0:2 (0:0)
márc. 13. 15:30
Penybont - Connah's Quay
0:0
márc. 13. 15:30
Barry Town - Aberystwyth
1:0 (0:0)
márc. 13. 18:15
Haverfordwest County - The New Saints
2:1 (1:0)
márc. 13. 12:00
Stellenbosch - Mamelodi Sundowns
1:2 (1:0)

márc. 13. 22:30
12 de Octubre - Cerro Porteno
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
márc. 13. 15:00
Rabotnicki - Akademija Pandev
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 13. 10:00
Kairat Almaty - Zhetysu
2:0 (0:0)
márc. 13. 12:00
Atyrau - Shakter Karaganda
0:1 (0:1)
márc. 13. 12:00
Arys - FK Astana
2:2 (1:1)
márc. 13. 15:30
Rude Zágráb - Dinamo Zágráb II
1:2 (0:2)
márc. 13. 15:30
Orijent 1919 - Inter Zapresic
1:0 (1:0)
márc. 13. 15:30
Osijek II - Dugopolje
2:0 (1:0)
márc. 13. 15:30
Solin - Bijelo Brdo
0:1 (0:0)
márc. 13. 06:00
Daegu - Jeju
1:1 (0:0)
márc. 13. 06:00
Gwangju - Jeonbuk
0:2 (0:0)
márc. 13. 08:30
Pohang - Ulsan Hyundai
1:1 (0:1)
márc. 13. 11:00
Incheon - FC Seoul
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 13. 12:00
Sheriff Tiraspol - Floresti
6:0 (2:0)
márc. 13. 14:00
Petrocub - Sfintul Gheorghe
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 13. 12:00
Ventspils - Riga
0:3 (0:1)
márc. 13. 13:00
BFC Daugavpils - Spartaks Jürmala
2:1 (1:0)
márc. 13. 14:00
Liepaja - FS METTA/LU Riga
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Zalgiris Vilnius - Dainava Alytus
2:2 (1:1)
márc. 13. 03:00
Herediano - AD San Carlos
0:1 (0:1)
márc. 13. 21:00
Sporting San José - Grecia
0:0

márc. 13. 13:00
Feronikeli - Prishtina
2:0 (0:0)
márc. 13. 13:00
Besa Pejë - Llapi
1:4 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 13. 14:00
Sirens - Hibernians
elhalasztva
márc. 13. 14:00
Gudja United - Birkirkara
elhalasztva
márc. 13. 18:00
Valletta - Tarxien Rainbows
elhalasztva
márc. 13. 18:00
Mosta - Floriana
elhalasztva
márc. 13. 16:00
Cliftonville - Glenavon
2:1 (2:0)
márc. 13. 16:00
Ballymena - Portadown
2:1 (1:1)
márc. 13. 16:00
Linfield - Carrick Rangers
7:0 (4:0)
márc. 13. 16:00
Warrenpoint - Glentoran
0:2 (0:0)
márc. 13. 16:00
Dungannon Swifts - Larne
0:2 (0:1)
márc. 13. 08:00
Warriors - Southern District
2:1 (2:0)
márc. 13. 15:00
USM Alger - Chlef
3:0 (2:0)
márc. 13. 15:00
Magra - JSM Skikda
3:2 (0:0)
márc. 13. 15:00
Hussein Dey - Paradou AC
1:2 (0:0)
márc. 13. 15:00
MC Oran - Bordj Bou Arreridj
1:1 (0:1)
márc. 13. 15:00
Ain M'lila - Biskra
2:1 (0:1)
márc. 13. 15:00
ES Sétif - Kabylie
elhalasztva
márc. 13. 02:00
Team Wellington - Hamilton Wanderers
4:1 (2:0)
márc. 13. 14:00
Stade Tunisien - CS Sfaxien
1:0 (0:0)
márc. 13. 14:00
Étoile Sahel - ES Tunis
2:0 (1:0)

márc. 13. 15:00
Tre Penne - La Fiorita
0:1 (0:0)
márc. 13. 15:00
Murata - Libertas
0:1 (0:0)
márc. 13. 15:30
Tre Fiori - Juvenes/Dogana
4:0 (0:0)
márc. 13. 15:30
Cosmos - Virtus
0:1 (0:0)
márc. 13. 05:30
Ansan Greeners - Gyeongnam
1:2 (0:0)
márc. 13. 08:00
Chungnam Asan - Busan I'Park
4:0 (2:0)
márc. 13. 05:00
West Torrens - Adelaide Blue Eagles
1:2 (1:0)
márc. 13. 05:30
Cumberland - Adelaide Comets
0:0
márc. 13. 05:30
Modbury Jets - Adelaide Hills
5:2 (2:2)
márc. 13. 05:30
Para Hills Knights - Adelaide Olympic
0:5 (0:3)
márc. 13. 05:30
White City Woodville - Adelaide City
0:2 (0:1)
márc. 13. 07:15
Kingborough Lions - South Hobart
3:0 (2:0)
márc. 13. 11:00
Isloch - Naftan Novopolotsk
3:2 (0:2)
márc. 13. 12:00
Norrby - Varberg
1:3 (1:1)
márc. 13. 12:00
Tvaaker - Ljungskile
2:1 (2:0)
márc. 13. 13:00
Kenya - Dél-Szudán
1:0 (0:0)
márc. 13. 13:00
Värnamo - Assyriska IF
3:0 (0:0)
márc. 13. 13:00
UC Dublin - St. Patricks
0:2 (0:0)
márc. 13. 13:00
Auerbach - Bischofswerdaer
3:0 (3:0)
márc. 13. 14:00
AFC Eskilstuna - Atvidaberg
6:0 (0:0)
márc. 13. 14:00
Chemnitzer - Berlin Ankaraspor
1:0 (0:0)
márc. 13. 14:00
Umea FC - Pitea
0:2 (0:2)
márc. 13. 14:00
Helsingborg - Mjällby
2:2 (1:1)
márc. 13. 14:00
Drogheda - Bray Wanderers
1:4 (0:2)
márc. 13. 15:00
Waterford - Wexford Youths
1:0 (1:0)
márc. 13. 15:00
Elfsborg - Malmö FF
4:0 (1:0)
márc. 13. 15:00
HJK Helsinki - Ilves
2:1 (1:0)
márc. 13. 16:00
Sirius - IFK Göteborg
0:1 (0:0)
márc. 13. 16:00
Cork City - Finn Harps
1:0 (0:0)
márc. 13. 19:00
Phoenix Rising - Sporting Kansas City
0:4 (0:4)
márc. 13. 19:30
FC Cincinnati - Louisville City
0:3 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
311
44 (14%)
102 (33%)
424
307
42 (14%)
105 (34%)
420
312
46 (15%)
92 (29%)
414
297
38 (13%)
108 (36%)
406
311
34 (11%)
117 (38%)
404
297
34 (11%)
115 (39%)
400
311
34 (11%)
107 (34%)
384
291
31 (11%)
112 (38%)
379
300
30 (10%)
114 (38%)
378
307
27 (9%)
120 (39%)
375

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont