Főoldal » Meccsek » 2021. március 14.

Meccsek - 2021. március 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. március 14.)


4 mérkőzés
márc. 14. 14:00
Celta Vigo - Athletic Bilbao
0:0
márc. 14. 16:15
Granada - Real Sociedad
1:0 (0:0)
márc. 14. 18:30
Eibar - Villarreal
1:3 (0:2)
márc. 14. 21:00
Sevilla - Betis
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
márc. 14. 13:00
Southampton - Brighton & Hove Albion
1:2 (1:1)
márc. 14. 15:00
Leicester - Sheffield United
5:0 (1:0)
márc. 14. 17:30
Arsenal - Tottenham
2:1 (1:1)
márc. 14. 20:15
Manchester United - West Ham United
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 14. 14:05
Mezőkövesd - Budafok
2:1 (1:1)
márc. 14. 17:00
Ferencváros - Paks
5:2 (1:1)
márc. 14. 19:15
Puskás Akadémia - Fehérvár
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
márc. 14. 12:30
Bologna - Sampdoria
3:1 (2:1)
márc. 14. 15:00
Torino - Inter
1:2 (0:0)
márc. 14. 15:00
Parma - AS Roma
2:0 (1:0)
márc. 14. 18:00
Cagliari - Juventus
1:3 (0:3)
márc. 14. 20:45
AC Milan - Napoli
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 14. 13:30
Bayer Leverkusen - Arminia Bielefeld
1:2 (0:1)
márc. 14. 15:30
RB Leipzig - Eintracht Frankfurt
1:1 (0:0)
márc. 14. 18:00
VfB Stuttgart - Hoffenheim
2:0 (1:0)
10 mérkőzés
márc. 14. 12:45
Pécsi MFC - Debreceni VSC
0:2 (0:1)
márc. 14. 14:30
Nyíregyháza - Szentlőrinc
0:0
márc. 14. 14:30
Debreceni EAC - Szeged 2011
1:2 (1:1)
márc. 14. 14:30
Soroksár - Budaörs
5:4 (0:2)
márc. 14. 14:30
Kazincbarcika - Békéscsabai Előre
1:0 (0:0)
márc. 14. 17:00
Vasas - Gyirmót
1:1 (0:1)
márc. 14. 17:00
Ajka - Szolnoki MÁV
2:0 (0:0)
márc. 14. 17:00
Kaposvár - Siófok
1:1 (0:0)
márc. 14. 17:00
Győri ETO - Csákvár
1:1 (0:1)
7 mérkőzés
márc. 14. 13:00
Nimes - Montpellier HSC
1:1 (0:0)
márc. 14. 15:00
Dijon - Bordeaux
1:3 (0:2)
márc. 14. 15:00
Stade Rennes - Strasbourg
1:0 (1:0)
márc. 14. 15:00
Lorient - Nice
1:1 (0:0)
márc. 14. 15:00
Lens - Metz
2:2 (2:1)
márc. 14. 17:05
AS Monaco - Lille
0:0
márc. 14. 21:00
Paris St. Germain - Nantes
1:2 (1:0)

4 mérkőzés
márc. 14. 12:15
Venlo - Fortuna Sittard
1:3 (0:1)
márc. 14. 14:30
PSV Eindhoven - Feyenoord
1:1 (1:1)
márc. 14. 14:30
Utrecht - Vitesse
1:3 (1:1)
márc. 14. 16:45
Zwolle - Ajax
0:2 (0:2)
márc. 14. 13:30
FC Nürnberg - Osnabrück
1:1 (0:0)
márc. 14. 13:30
Karlsruhe - Braunschweig
0:0
márc. 14. 14:00
UD Logronés - Málaga
0:1 (0:1)
márc. 14. 16:00
Sporting Gijón - Mallorca
2:0 (1:0)
márc. 14. 18:15
Tenerife - Albacete
2:0 (0:0)
márc. 14. 20:30
Real Oviedo - Leganés
1:3 (0:1)
márc. 14. 11:30
DVSC-DEAC - Kisvárda II
0:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Hatvan - Salgótarján
1:0 (0:0)
márc. 14. 14:30
Gyöngyös - Balassagyarmat
0:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Tiszaújváros - Sajóbábony
1:0 (0:0)
márc. 14. 14:30
Tállya - Mezőkövesd II
2:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Füzesgyarmat - Tiszafüred
2:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
DVTK II - Cegléd
1:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Putnok - BVSC-Zugló
1:4 (0:0)
márc. 14. 14:30
Sényő - Eger
1:1 (0:0)
márc. 14. 11:00
Budapest Honvéd II - Szekszárd
5:1 (0:0)
márc. 14. 11:00
Újpest II - Kecskeméti TE
1:3 (0:0)
márc. 14. 14:30
Monor - Ferencváros II
1:0 (0:0)
márc. 14. 14:30
Dunaújváros - Taksony
2:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Szegedi Vasutas - Körösladány
2:0 (0:0)
márc. 14. 14:30
Rákosmenti KSK - Dabas-Gyón
1:2 (0:0)
márc. 14. 14:30
FC Dabas - Kozármisleny
3:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Iváncsa - ESMTK
3:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Majos - Paks II
1:2 (0:0)

márc. 14. 11:00
Gárdony - ZTE II
4:0 (0:0)
márc. 14. 11:00
Vidi II - Érd
2:1 (0:0)
márc. 14. 11:00
THSE-Szabadkikötő - Nagyatád
4:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Lipót - Tatabánya
2:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Mosonmagyaróvár - Komárom
6:0 (0:0)
márc. 14. 14:30
Nagykanizsai TE - BKV Előre
3:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Bicske - Balatonfüred
0:0
márc. 14. 14:30
Ménfőcsanak - Puskás Akadémia II.
0:1 (0:0)
márc. 14. 14:30
Pápai Perutz - Veszprém
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 14. 13:15
Sheffield Wednesday - Norwich
1:2 (1:0)
márc. 14. 16:00
Moreirense - Rio Ave
1:1 (0:1)
márc. 14. 18:30
Guimaraes - Gil Vicente
2:4 (1:3)
márc. 14. 21:00
FC Porto - Pacos de Ferreira
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 14. 12:00
Ufa - Rubin Kazan
0:3 (0:2)
márc. 14. 14:30
FK Tambov - FK Krasnodar
0:4 (0:1)
márc. 14. 17:00
Lokomotiv Moszkva - PFC Sochi
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 17:45
Chindia Targoviste - Astra Giurgiu
0:1 (0:0)
márc. 14. 19:45
CFR Cluj - CSMS Iasi
4:0 (2:0)
4 mérkőzés
márc. 14. 11:30
Ankaragücü - Göztepe Izmir
3:0 (1:0)
márc. 14. 14:00
Erzurum BB - Trabzonspor
0:0
márc. 14. 14:00
Gazisehir Gaziantep - Denizlispor
2:0 (0:0)
márc. 14. 17:00
Fenerbahce - Genclerbirligi
1:2 (1:1)

1 mérkőzés
márc. 14. 20:45
Anderlecht - Genk
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
márc. 14. 17:00
Rapid Wien - Hartberg
4:0 (1:0)
márc. 14. 17:00
Sturm Graz - Austria Wien
2:1 (0:0)
márc. 14. 17:00
Wolfsberger - Swarovski Tirol
3:5 (1:3)
márc. 14. 17:00
St. Pölten - Altach
0:1 (0:0)
márc. 14. 17:00
Ried - LASK Linz
0:3 (0:1)
4 mérkőzés
márc. 14. 13:00
Illichivets - Kolos Kovalivka
1:4 (1:2)
márc. 14. 16:00
Shakhtar Donetsk - Desna
4:0 (1:0)
márc. 14. 16:00
Zorya Lugansk - Dinamo Kiev
0:2 (0:0)
márc. 14. 18:30
Oleksandria - Olimpik Donetsk
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 13:00
Verl - Unterhaching
2:1 (2:1)
márc. 14. 14:00
Waldhof Mannheim - Meppen
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
márc. 14. 16:00
St. Gallen - BSC Young Boys
2:2 (1:0)
márc. 14. 16:00
FC Vaduz - Lugano
0:3 (0:2)
márc. 14. 16:00
Sion - Servette
1:2 (0:2)
7 mérkőzés
márc. 14. 18:00
Volos NFC - AEK Athen
1:0 (1:0)
márc. 14. 18:00
Panathinaikosz - PAOK Saloniki
2:1 (1:0)
márc. 14. 18:00
Larisa - Olympiakos Pireus
1:3 (0:1)
márc. 14. 18:00
Aris Saloniki - OFI Heraklion
1:0 (1:0)
márc. 14. 18:00
Apollon Smyrnis - Panaitolikos
1:0 (0:0)
márc. 14. 18:00
Lamia - Atromitos
0:0
márc. 14. 18:00
Asteras Tripolis - PAS Giannina
0:1 (0:0)

márc. 14. 12:00
Espanyol II - Barcelona II
0:1 (0:0)
márc. 14. 12:00
Hércules - Levante II
0:1 (0:1)
márc. 14. 12:00
UD Ibiza - Pena Deportiva
1:1 (0:1)
márc. 14. 12:00
Atzeneta - Alcoyano
0:1 (0:0)
márc. 14. 16:30
Orihuela - Villarreal II
2:4 (1:2)
márc. 14. 18:00
Cornella - Badalona
2:0 (1:0)
márc. 14. 18:30
L'Hospitalet - Prat
1:2 (0:0)
11 mérkőzés
márc. 14. 12:00
Torpedo Moszkva - Yenisey
0:1 (0:0)
márc. 14. 12:00
Volgar Astrakhan - Tomsk
2:1 (1:0)
márc. 14. 12:00
Sovjetov - Irtysh Omsk
3:1 (2:1)
márc. 14. 12:00
Veles - Szpartak Moszkva II
5:0 (2:0)
márc. 14. 12:00
Shinnik - FK Nizhny Novgorod
1:3 (0:2)
márc. 14. 12:00
Krasnodar II - Chayka
1:1 (0:0)
márc. 14. 13:00
Alania Vladikavkaz - Neftekhimik
1:1 (1:0)
márc. 14. 13:00
Akron - Gazovik Orenburg
1:1 (1:0)
márc. 14. 13:00
Fakel - Chertanovo Moszkva
4:1 (1:1)
márc. 14. 13:00
Tekstilshchik - Dinamo Bryansk
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 01:30
Estudiantes - Colón
0:2 (0:1)
márc. 14. 22:00
Boca Juniors - River Plate
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 15:00
Górnik Zabrze - Zaglebie Lubin
2:0 (1:0)
márc. 14. 17:30
Lech Poznan - Piast Gliwice
0:0

márc. 14. 12:30
Modena - Mantova
1:1 (1:0)
márc. 14. 15:00
Perugia - Carpi
2:0 (1:0)
márc. 14. 15:00
Südtirol - Imolese
4:0 (2:0)
márc. 14. 15:00
Matelica - Padova
4:1 (2:0)
márc. 14. 15:00
Legnano - Fano
3:0 (3:0)
márc. 14. 17:30
Vis Pesaro - Sambenedettese
1:3 (1:3)
márc. 14. 15:00
Juve Stabia - Turris
4:1 (2:1)
márc. 14. 15:00
Foggia - Cavese
1:0 (1:0)
márc. 14. 15:00
Casertana - Bisceglie
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
márc. 14. 15:00
Varazdin - Dinamo Zágráb
0:5 (0:3)
márc. 14. 17:05
Sibenik - Osijek
0:4 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 14. 16:00
Trencín - Slovan Bratislava
2:6 (2:2)
4 mérkőzés
márc. 14. 14:00
SonderjyskE - Horsens
2:0 (2:0)
márc. 14. 14:00
Vejle Boldklub - Aalborg
0:2 (0:1)
márc. 14. 16:00
Odense BK - Bröndby
0:3 (0:3)
márc. 14. 18:00
FC Kobenhavn - Midtjylland
0:0
márc. 14. 11:30
Celta Vigo II - Deportivo La Coruna
0:3 (0:2)
márc. 14. 12:00
Real Valladolid II - Real Oviedo II
1:0 (1:0)
márc. 14. 12:00
Covadonga - Leonesa
1:0 (1:0)
márc. 14. 17:00
Burgos - Lealtad
1:0 (1:0)
márc. 14. 17:00
Pontevedra - Coruxo
3:0 (2:0)
márc. 14. 17:30
Zamora CF - Compostela
1:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
márc. 14. 13:00
Indjija - Novi Pazar
1:0 (0:0)
márc. 14. 13:00
Javor - Rad Belgrád
1:1 (0:1)
márc. 14. 13:00
FK Mladost Lucani - Metalac
1:1 (1:1)
márc. 14. 13:00
Napredak - Backa Palanka
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 13:00
Djurgarden - Östersunds
3:0 (1:0)
márc. 14. 16:00
Degerfors - Västeras SK
3:4 (0:0)
3 mérkőzés
márc. 14. 14:00
Bohemians 1905 - Karvina
2:0 (1:0)
márc. 14. 16:00
Zbrojovka Brno - Jablonec
1:2 (0:1)
márc. 14. 18:30
Mlada Boleslav - Slavia Praha
0:3 (0:2)
márc. 14. 10:30
Wacker Innsbruck - Liefering
0:1 (0:0)
márc. 14. 15:00
Pro Vercelli - Como
1:1 (0:1)
márc. 14. 15:00
Lucchese - Pro Sesto
0:1 (0:0)
márc. 14. 17:30
Piacenza - Alessandria
1:0 (1:0)
márc. 14. 12:15
Estoril - Varzim
1:0 (1:0)
márc. 14. 15:00
Chaves - FC Porto II
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
márc. 14. 15:00
Enosis - Ermis Aradippou
0:1 (0:0)
márc. 14. 17:30
Olympiakos Nicosia - Anorthosis
2:0 (1:0)
márc. 14. 16:30
Calahorra - Osasuna II
4:1 (1:1)
márc. 14. 17:00
SD Logronés - Tudelano
0:4 (0:3)
márc. 14. 17:00
Arenas de Getxo - Amorebieta
0:1 (0:0)
márc. 14. 17:00
Izarra - Haro Deportivo
1:0 (1:0)
márc. 14. 17:00
Mutilvera - Ebro
0:1 (0:0)
márc. 14. 18:00
Barakaldo - Athletic Bilbao II
3:1 (2:1)
márc. 14. 18:30
Real Sociedad II - Portugalete
2:0 (2:0)

ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM
3 mérkőzés
márc. 14. 06:00
Shimizu - Sagan Tosu
0:0
márc. 14. 07:00
Oita Trinita - FC Tokyo
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
márc. 14. 16:00
CSKA Szófia - Etar Veliko Tarnovo
1:0 (0:0)
márc. 14. 13:00
Sputnik - Dinamo Brest
0:4 (0:1)
márc. 14. 15:00
Neman Grodno - Vitebsk
0:0
márc. 14. 17:00
BATE Borisov - Slutsk
3:0 (1:0)
márc. 14. 16:00
Lommel - Westerlo
1:0 (0:0)
márc. 14. 20:00
Club Brugge II - Seraing United
0:1 (0:0)
márc. 14. 01:15
Belgrano - Tigre
2:1 (1:0)
márc. 14. 21:10
Brown de Adrogué - Guillermo Brown
1:0 (0:0)
márc. 14. 12:40
Widzew Lódz - Chrobry Glogów
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 14. 02:00
Tigres - Mazatlán
1:2 (0:1)
márc. 14. 04:00
Cruz Azul - Monterrey
1:0 (1:0)
márc. 14. 04:06
Club Tijuana - Santos Laguna
0:1 (0:1)
márc. 14. 19:00
Toluca - Pachuca
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 14:45
NS Mura - Maribor
0:0
márc. 14. 19:30
Koper - Celje
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 17:00
Zrinjski - Tuzla City
1:2 (1:1)
márc. 14. 19:00
Siroki Brijeg - FK Sarajevo
1:0 (0:0)

Online játszótér
márc. 14. 11:30
Tuzlaspor - Ümraniyespor
0:1 (0:0)
márc. 14. 14:00
Balikesirspor - Altay Izmir
0:3 (0:2)
márc. 14. 17:00
Bursaspor - Osmanlispor
3:1 (1:1)
márc. 14. 11:30
Getafe II - Las Rozas
1:1 (0:1)
márc. 14. 12:00
Extremadura - Melilla
2:1 (2:1)
márc. 14. 12:00
Talavera - Villarrubia
3:0 (0:0)
márc. 14. 12:00
Rayo Majadahonda - S.S. Reyes
2:1 (1:1)
márc. 14. 16:30
Navalcarnero - Inter de Madrid
0:2 (0:1)
márc. 14. 17:00
Badajoz - Mérida AD
1:0 (1:0)
márc. 14. 17:00
Don Benito - Socuéllamos
2:1 (1:1)
márc. 14. 17:15
Poblense - Atlético Baleares
1:1 (0:0)
márc. 14. 18:00
Real Madrid II - Atlético Madrid II
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
márc. 14. 12:00
Qabala - Zira
1:1 (1:0)
márc. 14. 14:15
Neftchi - Sabail
4:0 (1:0)
márc. 14. 14:00
Al Mokawloon - Ghazl El Mehalla
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 14. 12:00
Paide - Trans Narva
5:1 (1:0)
3 mérkőzés
márc. 14. 13:00
Samgurali - Dila Gori
1:2 (1:0)
márc. 14. 15:00
Torpedo Kutaisi - Telavi
2:2 (0:1)
márc. 14. 17:00
Dinamo Tbilisi - Saburtalo
4:3 (2:2)
3 mérkőzés
márc. 14. 19:15
Beitar Jerusalem - Hapoel Kfar Saba
2:1 (1:1)
márc. 14. 19:45
Bnei Yehuda - Maccabi Haifa
0:2 (0:0)

márc. 14. 12:00
Huelva - Tamaraceite
2:2 (2:0)
márc. 14. 12:30
Las Palmas II - CD Marino
2:1 (1:0)
márc. 14. 16:30
Linense - Algeciras
0:1 (0:0)
márc. 14. 17:00
El Ejido - Córdoba
0:1 (0:1)
márc. 14. 17:00
UCAM Murcia - Real Murcia
1:1 (1:0)
márc. 14. 17:00
Betis II - Linares Deportivo
4:0 (1:0)
márc. 14. 17:00
Lorca Deportiva - Sevilla Atlético
0:4 (0:1)
márc. 14. 17:00
Yeclano - Granada II
0:2 (0:1)
márc. 14. 17:00
San Fernando - Marbella
0:0
márc. 14. 17:30
Atletico Sanluqueno - Cádiz II
2:1 (1:0)
márc. 14. 06:35
Central Coast Mariners - Perth Glory
2:2 (1:1)
márc. 14. 08:40
Western United - Brisbane Roar
1:0 (0:0)
márc. 14. 16:00
HB Torshavn - B36 Torshavn
0:0
márc. 14. 16:00
Klaksvík - Runavik
2:0 (1:0)
márc. 14. 16:00
EB Streymur - Vikingur Gota
0:0
márc. 14. 17:00
Fuglafjordur - TB Tvoroyri
3:1 (2:0)
márc. 14. 13:45
Doxa Dramas - Xanthi
0:3 (0:2)
márc. 14. 13:45
OF Ierapetra - Panachaiki
1:0 (0:0)
márc. 14. 00:30
Atlético Palmaflor - Real Santa Cruz
1:0 (0:0)
márc. 14. 20:00
Always Ready - San José
5:0 (2:0)
márc. 14. 22:15
The Strongest - Oriente Petrolero
5:2 (2:1)

márc. 14. 15:00
Mouloudia Oujda - Difaa El Jadidi
4:0 (3:0)
márc. 14. 17:15
Chabab Mohammédia - Ittihad Tanger
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 13:00
Fremad Amager - Fredericia
1:2 (1:1)
márc. 14. 15:00
Vendsyssel - Skive
0:1 (0:1)
márc. 14. 02:00
Patriotas - Millonarios
0:2 (0:2)
márc. 14. 06:00
Fagiano Okayama - Sagamihara
0:0
márc. 14. 06:00
JEF United - Blaublitz Akita
0:2 (0:2)
márc. 14. 06:00
Machida Zelvia - Tokyo Verdy
2:2 (2:0)
márc. 14. 06:00
Matsumoto Yamaga - Montedio Yamagata
1:1 (1:0)
márc. 14. 06:00
Thespa Kusatsu - Ryukyu
0:2 (0:0)
márc. 14. 06:00
Ventforet Kofu - Tochigi
2:1 (0:0)
márc. 14. 16:00
UT Pétange - F91 Dudelange
0:3 (0:0)
márc. 14. 16:00
Fola Esch - RFCU Luxemburg
3:2 (0:0)
márc. 14. 16:00
Progres Niedercorn - UNA Strassen
2:1 (0:0)
márc. 14. 16:00
Hamm Benfica - Wiltz
1:1 (0:0)
márc. 14. 16:00
Etzella Ettelbruck - Hostert
2:2 (0:0)
márc. 14. 16:00
Mondorf-les-Bains - Rodange
0:0
márc. 14. 16:00
Victoria Rosport - Differdange
3:2 (0:0)
márc. 14. 16:00
Swift Hesperange - Jeunesse Esch
5:1 (0:0)

3 mérkőzés
márc. 14. 12:15
Lokomotiv Tashkent - Navbahor
1:2 (1:1)
márc. 14. 13:00
Sogdiana - Turan
1:0 (0:0)
márc. 14. 14:30
Nasaf Qarshi - AGMK
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
márc. 14. 14:00
Cape Town All Stars - Pretoria Callies
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
márc. 14. 00:45
Sol de América - Libertad
0:2 (0:1)
márc. 14. 21:45
Guaraní - Guairena
0:3 (0:0)
5 mérkőzés
márc. 14. 15:00
Shkupi - Vardar Skopje
2:0 (1:0)
márc. 14. 15:00
Struga - Renova
0:0
márc. 14. 15:00
Borec - Belasica
1:0 (0:0)
márc. 14. 15:00
Shkendija - Pelister
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
márc. 14. 10:00
Ordabasy - Kyzyl-Zhar
elhalasztva
márc. 14. 10:00
Kaspiy Aktau - Aktobe
1:1 (0:0)
márc. 14. 12:00
Tobol - Akzhayik
2:0 (1:0)
márc. 14. 13:00
Kaisar Kyzylorda - Taraz
2:3 (2:3)
márc. 14. 12:55
Cibalia Vinkovci - Opatija
2:0 (0:0)
márc. 14. 15:30
Croatia Zmijavci - Junak Sinj
2:2 (0:1)
márc. 14. 06:00
Suwon City - Seongnam Ilhwa
1:2 (1:0)
márc. 14. 08:30
Suwon Blue Wings - Gangwon
1:1 (1:1)

1 mérkőzés
márc. 14. 14:00
Dacia-Buiucani - Speranta Nisporeni
4:1 (1:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 12:00
Kauno Zalgiris - Nevezis
5:0 (2:0)
márc. 14. 14:00
Panevezys - Dziugas Telsiai
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
márc. 14. 14:00
Rigas FS - Valmieras
2:3 (1:1)
márc. 14. 14:00
OFK Petrovac - Jezero
0:2 (0:1)
márc. 14. 15:00
Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja
1:1 (1:0)
márc. 14. 16:00
Titograd Podgorica - Zeta
0:2 (0:1)
márc. 14. 17:00
FK Podgorica - Decic
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
márc. 14. 11:30
Sant Julia - UE Santa Coloma
3:1 (0:0)
márc. 14. 16:30
Engordany - Carroi
1:1 (1:1)
márc. 14. 00:00
Guadalupe - Cartaginés
0:3 (0:2)
márc. 14. 02:00
Alajuelense - Limón
0:0
márc. 14. 22:00
Jicaral - Saprissa
0:0
márc. 14. 23:00
Pérez Zeledón - Santos Guápiles
1:1 (1:1)
márc. 14. 13:00
Drenica Skënderaj - Arberia
1:1 (0:0)
márc. 14. 13:00
Gjilani - Trepca'89
2:1 (0:0)
márc. 14. 13:30
Ballkani - Drita Gijlan
0:0
2 mérkőzés
márc. 14. 14:00
Zejtun Corinthians - Hamrun Spartans
elhalasztva
márc. 14. 18:00
Senglea Athletic - Balzan
elhalasztva

márc. 14. 08:00
Happy Valley - Resources Capital
0:1 (0:0)
márc. 14. 10:30
Rangers FC - Kitchee
0:0
márc. 14. 14:00
Bizertin - Monastir
0:2 (0:0)
márc. 14. 14:00
Olympique Béja - Tataouine
0:1 (0:1)
márc. 14. 14:00
Kairouan - Rejiche
0:1 (0:1)
márc. 14. 14:00
Métlaoui - Slimane
2:1 (1:0)
márc. 14. 16:15
Club Africain Tunis - Ben Guerdane
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
márc. 14. 12:00
Zakho - Al Talaba
2:1 (1:0)
márc. 14. 12:00
Al Karkh - Al Simawa
0:0
márc. 14. 02:00
Auckland City - Eastern Suburbs
2:1 (1:0)
márc. 14. 15:00
San Giovanni - Fiorentino
4:1 (0:0)
márc. 14. 15:00
Faetano - Cailungo
1:0 (0:0)
márc. 14. 15:00
Domagnano - Pennarossa
2:2 (0:0)
márc. 14. 05:30
Seoul E-Land - Jeonnam Dragons
1:1 (0:1)
márc. 14. 08:00
Bucheon 1995 - Anyang
0:0
márc. 14. 10:30
Daejeon Citizen - Sangju Sangmu
1:2 (1:0)
márc. 14. 11:00
SJK - Mariehamn
0:2 (0:0)
márc. 14. 13:00
Volga Ulyanovsk - Znamya Noginsk
3:2 (1:1)
márc. 14. 14:00
AIK - Brommapojkarna
1:2 (1:2)
márc. 14. 14:00
Vasalund - Akropolis
1:2 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
323
38 (12%)
112 (35%)
414
2. AltT
320
34 (11%)
119 (37%)
408
323
35 (11%)
115 (36%)
405
323
30 (9%)
126 (39%)
402
323
34 (11%)
114 (35%)
398
323
38 (12%)
103 (32%)
396
   Pifti84
318
28 (9%)
128 (40%)
396
8. Xxy
322
35 (11%)
110 (34%)
395
9. Rati
321
36 (11%)
107 (33%)
394
321
38 (12%)
101 (31%)
392

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont