Főoldal » Meccsek » 2021. március 13. » Union Langreo - Numancia

Union Langreo - Numancia 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2021. március 13. 17:30
Helyszín: Estadio Nuevo Ganzábal (La Felguera, Langreo)

Mohamed Brahami ('42, 0-1), Álvaro Muniz ('90, 1-1)

Union Langreo győzelem:
7 tipp (16%)
Numancia győzelem:
28 tipp (66%)

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Numancia utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Numancia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Numancia csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Union Langreo egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Numancia egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union Langreo 2 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Numancia pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Union Langreo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Valladolid II. A Numancia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Covadonga. Az Union Langreo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Union Langreo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Burgos. A Numancia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marino de Luanco. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Union Langreo 2259., Numancia 346. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Numancia jobb csapatnak tűnik.