Főoldal » Meccsek » 2020. november 28. » Osasuna II - Izarra

Osasuna II - Izarra 3:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 21-én is volt Izarra - Osasuna II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2020. november 28. 16:00
Helyszín: Campo A2 de Tajonar (Navarra)

Laborda ('13, 0-1), Javi Martínez Calvo ('47, 1-1), Juan Cabrera ('51, 1-2), Asier Querejeta ('76, 2-2), Joel Rodríguez ('80, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Izarra győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Izarra csapatának kedvez (3:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Osasuna II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Osasuna II csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Osasuna II egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Osasuna II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát az Osasuna II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tudelano. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mutilvera. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Osasuna II 2185., Izarra 1565. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Osasuna II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.