Főoldal » Meccsek » 2020. november 25.

Meccsek - 2020. november 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 25.)


8 mérkőzés
nov. 25. 18:55
Olympiakos Pireus - Manchester City
0:1 (0:1)
nov. 25. 18:55
Mönchengladbach - Shakhtar Donetsk
4:0 (3:0)
nov. 25. 21:00
Bayern München - Salzburg
3:1 (1:0)
nov. 25. 21:00
Inter - Real Madrid
0:2 (0:1)
nov. 25. 21:00
Liverpool - Atalanta
0:2 (0:0)
nov. 25. 21:00
Ajax - Midtjylland
3:1 (0:0)
nov. 25. 21:00
Olympique Marseille - FC Porto
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 25. 14:30
Parma - Cosenza 1914
2:1 (2:1)
nov. 25. 14:30
Empoli - Brescia
3:0 (0:0)
nov. 25. 17:30
Udinese - Fiorentina
0:1 (0:0)
nov. 25. 17:30
Bologna - Spezia
2:4 (0:0)
nov. 25. 17:30
Cagliari - Hellas Verona
2:1 (1:0)

10 mérkőzés
nov. 25. 13:00
Kaposvár - Soroksár
0:4 (0:2)
nov. 25. 13:00
Siófok - Csákvár
2:1 (1:0)
nov. 25. 13:00
Budaörs - Szombathelyi Haladás
4:0 (2:0)
nov. 25. 18:00
Pécsi MFC - Debreceni EAC
2:1 (0:0)
nov. 25. 18:00
Ajka - Dorog
2:0 (0:0)
nov. 25. 18:00
Vasas - Nyíregyháza
1:0 (0:0)
nov. 25. 18:00
Szeged 2011 - Győri ETO
0:4 (0:2)
nov. 25. 18:00
Gyirmót - Kazincbarcika
2:1 (1:1)
nov. 25. 18:00
Debreceni VSC - Szentlőrinc
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 25. 19:00
Lens - Nantes
1:1 (1:0)
nov. 25. 19:00
Zaragoza - Rayo Vallecano
1:2 (1:0)
nov. 25. 19:00
Sporting Gijón - Sabadell
3:1 (1:0)
nov. 25. 19:00
Las Palmas - Mirandés
0:2 (0:1)
nov. 25. 21:30
FC Cartagena - Mallorca
1:2 (0:0)
nov. 25. 21:30
Fuenlabrada - Ponferradina
1:1 (0:0)
nov. 25. 13:00
Füzesgyarmat - Putnok
3:1 (0:0)
nov. 25. 13:00
DVSC-DEAC - BVSC-Zugló
0:1 (0:0)
nov. 25. 13:00
Monor - Budapest Honvéd II
1:2 (0:0)
nov. 25. 13:00
THSE-Szabadkikötő - Érd
2:3 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 25. 20:00
Middlesbrough - Derby
3:0 (1:0)
nov. 25. 20:00
Millwall - Reading
1:1 (1:0)
nov. 25. 20:45
Bristol City - Watford
0:0
nov. 25. 20:45
Coventry - Cardiff
1:0 (0:0)
nov. 25. 20:45
Swansea - Sheffield Wednesday
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
nov. 25. 11:00
Casa Pia - Nacional
2:3 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 25. 01:30
Racing Club - Flamengo RJ
1:1 (1:1)
nov. 25. 23:15
Delfin - Palmeiras
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
nov. 25. 01:30
Vélez Sársfield - Deportivo Cali
2:0 (0:0)
nov. 25. 23:15
Club Bolívar - Lanus
2:1 (1:1)
12 mérkőzés
nov. 25. 11:00
Malatyaspor - Etimesgut
2:0 (0:0)
nov. 25. 11:00
Tuzlaspor - Sultanbeyli Belediye
5:1 (3:0)
nov. 25. 11:00
Keciörengücü - Kocaelispor
1:2 (0:0)
nov. 25. 12:30
Istanbulspor - Tarsus Idman Yurdu
0:1 (0:1)
nov. 25. 12:30
Eskisehirspor - Kastamonuspor
2:0 (0:0)
nov. 25. 12:30
Altinordu - Corum
3:0 (0:0)
nov. 25. 13:00
Hatayspor - Bursa Nilüferspor
2:2 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
nov. 25. 15:00
Gazisehir Gaziantep - Serik
3:0 (1:0)
nov. 25. 17:00
Antalyaspor - Pendikspor
2:0 (1:0)
nov. 25. 17:00
Adana Demirspor - Afjet Afyonspor
4:1 (2:1)
1 mérkőzés
nov. 25. 17:00
Cercle Brugge - Mouscron-Péruwelz
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 25. 23:15
Ceará - Sao Paulo
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 25. 20:00
Hamilton - Aberdeen
1:1 (0:1)

2 mérkőzés
nov. 25. 17:15
Austria Wien - Hartberg
5:3 (3:0)
nov. 25. 20:25
First Vienna - Altach
2:1 (1:1)
5 mérkőzés
nov. 25. 19:00
Bayern München II - Ingolstadt
1:3 (1:1)
nov. 25. 19:00
Dynamo Dresden - Unterhaching
2:0 (2:0)
nov. 25. 19:00
Viktoria Köln - Zwickau
1:1 (0:0)
nov. 25. 19:00
Magdeburg - Hansa Rostock
1:1 (1:0)
nov. 25. 19:00
Kaiserslautern - Lübeck
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 25. 18:15
Basel - Lausanne
2:1 (1:0)
nov. 25. 18:15
Sion - Servette
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 25. 16:30
Olot - Barcelona II
2:1 (1:1)
nov. 25. 17:00
Villarreal II - Alcoyano
3:0 (2:0)
nov. 25. 19:00
Lleida Esportiu - Llagostera
1:0 (0:0)
11 mérkőzés
nov. 25. 12:00
Neftekhimik - FK Nizhny Novgorod
0:1 (0:0)
nov. 25. 13:00
Alania Vladikavkaz - Yenisey
3:0 (2:0)
nov. 25. 13:00
Tekstilshchik - Gazovik Orenburg
0:2 (0:2)
nov. 25. 14:00
Irtysh Omsk - Tomsk
1:0 (1:0)
nov. 25. 14:00
Fakel - Veles
0:0
nov. 25. 16:00
Sovjetov - Chayka
2:1 (0:0)
nov. 25. 16:30
Shinnik - Baltika Kaliningrad
1:3 (1:3)
nov. 25. 17:00
Torpedo Moszkva - Krasnodar II
4:2 (2:1)

3 mérkőzés
nov. 25.
Toronto FC - Nashville
0:1 (0:0)
nov. 25. 02:00
Philadelphia - New England
0:2 (0:2)
nov. 25. 04:30
Seattle Sounders - Los Angeles FC
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 25. 17:40
Widzew Lódz - Legia Warszawa
0:1 (0:1)
nov. 25. 15:00
Gubbio - Triestina
1:0 (0:0)
nov. 25. 15:00
Mantova - Arezzo
2:0 (0:0)
nov. 25. 14:30
Bisceglie - Monopoli
1:1 (0:0)
nov. 25. 15:00
Palermo - Turris
0:1 (0:0)
nov. 25. 15:00
Vibonese - Foggia
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
nov. 25. 17:00
Istra 1961 - Osijek
1:4 (1:2)
6 mérkőzés
nov. 25. 13:00
IMT Novi Beograd - Radnicki Nis
2:1 (1:0)
nov. 25. 13:30
Javor - Vozdovac
1:1 (0:1)
nov. 25. 13:30
Radnik Surdulica - Cukaricki
2:2 (0:2)
nov. 25. 13:30
Backa Topola - Napredak
2:0 (1:0)
nov. 25. 16:00
Metalac - Partizan
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 25. 17:00
Budejovice - Bohemians 1905
2:1 (2:0)
nov. 25. 01:30
Chapecoense - Cruzeiro
0:1 (0:0)
nov. 25. 01:30
América MG - Juventude
2:1 (2:1)
nov. 25. 01:30
Brasil de Pelotas - CRB
2:1 (0:0)
nov. 25. 23:00
Náutico - EC Vitória
0:0

nov. 25. 15:00
Pergolettese - Pro Vercelli
1:2 (1:1)
nov. 25. 15:00
Giana Erminio - Piacenza
2:0 (2:0)
nov. 25. 15:00
Lucchese - AlbinoLeffe
4:5 (0:3)
nov. 25. 15:00
Como - Olbia
2:2 (2:2)
nov. 25. 15:00
Juventus II - Grosseto
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 25. 20:30
Sligo Rovers - Derry City
0:0 / tizenegyesekkel 3:1
nov. 25. 19:00
Cova Piedade - Benfica II
2:3 (0:3)
nov. 25. 11:00
Jeonbuk - Sydney FC
1:0 (1:0)
nov. 25. 11:00
Guangzhou - Vissel Kobe
1:3 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 25. 13:45
KF Tiranë - Bylis Ballsh
0:0
nov. 25. 13:45
Apolonia Fier - Partizani Tirana
0:3 (0:1)
nov. 25. 13:45
Skenderbeu - Kastrioti
1:2 (0:1)
nov. 25. 16:45
Kukësi - Laci
1:0 (1:0)
nov. 25. 16:45
Teuta Durres - Vllaznia
0:0
nov. 25. 19:00
Arenas de Getxo - Leioa
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 25. 16:00
APOEL Nikosia - Doxa Katokopia
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 25. 16:00
AEK Larnaka - AEL Limassol
0:2 (0:0)
nov. 25. 16:00
Ermis Aradippou - Nea Salamina
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
nov. 25. 10:30
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka
5:0 (2:0)
nov. 25. 11:00
Yokohama FC - Shimizu
1:3 (0:3)
nov. 25. 11:00
Kashima Antlers - Kashiwa Reysol
1:4 (0:1)
nov. 25. 11:00
Oita Trinita - Cerezo Osaka
0:1 (0:1)
nov. 25. 11:30
Sagan Tosu - Vegalta Sendai
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
nov. 25. 13:30
Tabor Sezana - Domzale
1:1 (1:1)
nov. 25. 17:00
Celje - Maribor
0:2 (0:1)
nov. 25. 12:00
Real Madrid II - Atlético Baleares
1:1 (1:0)
nov. 25. 16:30
Betis II - Real Murcia
2:1 (1:0)
nov. 25. 19:00
Linares Deportivo - Granada II
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 25. 22:00
Colo Colo - Curicó Unido
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 25. 17:00
Hapoel Hadera - Bnei Sakhnin
4:0 (1:0)
nov. 25. 18:00
Ashdod - Maccabi Netanya
4:0 (0:0)
nov. 25. 18:00
Vikingur Gota - TB Tvoroyri
1:0 (0:0)
nov. 25. 20:00
07 Vestur - HB Torshavn
1:1 / tizenegyesekkel 4:5 (0:0)
nov. 25. 20:00
B36 Torshavn - AB Argir
3:0 (0:0)
nov. 25. 20:00
Runavik - Skála
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
nov. 25. 13:00
Blansko - Hradec Králové
1:2 (0:0)
nov. 25. 13:30
Dukla Praha - Chrudim
0:2 (0:1)
nov. 25. 13:30
Varnsdorf - Viktoria Zizkov
1:3 (0:3)
nov. 25. 13:30
Trinec - Táborsko
2:0 (0:0)
nov. 25. 13:30
Prostejov - Usti nad Labem
0:1 (0:0)
nov. 25. 13:30
Vlasim - Jihlava
0:1 (0:0)
nov. 25. 13:30
Lisen - Slavoj Vysehrad
4:2 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
nov. 25. 21:00
Real Santander - Deportivo Pasto
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 25. 21:30
Carlos Manucci - Alianza Lima
1:0 (1:0)
11 mérkőzés
nov. 25. 10:00
Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka
1:1 (0:0)
nov. 25. 11:00
Renofa Yamaguchi - JEF United
1:2 (0:0)
nov. 25. 11:00
Albirex Niigata - Ehime
0:3 (0:1)
nov. 25. 11:00
Kyoto Sanga - Ventforet Kofu
1:1 (0:0)
nov. 25. 11:00
Fagiano Okayama - Tochigi
2:3 (1:0)
nov. 25. 11:00
Tokushima Vortis - Machida Zelvia
3:0 (0:0)
nov. 25. 11:00
Thespa Kusatsu - Omiya Ardija
1:2 (0:1)
nov. 25. 11:30
Jubilo Iwata - Ryukyu
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 25. 13:00
Struga - Renova
1:0 (0:0)
nov. 25. 13:00
Akademija Pandev - Shkupi
2:1 (0:0)

Gambe Slim
4 mérkőzés
nov. 25. 09:00
Nasaf Qarshi - Pakhtakor
3:0 (1:0)
nov. 25. 10:30
Kokand-1912 - Lokomotiv Tashkent
0:1 (0:1)
nov. 25. 10:30
Surkhon - Buxoro
1:1 (0:0)
nov. 25. 12:45
Bunyodkor - Sogdiana
1:0 (0:0)
nov. 25. 18:30
Bloemfontein - Black Leopards
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 25. 13:00
Bokelj - Buducnost Podgorica
0:6 (0:4)
nov. 25. 13:00
Arsenal Tivat - Iskra Danilovgrad
0:1 (0:1)
nov. 25. 13:00
Decic - Sutjeska Niksic
1:0 (0:0)
nov. 25. 14:00
FK Podgorica - Zeta
2:3 (1:1)
nov. 25. 13:30
Rude Zágráb - Hajduk Split II
4:2 (1:0)
nov. 25. 13:30
Dugopolje - Dinamo Zágráb II
1:0 (0:0)
nov. 25. 13:30
Opatija - Inter Zapresic
3:2 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 25. 02:00
Herediano - Real Estelí
0:1 (0:1)
nov. 25. 04:15
Alajuelense - San Francisco FC
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 25. 15:00
Speranta Nisporeni - Zimbru
2:2 (1:0)
nov. 25. 13:00
Llapi - Prishtina
0:2 (0:0)
nov. 25. 13:00
Trepca'89 - Besa Pejë
4:2 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 25. 13:40
Gol Gohar - Foolad Khuzestan
1:1 (1:1)
nov. 25. 13:45
Esteghlal - Machine Sazi
1:0 (0:0)
nov. 25. 13:50
Saipa - Nassaji Mazandaran
1:0 (0:0)
nov. 25. 20:45
Cosmos - Tre Fiori
elhalasztva
nov. 25. 20:45
Tre Penne - Domagnano
elhalasztva
nov. 25. 20:45
Murata - La Fiorita
elhalasztva
nov. 25. 20:45
Folgore / Falciano - Fiorentino
elhalasztva
nov. 25. 22:00
Real Sociedad - CD Platense
2:3 (2:1)
nov. 25. 11:00
Gyeongnam - Daejeon Citizen
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
184
25 (14%)
64 (35%)
253
189
26 (14%)
60 (32%)
250
184
27 (15%)
54 (29%)
243
189
25 (13%)
57 (30%)
239
189
23 (12%)
62 (33%)
239
178
20 (11%)
68 (38%)
236
189
21 (11%)
64 (34%)
233
189
21 (11%)
63 (33%)
231
189
22 (12%)
59 (31%)
228
190
22 (12%)
59 (31%)
228

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont