Főoldal » Meccsek » 2020. november 25. » Arenas de Getxo - Leioa

Arenas de Getxo - Leioa 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 3-án is volt Leioa - Arenas de Getxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. november 25. 19:00
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

• Ian Uranga az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc Arenas de Getxo - Leioa mérkőzésen is szerepelt.
  • A Leioa már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2020. szeptember 26-án sikerült ellenfelet legyőzniük (az Arenas de Getxo csapatát).

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen