Főoldal » Meccsek » 2020. november 25. » Real Madrid II - Atlético Baleares

Real Madrid II - Atlético Baleares 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 31-én is lesz Atlético Baleares - Real Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 25. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Real Madrid Campo 7 (Madrid)

Carlos Dotor ('12, 1-0), Armando Shashoua ('73, 1-1)

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Atlético Baleares győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Real Madrid II egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Madrid II 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben egyszer kapott ki.

Az elmúlt egy évben a Real Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe II. Az Atlético Baleares gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda. Az Atlético Baleares csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Madrid II 803., Atlético Baleares 1146. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.