Főoldal » Meccsek » 2020. november 25. » Lucchese - AlbinoLeffe

Lucchese - AlbinoLeffe 4:5 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 3-án is volt AlbinoLeffe - Lucchese mérkőzés!

Serie C, A csoport mérkőzés, 9. forduló - 2020. november 25. 15:00
Helyszín: Stadio Porta Elisa (Lucca)

Jacopo Manconi ('22, 0-1), Jacopo Manconi ('32, 0-2), Jacopo Manconi ('45+3, 0-3), Jacopo Manconi ('58, 0-4), Carmine Giorgione ('64, 11-esből, 0-5), Flavio Bianchi ('72, 1-5), Giovanni Nannelli ('74, 2-5), Maikol Benassi ('81, 3-5), Matteo Meucci ('90+2, 4-5)

• A mérkőzésen rengeteg gól született, a Lucchese négyet, az AlbinoLeffe ötöt rúgott.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Jacopo Manconi mesternégyest ért el a mérkőzésen.
  • Az AlbinoLeffe öt góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.

Lucchese győzelem:
15 tipp (34%)
14 tipp (32%)
AlbinoLeffe győzelem:

Lucchese utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

AlbinoLeffe utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség