Főoldal » Meccsek » 2020. november 7.

Meccsek - 2020. november 7.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 7.)


4 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Huesca - Eibar
1:1 (0:1)
nov. 7. 16:15
FC Barcelona - Betis
5:2 (1:1)
nov. 7. 18:30
Sevilla - Osasuna
1:0 (0:0)
nov. 7. 21:00
Atlético Madrid - Cádiz
4:0 (2:0)
27 mérkőzés
nov. 7. 13:30
Tonbridge Angels - Bradford
0:7 (0:3)
nov. 7. 14:00
Exeter - Fylde
2:1 (2:1)
nov. 7. 16:00
Leyton - Newport
1:2 (1:1)
nov. 7. 16:00
Sunderland AFC - Mansfield
0:1 (0:0)
nov. 7. 16:00
Bolton Wanderers - Crewe
2:3 (1:1)
nov. 7. 16:00
Oxford United - Peterborough
1:2 (1:1)
nov. 7. 16:00
Walsall - Bristol Rovers
1:2 (0:2)
nov. 7. 16:00
Rochdale - Stockport
1:2 (1:2)
nov. 7. 16:00
Swindon - Darlington 1883
1:2 (1:1)
nov. 7. 16:00
Tranmere - Accrington Stanley
2:1 (1:1)
nov. 7. 16:00
Bromley - Yeovil
0:1 (0:0)
nov. 7. 16:00
Cheltenham - South Shields
3:1 (1:1)
nov. 7. 16:00
Stevenage - Concord Rangers
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
nov. 7. 16:00
Gillingham - Woking
3:2 (0:1)
nov. 7. 16:00
Charlton Athletic - Plymouth
0:1 (0:0)
nov. 7. 16:00
Salford - Hartlepool
2:0 (0:0)
nov. 7. 16:00
Hull - Fleetwood
2:0 (1:0)
nov. 7. 16:00
Colchester - Marine
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
nov. 7. 16:00
Dagenham & Redbridge - Grimsby
3:1 (1:0)
nov. 7. 16:00
Cambridge United - Shrewsbury
0:2 (0:0)
nov. 7. 16:00
Boreham Wood - Southend
3:3 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
nov. 7. 16:00
Ipswich - Portsmouth
2:3 (0:0)
nov. 7. 16:00
Banbury - Canvey
1:2 (0:1)
nov. 7. 16:00
Port Vale - King's Lynn
0:1 (0:0)
nov. 7. 16:00
Brackley - Bishop's Stortford
3:3 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
nov. 7. 18:30
United of Manchester - Doncaster
1:5 (1:4)

4 mérkőzés
nov. 7. 13:30
Everton - Manchester United
1:3 (1:2)
nov. 7. 16:00
Crystal Palace - Leeds United
4:1 (3:1)
nov. 7. 18:30
Chelsea - Sheffield United
4:1 (2:1)
nov. 7. 21:00
West Ham United - Fulham
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 7. 14:45
Paks - Puskás Akadémia
6:2 (3:1)
nov. 7. 19:45
MTK - Fehérvár
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 7. 15:00
Cagliari - Sampdoria
2:0 (0:0)
nov. 7. 18:00
Benevento - Spezia
0:3 (0:1)
nov. 7. 20:45
Parma - Fiorentina
0:0
6 mérkőzés
nov. 7. 15:30
Mainz - Schalke 04
2:2 (2:1)
nov. 7. 15:30
RB Leipzig - Freiburg
3:0 (1:0)
nov. 7. 15:30
Augsburg - Hertha BSC
0:3 (0:1)
nov. 7. 15:30
Union Berlin - Arminia Bielefeld
5:0 (3:0)
2 mérkőzés
nov. 7. 17:00
Bordeaux - Montpellier HSC
0:2 (0:0)
nov. 7. 21:00
Paris St. Germain - Stade Rennes
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 7. 16:30
Den Haag - Twente
2:4 (0:1)
nov. 7. 18:45
Venlo - Heracles
3:2 (0:1)
nov. 7. 21:00
Waalwijk - Sparta Rotterdam
0:2 (0:0)
nov. 7. 13:00
Bochum - Greuther Fürth
0:2 (0:2)
nov. 7. 13:00
Hannover 96 - Aue
0:0

nov. 7. 16:00
FC Cartagena - UD Logronés
0:1 (0:0)
nov. 7. 18:15
Mirandés - Sporting Gijón
1:0 (1:0)
nov. 7. 21:00
Espanyol - Lugo
2:1 (1:1)
11 mérkőzés
nov. 7. 13:30
Reading - Stoke
0:3 (0:2)
nov. 7. 16:00
Watford - Coventry
3:2 (0:0)
nov. 7. 16:00
Birmingham - Bournemouth
1:3 (0:2)
nov. 7. 16:00
Huddersfield - Luton
1:1 (0:1)
nov. 7. 16:00
Nottingham Forest - Wycombe
2:0 (1:0)
nov. 7. 16:00
Blackburn Rovers - Queens Park
3:1 (0:0)
nov. 7. 16:00
Derby - Barnsley
0:2 (0:1)
nov. 7. 16:00
Norwich - Swansea
1:0 (0:0)
nov. 7. 16:00
Rotherham - Preston
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Monza - Frosinone
2:0 (0:0)
nov. 7. 14:00
Pordenone - Chievo
1:1 (0:0)
nov. 7. 14:00
Cosenza 1914 - Brescia
1:2 (0:1)
nov. 7. 16:00
Empoli - Reggina
3:0 (0:0)
nov. 7. 19:00
Cremonese - Vicenza
0:1 (0:0)
nov. 7. 16:00
Tondela - Santa Clara
2:0 (1:0)
nov. 7. 19:00
Famalicao - Marítimo
2:1 (2:1)
nov. 7. 21:30
Guimaraes - Sporting CP
0:4 (0:2)

3 mérkőzés
nov. 7. 12:00
FK Ural - Szpartak Moszkva
2:2 (1:2)
nov. 7. 14:30
Arsenal-Tula - Rotor Volgograd
1:1 (1:0)
nov. 7. 17:00
FK Tambov - Akhmat Grozny
0:1 (0:0)
nov. 7. 15:00
Clermont - Guingamp
0:0
nov. 7. 15:00
Grenoble - Le Havre
2:1 (1:0)
nov. 7. 19:00
Auxerre - Amiens SC
2:1 (1:0)
nov. 7. 19:00
Troyes - Chambly
2:2 (2:1)
nov. 7. 19:00
Sochaux - Chamois Niortais
3:4 (1:2)
nov. 7. 19:00
Dunkerque - Paris FC
0:1 (0:1)
nov. 7. 19:00
Toulouse - Valenciennes
4:5 (2:2)
nov. 7. 19:00
Chateauroux - Pau
0:3 (0:3)
nov. 7. 19:00
Rodez - Ajaccio
0:1 (0:0)
nov. 7. 19:00
Caen - Nancy
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 7. 13:30
Voluntari - CSMS Iasi
4:0 (2:0)
nov. 7. 16:00
Sepsi - Hermannstadt
1:1 (0:0)
nov. 7. 20:45
Steaua Bukarest - Botosani
4:1 (1:1)
4 mérkőzés
nov. 7. 11:30
Kasimpasa - Antalyaspor
2:2 (1:0)
nov. 7. 14:00
Alanyaspor - Trabzonspor
1:1 (0:0)
nov. 7. 14:00
Erzurum BB - Göztepe Izmir
1:1 (0:1)
nov. 7. 17:00
Fenerbahce - Konyaspor
0:2 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 7. 16:15
Kortrijk - Beerschot-Wilrijk
5:5 (2:1)
nov. 7. 18:30
AS Eupen - Waasland-Beveren
1:1 (0:1)
nov. 7. 20:45
Sint-Truidense - Genk
1:2 (1:2)

2 mérkőzés
nov. 7. 22:00
Atlético PR - Fortaleza
2:1 (0:1)
nov. 7. 23:00
Sao Paulo - Goiás
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
nov. 7. 17:00
Altach - Austria Wien
0:0
nov. 7. 17:00
St. Pölten - Swarovski Tirol
0:1 (0:1)
nov. 7. 17:00
Ried - Hartberg
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 7. 13:00
Olimpik Donetsk - Illichivets
3:3 (1:2)
nov. 7. 16:00
Oleksandria - Lviv
1:0 (0:0)
nov. 7. 18:30
Desna - Minai
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Magdeburg - Bayern München II
2:1 (0:0)
nov. 7. 14:00
Zwickau - Kaiserslautern
1:2 (0:0)
nov. 7. 14:00
1860 München - Hallescher
6:1 (2:0)
nov. 7. 14:00
Saarbrücken - Dynamo Dresden
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 7. 19:00
Lausanne - Lugano
0:1 (0:1)
nov. 7. 19:00
FC Zürich - Luzern
2:0 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 7. 18:30
Panathinaikosz - Atromitos
0:1 (0:0)
nov. 7. 16:30
Levante II - La Nucía
0:1 (0:0)
nov. 7. 18:30
L'Hospitalet - Espanyol II
2:1 (1:0)
nov. 7. 19:00
FC Andorra - Barcelona II
1:0 (1:0)
11 mérkőzés
nov. 7. 09:00
Tomsk - Gazovik Orenburg
0:1 (0:0)
nov. 7. 12:00
Irtysh Omsk - Chayka
2:2 (0:1)
nov. 7. 12:00
Veles - Neftekhimik
3:1 (1:1)
nov. 7. 13:00
Chertanovo Moszkva - Yenisey
1:2 (0:1)
nov. 7. 13:00
Sovjetov - Akron
3:0 (3:0)
nov. 7. 15:00
Fakel - Shinnik
2:0 (1:0)

3 mérkőzés
nov. 7. 01:15
Argentinos Juniors - Aldosivi
0:1 (0:0)
nov. 7. 20:00
Banfield - Godoy Cruz
1:0 (0:0)
nov. 7. 22:30
San Lorenzo - Estudiantes
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 7. 15:00
Stal Mielec - Warta Poznan
0:1 (0:0)
nov. 7. 17:30
Cracovia Krakow - Jagiellonia
3:1 (1:1)
nov. 7. 15:00
Cesena - Fermana
1:1 (0:0)
nov. 7. 15:00
Carpi - Legnano
0:0
nov. 7. 15:00
Fano - Südtirol
1:1 (0:0)
nov. 7. 20:30
Matelica - Ravenna
3:2 (2:0)
nov. 7. 16:00
Cavese - Ternana
0:5 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 7. 15:00
Varazdin - Sibenik
1:3 (0:2)
nov. 7. 17:05
Hajduk Split - Osijek
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 7. 17:00
Dunaszerdahely - Pohronie
0:0
nov. 7. 17:00
Zlate Moravce - Trencín
5:0 (2:0)
nov. 7. 17:00
Ruzomberok - Trnava
0:1 (0:0)
nov. 7. 14:00
De Graafschap - Volendam
2:5 (2:2)
nov. 7. 16:30
Cambuur - Ajax II
2:3 (2:1)
nov. 7. 18:00
Compostela - Guijuelo
3:0 (1:0)
8 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Proleter Novi Sad - Napredak
1:0 (0:0)
nov. 7. 14:00
Backa Palanka - Rad Belgrád
0:1 (0:1)
nov. 7. 14:00
Novi Pazar - Zlatibor Cajetina
1:2 (1:1)
nov. 7. 16:00
Backa Topola - FK Mladost Lucani
5:0 (3:0)
nov. 7. 16:00
Cukaricki - Vozdovac
3:2 (1:1)
nov. 7. 16:00
Radnicki Nis - Radnik Surdulica
0:1 (0:1)
nov. 7. 16:00
Macva Sabac - Javor
1:0 (0:0)
nov. 7. 18:00
Spartak Subotica - Partizan
1:2 (0:1)

3 mérkőzés
nov. 7. 15:00
Häcken - Östersunds
2:1 (1:0)
nov. 7. 15:00
Falkenberg - Elfsborg
1:3 (0:2)
nov. 7. 15:00
Mjällby - Norrköping
2:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 7. 14:00
FK Pardubice - Opava
1:0 (0:0)
nov. 7. 16:00
Budejovice - Zlín
1:2 (1:0)
nov. 7. 18:15
Pribram - Banik Ostrava
0:4 (0:0)
nov. 7. 17:30
Kriens - Chiasso
0:0
nov. 7. 01:30
Paraná - Confianca
1:1 (0:0)
nov. 7. 20:00
Brasil de Pelotas - Cuiabá
3:0 (2:0)
nov. 7. 20:30
Figueirense - Operário PR
0:1 (0:0)
nov. 7. 22:30
América MG - Ponte Preta
1:1 (1:0)
nov. 7. 20:25
Dornbirn - Lafnitz
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 7. 18:00
Mjondalen - Stromsgodset
3:0 (1:0)
nov. 7. 20:30
Brann - Haugesund
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 7. 16:00
Shamrock Rovers - Derry City
2:0 (0:0)
nov. 7. 15:00
Grosseto - Carrarese
0:1 (0:1)
nov. 7. 18:30
Renate - Lecco
2:0 (1:0)
nov. 7. 16:00
FC Porto II - Mafra
1:2 (1:1)
nov. 7. 16:00
Varzim - Academico Viseu
1:1 (1:1)
nov. 7. 16:00
Casa Pia - Covilha
0:1 (0:0)
nov. 7. 18:30
Vizela - Leixőes
2:1 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
3 mérkőzés
nov. 7. 15:00
Paphos FC - AEL Limassol
1:0 (1:0)
nov. 7. 17:00
Ermis Aradippou - Enosis
1:1 (0:0)
nov. 7. 15:45
CD Alavés II - Portugalete
1:0 (1:0)
nov. 7. 16:00
Osasuna II - Ebro
0:0
nov. 7. 18:00
Athletic Bilbao II - Amorebieta
2:1 (2:0)
1 mérkőzés
nov. 7. 11:00
Smolevichi-STI - Neman Grodno
1:4 (0:3)
nov. 7. 13:00
Slutsk - Gorodeya
0:1 (0:1)
nov. 7. 15:00
Dinamo Brest - Torpedo Zhodino
2:3 (1:0)
nov. 7. 17:00
Shakhter Soligorsk - BATE Borisov
1:1 (0:1)
nov. 7. 12:40
Lódzki - Chrobry Glogów
4:0 (0:0)
nov. 7. 12:40
Nieciecza - Górnik Leczna
2:1 (0:0)
nov. 7. 12:40
Odra Opole - Jastrzebie
0:2 (0:1)
nov. 7. 17:00
Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce
1:3 (0:2)
nov. 7. 17:00
Belchatow - Resovia Rzeszów
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
nov. 7. 02:30
Puebla - Atlético San Luis
1:0 (1:0)
nov. 7. 04:30
Juárez - CF América
1:1 (1:0)
nov. 7. 13:00
Brage - Västeras SK
0:3 (0:3)
nov. 7. 15:00
Halmstad - Dalkurd
4:0 (2:0)
nov. 7. 17:30
Degerfors - GAIS Göteborg
2:1 (2:1)
nov. 7. 17:30
Jönköpings Södra - Norrby
1:0 (0:0)
nov. 7. 17:30
Örgryte - Akropolis
0:1 (0:0)

Organic Shop Málnás testradír
2 mérkőzés
4 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Tabor Sezana - NS Mura
0:0
nov. 7. 16:00
Olimpija Ljubljana - Koper
1:2 (0:0)
nov. 7. 18:00
Maribor - Domzale
4:3 (0:1)
nov. 7. 20:00
ND Gorica - Bravo
0:0
nov. 7. 16:00
Arbroath - Queen Of The South
1:1 (0:1)
nov. 7. 16:00
Ayr - Dunfermline
0:0
nov. 7. 16:00
Heart of Midlothian - Inverness
2:1 (0:0)
nov. 7. 16:00
Raith - Greenock Morton
5:0 (2:0)
nov. 7. 15:30
Sogndal - KFUM Oslo
3:0 (1:0)
nov. 7. 15:30
Ham-Kam - Ullensaker/Kisa
3:1 (1:0)
nov. 7. 15:30
Raufoss - Ranheim
0:0
nov. 7. 15:30
Öygarden - Tromso
1:1 (0:0)
nov. 7. 11:30
Bandirmaspor - Giresunspor
0:1 (0:1)
nov. 7. 11:30
Ümraniyespor - Tuzlaspor
1:1 (1:1)
nov. 7. 17:00
Osmanlispor - Bursaspor
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 7. 16:00
Aldershot - Notts
1:0 (0:0)
nov. 7. 16:00
Wealdstone - Altrincham
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 7. 11:00
Kesla - Qabala
3:1 (1:1)
nov. 7. 13:00
Sabail - Sumgayit Shekher
2:1 (1:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
1 mérkőzés
nov. 7. 12:00
Kuressaare - Nőmme Kalju
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa
2:1 (0:0)
nov. 7. 17:45
Maccabi Haifa - Ashdod
2:1 (1:0)
nov. 7. 19:30
Bnei Yehuda - Beitar Jerusalem
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Trinec - Hradec Králové
1:2 (0:2)
nov. 7. 14:00
Usti nad Labem - Viktoria Zizkov
2:1 (0:1)
nov. 7. 14:00
Lisen - Chrudim
1:0 (1:0)
nov. 7. 14:00
Prostejov - Slavoj Vysehrad
3:0 (2:0)
nov. 7. 15:00
Klaksvík - HB Torshavn
1:1 (0:0)
nov. 7. 15:00
B36 Torshavn - Runavik
3:4 (1:3)
nov. 7. 15:00
TB Tvoroyri - Skála
3:2 (0:0)
nov. 7. 15:00
AB Argir - EB Streymur
4:0 (2:0)
nov. 7. 15:00
Vikingur Gota - Fuglafjordur
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
nov. 7. 15:00
Al Ain - Al Dhafra
4:1 (1:1)
nov. 7. 15:00
Ajman - Baniyas
0:0
nov. 7. 18:00
Al-Jazira Club - Sharjah
0:1 (0:1)
nov. 7. 13:35
Al-Ain - Al Ahli Jeddah
3:4 (3:3)
nov. 7. 15:35
Al Fateh - Al-Shabab Riyadh
1:3 (1:0)
nov. 7. 17:45
Al-Nassr - Qadisiya Khubar
2:0 (0:0)
nov. 7. 00:00
Envigado - La Equidad
1:1 (0:1)
nov. 7. 02:00
Águilas Doradas - Cúcuta
2:1 (0:0)
nov. 7. 20:30
Patriotas - Deportivo Pereira
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Skive - Hvidovre
2:3 (1:1)
nov. 7. 15:00
Fremad Amager - Kolding
0:0
nov. 7. 08:00
Tokyo Verdy - Tokushima Vortis
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
nov. 7. 12:00
Alashkert - Shirak
1:0 (0:0)
nov. 7. 12:30
Junior Sevan - Ararat Yerevan
1:3 (0:1)
2 mérkőzés
4 mérkőzés
1 mérkőzés
nov. 7. 18:15
Bala - The New Saints
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Bloemfontein - SuperSport United
1:0 (0:0)
nov. 7. 00:30
Guaraní - General Díaz
2:0 (2:0)
nov. 7. 22:15
Guairena - Cerro Porteno
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 7. 10:00
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty
2:2 (0:1)

5 mérkőzés
nov. 7. 13:30
Rabotnicki - Shkupi
2:2 (1:1)
nov. 7. 13:30
Akademija Pandev - Belasica
1:2 (1:1)
nov. 7. 13:30
Renova - Shkendija
1:3 (0:2)
nov. 7. 13:30
Struga - Vardar Skopje
2:2 (2:1)
nov. 7. 13:30
Borec - Pelister
3:0 (1:0)
nov. 7. 13:30
Cibalia Vinkovci - Dubrava
1:2 (0:0)
nov. 7. 13:30
Solin - Hrvatski Dragovoljac
1:1 (0:0)
nov. 7. 13:30
Kustosija - Croatia Zmijavci
4:2 (4:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
nov. 7. 12:00
Tukums 2000 - Riga
0:2 (0:2)
nov. 7. 12:00
FS METTA/LU Riga - Rigas FS
0:3 (0:0)
nov. 7. 21:00
Grecia - AD San Carlos
1:0 (0:0)
nov. 7. 16:00
Ballymena - Crusaders
1:4 (1:0)
nov. 7. 16:00
Portadown - Linfield
1:2 (0:1)
nov. 7. 16:00
Cliftonville - Warrenpoint
3:0 (1:0)
nov. 7. 16:00
Glenavon - Coleraine
4:4 (2:3)
nov. 7. 18:30
Glentoran - Larne
0:0
1 mérkőzés
nov. 7. 14:00
Sirens - Tarxien Rainbows
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
nov. 7. 13:20
Shahr Khodrou - Machine Sazi
3:0 (2:0)
nov. 7. 13:50
Gol Gohar - Sepahan
3:1 (1:1)
nov. 7. 14:00
Esteghlal - Mes Rafsanjan
2:0 (0:0)
nov. 7. 07:00
Anyang - Suwon City
1:2 (0:1)
nov. 7. 07:00
Ansan Greeners - Bucheon 1995
2:0 (1:0)
nov. 7. 07:00
Chungnam Asan - Jeju
0:1 (0:0)
nov. 7. 16:30
Bahrein - Tádzsikisztán
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. AltT
308
36 (12%)
85 (28%)
350
303
35 (12%)
81 (27%)
337
255
31 (12%)
88 (35%)
331
260
26 (10%)
94 (36%)
318
5. Tila
307
30 (10%)
83 (27%)
316
   Zozoka42
306
26 (8%)
93 (30%)
316
316
24 (8%)
97 (31%)
314
305
31 (10%)
78 (26%)
311
305
24 (8%)
94 (31%)
308
10. Xxy
256
22 (9%)
96 (38%)
302

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont