Főoldal » Meccsek » 2020. november 7. » Athletic Bilbao II - Amorebieta

Athletic Bilbao II - Amorebieta 2:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 27-én is volt Athletic Bilbao II - Amorebieta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 7. 18:00
Helyszín: Instalaciones de Lezama (Lezama)

Nico Serrano ('38, 1-0), Juan Artola ('43, 2-0), Benat Leitza ('87, 2-1)

• Oier Luengo az egyetlen a mezőnyből, aki hét Athletic Bilbao II - Amorebieta mérkőzésen is szerepelt.

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Amorebieta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (16:11).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Athletic Bilbao II stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Athletic Bilbao II csapatának kedvez (10:6).

Az elmúlt fél évben az Athletic Bilbao II egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Amorebieta az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Athletic Bilbao II 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Amorebieta szerepelt jobban.
Athletic Bilbao II 1203., Amorebieta 1329. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Athletic Bilbao II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.