Főoldal » Meccsek » 2020. november 8.

Meccsek - 2020. november 8.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. november 8.)


5 mérkőzés
nov. 8. 14:00
Getafe - Villarreal
1:3 (1:2)
nov. 8. 16:15
Real Sociedad - Granada
2:0 (2:0)
nov. 8. 18:30
Valladolid - Athletic Bilbao
2:1 (1:0)
nov. 8. 18:30
Levante - Alavés
1:1 (0:1)
nov. 8. 21:00
Valencia - Real Madrid
4:1 (2:1)
4 mérkőzés
nov. 8. 13:00
West Bromwich - Tottenham
0:1 (0:0)
nov. 8. 15:00
Leicester - Wolverhampton
1:0 (1:0)
nov. 8. 17:30
Manchester City - Liverpool
1:1 (1:1)
nov. 8. 20:15
Arsenal - Aston Villa
0:3 (0:1)
10 mérkőzés
nov. 8. 13:00
Scunthorpe - Solihull Moors
2:3 (1:1)
nov. 8. 13:45
Barnet - Burton Albion
1:0 (1:0)
nov. 8. 13:45
Wigan - Chorley
2:3 (0:0)
nov. 8. 13:45
Maldon & Tiptree - Morecambe
0:1 (0:1)
nov. 8. 13:45
Torquay - Crawley
5:6 (0:0)
nov. 8. 13:45
Hayes & Yeading - Carlisle
2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
nov. 8. 13:45
Hampton & Richmond - Oldham
2:3 (1:2)
nov. 8. 15:30
Eastbourne Borough - Blackpool
0:3 (0:0)

2 mérkőzés
nov. 8. 14:30
ZTE - Kisvárda
1:2 (0:1)
nov. 8. 17:00
Ferencváros - Mezőkövesd
3:0 (3:0)
6 mérkőzés
nov. 8. 12:30
Lazio - Juventus
1:1 (0:1)
nov. 8. 15:00
Atalanta - Inter
1:1 (0:0)
nov. 8. 15:00
Genoa - AS Roma
1:3 (0:1)
nov. 8. 15:00
Torino - Crotone
0:0
nov. 8. 18:00
Bologna - Napoli
0:1 (0:1)
nov. 8. 20:45
AC Milan - Hellas Verona
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
nov. 8. 15:30
Wolfsburg - Hoffenheim
2:1 (2:0)
10 mérkőzés
nov. 8. 13:30
Siófok - Kazincbarcika
3:0 (2:0)
nov. 8. 13:30
Budaörs - Csákvár
3:1 (1:0)
nov. 8. 13:30
Szolnoki MÁV - Győri ETO
2:1 (1:0)
nov. 8. 17:00
Kaposvár - Debreceni EAC
2:1 (1:0)
nov. 8. 17:00
Vasas - Soroksár
3:1 (3:0)
nov. 8. 17:00
Ajka - Pécsi MFC
0:3 (0:1)
nov. 8. 17:00
Szeged 2011 - Dorog
1:1 (0:0)
nov. 8. 19:45
Gyirmót - Nyíregyháza
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
nov. 8. 13:00
Brest - Lille
3:2 (3:1)
nov. 8. 15:00
Lorient - Nantes
0:2 (0:0)
nov. 8. 15:00
Metz - Dijon
1:1 (1:1)
nov. 8. 15:00
Lens - Reims
4:4 (1:0)
nov. 8. 15:00
Nimes - Angers
1:5 (0:2)
nov. 8. 17:00
Nice - AS Monaco
1:2 (0:1)
nov. 8. 21:00
Lyon - St. Etienne
2:1 (0:1)

5 mérkőzés
nov. 8. 12:15
Utrecht - Ajax
0:3 (0:0)
nov. 8. 14:30
Vitesse - FC Emmen
3:1 (3:0)
nov. 8. 14:30
Feyenoord - Groningen
2:0 (0:0)
nov. 8. 16:45
Heerenveen - Alkmaar
0:3 (0:2)
nov. 8. 20:00
PSV Eindhoven - Willem II
3:0 (2:0)
nov. 8. 13:30
Darmstadt - Paderborn
0:4 (0:3)
nov. 8. 13:30
Regensburg - Osnabrück
2:4 (1:2)
nov. 8. 13:30
St. Pauli - Karlsruhe
0:3 (0:1)
nov. 8. 14:00
Sabadell - Málaga
1:2 (1:1)
nov. 8. 16:00
Rayo Vallecano - Almería
0:1 (0:0)
nov. 8. 16:00
Alcorcón - Fuenlabrada
0:3 (0:1)
nov. 8. 18:15
Mallorca - Ponferradina
3:0 (2:0)
nov. 8. 18:15
Real Oviedo - Castellón
4:0 (1:0)
nov. 8. 20:30
Tenerife - Zaragoza
1:0 (1:0)
nov. 8. 11:00
Vidi II - III. Kerületi TUE UPE
0:4 (0:0)
nov. 8. 11:00
ZTE II - Nagyatád
1:1 (0:0)
nov. 8. 13:30
Komárom - Veszprém
1:0 (0:0)
nov. 8. 13:30
BKV Előre - Balatonfüred
1:1 (0:0)
nov. 8. 13:30
Mosonmagyaróvár - Tatabánya
2:0 (0:0)
nov. 8. 13:30
Bicske - Lipót
1:1 (0:0)
nov. 8. 13:30
Nagykanizsai TE - SC Sopron
4:1 (0:0)
nov. 8. 13:30
Gárdony - Pápai Perutz
5:1 (0:0)

nov. 8. 11:00
Paks II - Dabas-Gyón
2:1 (0:0)
nov. 8. 11:00
Újpest II - ESMTK
3:3 (0:0)
nov. 8. 13:30
FC Dabas - Vác
2:0 (0:0)
nov. 8. 13:30
Monor - Hódmezővásárhely
2:3 (0:0)
nov. 8. 13:30
Kozármisleny - Taksony
3:1 (0:0)
nov. 8. 13:30
Szegedi Vasutas - Iváncsa
1:0 (0:0)
nov. 8. 13:30
Majos - Szekszárd
0:1 (0:0)
nov. 8. 16:00
Kecskeméti TE - Rákosmenti KSK
2:0 (0:0)
nov. 8. 12:00
Mezőkövesd II - Balassagyarmat
0:4 (0:0)
nov. 8. 13:30
Salgótarján - Tiszafüred
2:1 (0:0)
nov. 8. 13:30
Gyöngyös - DVTK II
0:0
nov. 8. 13:30
Füzesgyarmat - DVSC-DEAC
0:1 (0:0)
nov. 8. 13:30
Sényő - Cegléd
0:0
nov. 8. 13:30
Eger - Jászberény
1:3 (0:0)
nov. 8. 13:30
Tállya - Sajóbábony
1:3 (0:0)
nov. 8. 13:30
Putnok - Kisvárda II
0:0
3 mérkőzés
nov. 8. 15:00
Pescara - Cittadella
3:1 (3:0)
nov. 8. 17:00
Reggiana - Venezia
2:1 (1:1)
nov. 8. 21:00
Entella - Lecce
1:5 (0:1)

nov. 8. 16:00
Farense - Boavista Porto
3:1 (1:1)
nov. 8. 16:00
Nacional - Gil Vicente
2:1 (0:1)
nov. 8. 18:30
FC Porto - Portimonense
3:1 (1:1)
nov. 8. 21:00
Benfica - Braga
2:3 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 8. 12:00
Khimki - Rubin Kazan
2:0 (0:0)
nov. 8. 14:30
CSKA Moszkva - FK Rostov
2:0 (1:0)
nov. 8. 17:00
Dinamo Moszkva - Lokomotiv Moszkva
5:1 (2:1)
2 mérkőzés
nov. 8. 17:00
Argesul Pitesti - CFR Cluj
0:2 (0:2)
5 mérkőzés
nov. 8. 11:30
Ankaragücü - Fatih Karagümrük
2:2 (1:2)
nov. 8. 11:30
Malatyaspor - Denizlispor
2:0 (2:0)
nov. 8. 14:00
Kayserispor - Hatayspor
0:1 (0:0)
nov. 8. 17:00
Sivasspor - Galatasaray
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 8. 13:30
Royal Antwerp - Standard Liege
1:1 (1:0)
nov. 8. 16:00
KV Oostende - Club Brugge
1:3 (1:1)
nov. 8. 18:15
Gent - Anderlecht
1:1 (0:1)
nov. 8. 20:45
Cercle Brugge - Zulte-Waregem
1:3 (0:2)
6 mérkőzés
nov. 8. 01:00
Atlético GO - Corinthians
1:1 (1:0)
nov. 8. 20:00
Internacional RS - Coritiba
2:2 (1:0)
nov. 8. 20:00
Vasco da Gama - Palmeiras
0:1 (0:0)
nov. 8. 22:15
Atlético Mineiro - Flamengo RJ
4:0 (2:0)
nov. 8. 22:15
Bragantino - Santos
1:1 (0:0)
nov. 8. 22:15
Bahia - Botafogo
1:0 (0:0)

2 mérkőzés
nov. 8. 13:00
Motherwell - Celtic
1:4 (0:2)
nov. 8. 16:00
Rangers FC - Hamilton
8:0 (4:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 14:30
LASK Linz - Admira
4:0 (1:0)
nov. 8. 17:00
Rapid Wien - Salzburg
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
nov. 8. 13:00
Rukh Vynnyky - Inhulets
2:2 (0:1)
nov. 8. 16:00
Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 14:00
Lübeck - Uerdingen
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
nov. 8. 14:00
OFI Heraklion - Olympiakos Pireus
0:2 (0:0)
nov. 8. 18:30
Apollon Smyrnis - PAOK Saloniki
1:3 (0:1)
nov. 8. 12:00
Hércules - Pena Deportiva
1:0 (0:0)
nov. 8. 12:00
Olot - Badalona
1:1 (0:0)
nov. 8. 12:00
Prat - Gimnastic
1:1 (0:1)
nov. 8. 12:00
UD Ibiza - Atzeneta
1:0 (0:0)
nov. 8. 17:00
Orihuela - Valencia II
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 8. 01:15
River Plate - Rosario Central
2:1 (1:0)
nov. 8. 15:00
Arsenal FC - Atlético Tucumán
1:2 (0:1)
nov. 8. 22:45
Unión de Santa Fe - Racing Club
2:0 (1:0)
7 mérkőzés
nov. 8. 21:30
Chicago Fire - New York City
3:4 (3:3)
nov. 8. 21:30
Columbus Crew - Atlanta United
2:1 (1:0)
nov. 8. 21:30
D.C. United - Montreal Impact
2:3 (2:1)
nov. 8. 21:30
Inter Miami - FC Cincinnati
2:1 (2:0)
nov. 8. 21:30
New York Red Bulls - Toronto FC
2:1 (2:0)
nov. 8. 21:30
Orlando City - Nashville
2:3 (1:1)
nov. 8. 21:30
Philadelphia - New England
2:0 (1:0)

2 mérkőzés
nov. 8. 15:00
Feralpisalo - Vis Pesaro
1:0 (0:0)
nov. 8. 17:30
Padova - Virtus Verona
2:0 (0:0)
nov. 8. 17:30
Sambenedettese - Perugia
1:1 (1:1)
nov. 8. 19:00
Imolese - Modena
0:1 (0:0)
nov. 8. 15:00
Avellino - Catanzaro
1:3 (1:1)
nov. 8. 15:00
Viterbese Castrense - Paganese
0:1 (0:0)
nov. 8. 17:30
Bari - Juve Stabia
2:0 (2:0)
nov. 8. 18:00
Turris - Potenza
0:2 (0:0)
nov. 8. 21:00
Virtus Francavilla - Casertana
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 16:00
Nitra - Zilina
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 15:00
Dinamo Zágráb - Istra 1961
5:0 (2:0)
nov. 8. 17:05
Rijeka - Lokomotiv Zágráb
1:0 (1:0)
5 mérkőzés
nov. 8. 14:00
Lyngby - Aarhus
1:2 (1:0)
nov. 8. 14:00
Nordsjaelland - Vejle Boldklub
1:1 (1:1)
nov. 8. 16:00
Bröndby - Odense BK
3:1 (1:0)
nov. 8. 18:00
Midtjylland - FC Kobenhavn
4:0 (2:0)
nov. 8. 20:00
Horsens - SonderjyskE
0:3 (0:1)
nov. 8. 12:00
Deportivo La Coruna - Coruxo
1:0 (0:0)
nov. 8. 12:00
Numancia - Lealtad
1:0 (0:0)
nov. 8. 12:00
Covadonga - Burgos
1:2 (1:1)
nov. 8. 17:00
Salamanca CF UDS - Racing Ferrol
1:2 (1:1)
nov. 8. 17:30
Leonesa - Real Oviedo II
2:1 (2:0)
nov. 8. 17:30
Zamora CF - Pontevedra
0:0

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
nov. 8. 19:00
Crvena Zvezda - Indjija
3:2 (1:1)
5 mérkőzés
nov. 8. 14:30
Djurgarden - AIK
0:1 (0:0)
nov. 8. 14:30
Örebro - Kalmar
0:1 (0:1)
nov. 8. 14:30
Varberg - Hammarby
5:2 (2:1)
nov. 8. 17:30
Malmö FF - Sirius
4:0 (3:0)
nov. 8. 17:30
Helsingborg - IFK Göteborg
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 8. 14:00
Teplice - Slovan Liberec
1:2 (1:2)
nov. 8. 14:00
Karvina - Bohemians 1905
2:1 (1:0)
nov. 8. 16:00
Slavia Praha - Mlada Boleslav
1:0 (1:0)
nov. 8. 18:15
Viktoria Plzen - Sparta Praha
3:1 (3:0)
nov. 8. 14:45
FC Schaffhausen - Thun
1:1 (0:0)
nov. 8. 01:00
Chapecoense - Oeste
0:0
nov. 8. 20:00
Sampaio Correa - EC Vitória
2:1 (0:1)
nov. 8. 22:15
CRB - Juventude
0:1 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 8. 18:00
Viking - Rosenborg
3:0 (3:0)
nov. 8. 18:00
Molde - Kristiansund
2:2 (1:2)
nov. 8. 18:00
Start - Sarpsborg 08
3:2 (1:2)
nov. 8. 18:00
Bodo/Glimt - Aalesund
7:0 (2:0)
nov. 8. 18:00
Sandefjord - Stabaek
0:0
nov. 8. 20:30
Valerenga - Odd Grenland
2:0 (1:0)

Gambe Slim
nov. 8. 15:00
Novara - Juventus II
1:1 (1:1)
nov. 8. 15:00
Alessandria - Livorno
3:2 (1:2)
nov. 8. 17:30
Pistoiese - Pontedera
1:0 (0:0)
nov. 8. 19:30
Aurora Pro Patria - Pro Sesto
1:2 (1:1)
nov. 8. 12:15
UD Oliveirense - Estoril
0:1 (0:1)
5 mérkőzés
nov. 8. 13:45
Laci - Kastrioti
1:1 (0:0)
nov. 8. 13:45
Kukësi - Partizani Tirana
0:2 (0:0)
nov. 8. 13:45
KF Tiranë - Teuta Durres
0:1 (0:1)
nov. 8. 13:45
Apolonia Fier - Bylis Ballsh
2:2 (2:1)
nov. 8. 16:45
Skenderbeu - Vllaznia
0:2 (0:2)
3 mérkőzés
nov. 8. 12:00
Ejea - Mutilvera
0:3 (0:1)
nov. 8. 16:30
Calahorra - Izarra
1:0 (1:0)
nov. 8. 17:00
Barakaldo - Real Sociedad II
1:4 (0:0)
nov. 8. 17:00
SD Logronés - Tarazona
3:1 (3:0)
nov. 8. 18:00
Laredo - Real Unión
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 05:00
Vegalta Sendai - Sagan Tosu
0:3 (0:1)
nov. 8. 06:00
Yokohama FC - Vissel Kobe
2:1 (1:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
3 mérkőzés
nov. 8. 14:00
Montana - CSKA Szófia
1:2 (0:1)
nov. 8. 16:30
CSKA 1948 Sofia - Ludogorets
0:3 (0:1)
nov. 8. 11:00
Belshina - Energetik-BGU Minsk
1:5 (0:2)
nov. 8. 13:00
Slavia Mozyr - Dinamo Minsk
0:1 (0:0)
nov. 8. 16:00
Union St. Gilloise - Deinze
3:0 (1:0)
nov. 8. 20:00
Lommel - Club Brugge II
3:1 (1:1)
nov. 8. 12:40
Tychy - Puszcza Niepolomice
1:1 (1:0)
nov. 8. 16:00
Sandecja Nowy Sacz - Arka Gdynia
1:5 (1:2)
5 mérkőzés
nov. 8. 00:00
Club Guadalajara - Monterrey
3:1 (0:1)
nov. 8. 00:00
Pachuca - Club Necaxa
0:1 (0:0)
nov. 8. 02:00
Tigres - Club Atlas
1:1 (1:0)
nov. 8. 04:00
Cruz Azul - UNAM Pumas
1:2 (0:0)
nov. 8. 19:00
Toluca - Club León
2:2 (1:1)
nov. 8. 14:30
Öster - AFC Eskilstuna
2:1 (1:1)
nov. 8. 17:30
Trelleborg - Ljungskile
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 8. 13:00
Tuzla City - FK Sarajevo
0:0
nov. 8. 15:00
Velez Mostar - Siroki Brijeg
2:1 (0:0)
nov. 8. 17:00
Radnik Bijeljina - Zrinjski
0:2 (0:0)
nov. 8. 15:00
Lilleström - Asane
1:1 (1:0)
nov. 8. 15:00
Kongsvinger - Sandnes Ulf
1:1 (1:0)

nov. 8. 11:30
Eskisehirspor - Keciörengücü
2:2 (1:1)
nov. 8. 14:00
Akhisar Belediyespor - Boluspor
2:2 (2:1)
nov. 8. 14:00
Samsunspor - Altinordu
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 12:00
Neftchi - Karabakh
0:6 (0:3)
nov. 8. 14:00
Sabah FK - Zira
0:1 (0:0)
nov. 8. 12:00
Atlético Madrid II - S.S. Reyes
1:2 (0:0)
nov. 8. 12:00
Villarrobledo - Extremadura
0:1 (0:0)
nov. 8. 12:00
Poblense - Getafe II
0:0
nov. 8. 12:00
Inter de Madrid - Las Rozas
1:0 (0:0)
nov. 8. 12:00
Mérida AD - Melilla
2:0 (1:0)
nov. 8. 17:00
Badajoz - Villarrubia
2:0 (1:0)
nov. 8. 17:00
Talavera - Don Benito
1:1 (0:0)
nov. 8. 17:00
Villanovense - Socuéllamos
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
nov. 8. 10:30
Gagra - Saburtalo
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
nov. 8. 10:30
Samgurali - Chikhura
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
nov. 8. 12:00
Kalev Tallinn - Tulevik
1:0 (0:0)
nov. 8. 12:00
Paide - Trans Narva
4:2 (2:1)
nov. 8. 14:00
Tammeka - Flora Tallinn
0:1 (0:0)
3 mérkőzés

1 mérkőzés
nov. 8. 20:00
Palestino - Universidad Católica
1:4 (1:1)
nov. 8. 15:30
Koninklijke - Sparta Rotterdam II
elhalasztva
nov. 8. 12:00
Granada II - Córdoba
1:1 (0:1)
nov. 8. 12:00
UCAM Murcia - El Ejido
2:1 (0:1)
nov. 8. 12:00
CD Marino - Tamaraceite
0:0
nov. 8. 12:30
Las Palmas II - Algeciras
0:1 (0:1)
nov. 8. 17:00
Lorca Deportiva - Real Murcia
1:2 (1:1)
nov. 8. 17:00
Marbella - Cádiz II
0:0
nov. 8. 17:00
Yeclano - Betis II
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 8. 10:15
Dukla Praha - Jihlava
3:3 (2:0)
nov. 8. 11:00
Blansko - Táborsko
0:2 (0:1)
nov. 8. 14:00
Varnsdorf - Vlasim
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
nov. 8. 15:00
Khor Fakkan - Al-Ahli Dubai
2:2 (1:2)
nov. 8. 15:00
Hatta - Al-Nasr Dubai
0:3 (0:2)
nov. 8. 18:00
Al-Wahda - Al-Wasl Dubai
3:2 (2:0)
nov. 8. 18:00
Ittihad Kalba - Al Fujairah
1:0 (0:0)
nov. 8. 02:05
Tlaxcala - Tepatitlán
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 8. 12:30
Noah - Ararat-Armenia
0:0
nov. 8. 00:30
Deportes Tolima - Boyacá Chicó
2:0 (0:0)
nov. 8. 02:30
América de Cali - Millonarios
0:2 (0:0)
nov. 8. 22:00
Once Caldas - Deportivo Cali
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
nov. 8. 13:30
HB Koge - Silkeborg
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 8. 15:00
Oulu - MP Mikkeli
6:0 (3:0)
nov. 8. 15:00
Jaro - KTP Kotka
2:3 (0:2)
10 mérkőzés
nov. 8. 06:00
Avispa Fukuoka - Matsumoto Yamaga
0:1 (0:0)
nov. 8. 06:00
Omiya Ardija - Ventforet Kofu
1:2 (0:1)
nov. 8. 06:00
Jubilo Iwata - Ehime
1:1 (0:0)
nov. 8. 06:00
JEF United - Montedio Yamagata
1:5 (0:5)
nov. 8. 06:00
Zweigen Kanazawa - Mito Hollyhock
2:4 (1:1)
nov. 8. 06:00
Fagiano Okayama - Machida Zelvia
1:0 (0:0)
nov. 8. 06:00
Tochigi - Kyoto Sanga
1:0 (0:0)
nov. 8. 08:00
Ryukyu - Renofa Yamaguchi
1:0 (0:0)
nov. 8. 11:00
Thespa Kusatsu - V-Varen Nagasaki
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
1 mérkőzés
nov. 8. 14:00
Kaizer Chiefs - Orlando Pirates
0:2 (0:0)
nov. 8. 00:30
Libertad - River Plate
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
nov. 8. 10:00
Kyzyl-Zhar - Tobol
0:1 (0:0)
nov. 8. 10:00
Taraz - Shakter Karaganda
2:4 (0:3)
nov. 8. 12:00
Okzhetpes - Zhetysu
0:1 (0:1)

1 mérkőzés
nov. 8. 06:00
Jeonbuk - Ulsan Hyundai
2:1 (0:1)
1 mérkőzés
nov. 8. 12:00
Liepaja - Ventspils
1:0 (0:0)
nov. 8. 13:30
Hajduk Split II - Junak Sinj
1:0 (1:0)
nov. 8. 00:00
Niki Volos - Egaleo AO Athens
elhalasztva
nov. 8. 00:00
Rodos - Episkopi
elhalasztva
nov. 8. 00:00
Ialysos - Kallithea
elhalasztva
nov. 8. 00:00
Santorini 2020 - Kalamata
elhalasztva
nov. 8. 00:00
Apollon Pontou - Thesprotos
elhalasztva
nov. 8. 00:00
Veria - AEP Kozani
elhalasztva
nov. 8. 00:00
Kavala - Panserraikos
elhalasztva
nov. 8. 00:00
Olympiakos Volos - Triglia
elhalasztva
nov. 8. 00:00
Pierikos - Almopos
elhalasztva
1 mérkőzés
nov. 8. 16:00
Codru Lozova - Dinamo-Auto
1:4 (0:2)
nov. 8. 15:00
Sutjeska Niksic - Jezero
0:1 (0:1)
nov. 8. 15:00
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja
1:1 (1:1)
nov. 8. 17:00
FK Podgorica - Iskra Danilovgrad
1:1 (0:0)
nov. 8. 18:00
Decic - Zeta
0:0
nov. 8. 03:00
Alajuelense - Cartaginés
4:1 (2:1)
nov. 8. 18:00
Saprissa - Pérez Zeledón
4:0 (2:0)

nov. 8. 22:00
Deportivo Lara - Carabobo
2:2 (1:0)
nov. 8. 22:00
Monagas - Portuguesa FC
1:0 (1:0)
nov. 8. 14:00
Nardo - Levanger
0:3 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
369
45 (12%)
99 (27%)
423
366
40 (11%)
102 (28%)
404
3. Tila
367
34 (9%)
115 (31%)
400
4. Xxy
317
38 (12%)
104 (33%)
398
327
40 (12%)
97 (30%)
394
6. Rati
336
37 (11%)
103 (31%)
391
370
37 (10%)
103 (28%)
391
312
35 (11%)
107 (34%)
389
370
35 (9%)
103 (28%)
381
370
32 (9%)
110 (30%)
380

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont