Főoldal » Meccsek » 2020. február 15. » Carlos Stein - Universitario

Carlos Stein - Universitario 1:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. július 24-én is volt Universitario - Carlos Stein mérkőzés!

Perui Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2020. február 15. 21:00
Helyszín: Estadio Municipal de Guadalupe Carlos A. Olivares (Guadalupe)

Luis Urruti ('10, 0-1), Roderick Miller ('45+3, 1-1), Donald Millán ('58, 11-esből, 1-2), Alejandro Hohberg ('90+1, 1-3)

Carlos Stein győzelem:
16 tipp (37%)
6 tipp (13%)
Universitario győzelem:
21 tipp (48%)

Carlos Stein utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Universitario utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Universitario győzelem

Az elmúlt fél évben a Carlos Stein egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Universitario egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Universitario az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Carlos Stein 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Universitario pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Universitario szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Carlos Stein olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Credicoop San Cristobal vagy a Miguel Grau. Az Universitario pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melgar, a Huancayo. Az Universitario erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Carlos Stein olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Carlos Manucci. Az Universitario gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Carlos Manucci. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Carlos Stein 5211., Universitario 1777. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Universitario jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Universitario nyeri ezt a találkozót.