Főoldal » Meccsek » 2020. február 14.

Meccsek - 2020. február 14.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2020. február 14.)


1 mérkőzés
febr. 14. 21:00
Valencia - Atlético Madrid
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
febr. 14. 21:00
Wolverhampton - Leicester
0:0
1 mérkőzés

1 mérkőzés
febr. 14. 20:45
AS Monaco - Montpellier HSC
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 20:00
Venlo - Heracles
1:0 (1:0)
febr. 14. 18:30
St. Pauli - Dynamo Dresden
0:0
febr. 14. 18:30
Heidenheim - FC Nürnberg
2:2 (1:1)
febr. 14. 21:00
Deportivo La Coruna - Girona
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 20:45
Hull - Swansea
4:4 (1:1)
1 mérkőzés
febr. 14. 21:00
Pescara - Cittadella
1:2 (1:1)
febr. 14. 21:30
Setúbal - Gil Vicente
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 14. 01:30
Sporting Cristal - Barcelona SC
2:1 (0:0)
febr. 14. 20:00
Paris FC - Le Havre
1:0 (1:0)
febr. 14. 20:00
Auxerre - Chambly
0:0
febr. 14. 20:00
Valenciennes - Sochaux
3:2 (0:2)
febr. 14. 20:00
Grenoble - Chamois Niortais
3:1 (1:0)
febr. 14. 20:00
Le Mans - Rodez
0:0
febr. 14. 20:00
Caen - Troyes
0:1 (0:0)
febr. 14. 20:00
US Orléans - Ajaccio
0:3 (0:1)

2 mérkőzés
febr. 14. 01:30
CA Independiente - Fortaleza
1:0 (0:0)
febr. 14. 01:30
Cusco - Audax Italiano
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 16:30
Chindia Targoviste - Voluntari
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 14. 18:00
Istanbul Basaksehir - Besiktas
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 20:30
AS Eupen - Gent
2:3 (2:2)
2 mérkőzés
febr. 14. 00:30
Afogados - Atlético Acreano
3:0 (2:0)
febr. 14. 01:30
Sao Raimundo EC Roraima - Cruzeiro
2:2 (1:1)
1 mérkőzés
febr. 14. 19:00
Salzburg - LASK Linz
2:3 (1:2)
1 mérkőzés
1 mérkőzés
febr. 14. 23:00
Patronato - Unión de Santa Fe
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 18:00
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
2:0 (0:0)
febr. 14. 20:30
Lechia Gdansk - Piast Gliwice
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
febr. 14. 18:00
Lokomotiv Zágráb - Istra 1961
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 19:00
Esbjerg - FC Kobenhavn
1:0 (1:0)
febr. 14. 20:00
Volendam - Telstar
1:1 (1:1)
febr. 14. 20:00
Nijmegen - Helmond
2:0 (1:0)
febr. 14. 20:00
Almere City - Cambuur
0:1 (0:0)
febr. 14. 20:00
Top Oss - Dordrecht
1:3 (1:3)
febr. 14. 20:00
Den Bosch - Utrecht II
3:2 (1:2)
febr. 14. 20:00
Excelsior Rotterdam - Alkmaar II
3:3 (0:1)
febr. 14. 20:00
De Graafschap - Roda
2:0 (0:0)
febr. 14. 20:00
Eindhoven - PSV Eindhoven II
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
febr. 14. 18:00
Budejovice - Mlada Boleslav
3:0 (3:0)
febr. 14. 20:00
Grasshoppers - Kriens
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 14. 20:45
Cork City - Shelbourne
0:1 (0:0)
febr. 14. 20:45
Dundalk - Derry City
1:0 (0:0)
febr. 14. 20:45
St. Patricks - Waterford
0:1 (0:0)
febr. 14. 21:00
Finn Harps - Sligo Rovers
1:0 (0:0)
febr. 14. 20:00
Laval - Béziers
1:0 (1:0)
febr. 14. 20:00
Concarneau - Lyon-Duchére
3:0 (1:0)
febr. 14. 20:00
Créteil - Quevilly
1:3 (0:2)
febr. 14. 20:00
Dunkerque - Bourg-Péronnas
3:4 (1:2)
febr. 14. 20:00
Bastia-Borgo - Boulogne
1:0 (1:0)
febr. 14. 20:00
Pau - Toulon
3:0 (2:0)
febr. 14. 20:00
Avranches - Cholet
1:0 (1:0)
febr. 14. 20:00
Le Puy - Gazélec Ajaccio
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
febr. 14. 18:00
Ethnikos Achna - Olympiakos Nicosia
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
febr. 14. 17:00
HIFK Helsinki - Inter Turku
1:1 (0:0)
febr. 14. 17:30
Kuopion - SJK
1:0 (0:0)
febr. 14. 18:00
MuSa - Gnistan
1:1 (0:0)
febr. 14. 18:30
SJK Akatemia - KPV Kokkola
0:6 (0:3)
febr. 14. 20:30
Beerschot-Wilrijk - Oud-Heverlee
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 16:00
Tsarsko Selo - Vitosha Bistritsa
1:0 (0:0)
febr. 14. 20:45
Partick Thistle - Raith
1:2 (0:1)
febr. 14. 17:00
Altinordu - Osmanlispor
2:2 (1:2)
febr. 14. 20:05
Alloa - Dundee United
0:0
1 mérkőzés
febr. 14. 15:30
Ittihad Kalba - Al Ain
1:4 (1:2)

1 mérkőzés
febr. 14. 22:30
Unión La Calera - La Serena
2:1 (1:1)
febr. 14. 19:15
Al Ahly - Al Masry
3:0 (1:0)
febr. 14. 15:00
Ergotelis - Apollon Larisa
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
febr. 14. 20:00
Fjölnir - Stjarnan
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 17:00
ES Tunis - Zamalek
1:3 (0:1)
febr. 14. 13:30
Al Adalh - Al Taawoun
0:0
febr. 14. 16:25
Al-Shabab Riyadh - Al-Nassr
2:4 (1:1)
febr. 14. 18:25
Al Wehda - Al Ahli Jeddah
2:0 (1:0)
1 mérkőzés
febr. 14. 21:00
Cienciano - Deportivo Llacuaba
5:2 (3:1)
3 mérkőzés
febr. 14. 20:45
Connah's Quay - Caernarfon Town
4:0 (2:0)
febr. 14. 20:45
Aberystwyth - Airbus UK Broughton
5:3 (2:1)
febr. 14. 21:00
Bala - The New Saints
1:1 (1:0)

febr. 14. 17:00
Ittihad Tanger - FUS Rabat
2:1 (0:0)
febr. 14. 19:00
Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem
1:0 (0:0)
febr. 14. 20:45
Ballymena - Linfield
1:4 (1:2)
febr. 14. 20:45
Glentoran - Carrick Rangers
0:0
febr. 14. 20:45
Warrenpoint - Institute
2:2 (1:1)
febr. 14. 20:45
Dungannon Swifts - Larne
0:2 (0:1)
febr. 14. 03:30
Correcaminos - Tampico Madero
1:0 (0:0)
febr. 14. 20:30
Yaracuyanos - Mineros Guyana
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
febr. 14. 12:30
Tractor Sazi - Saipa
3:1 (3:1)
febr. 14. 13:00
Paykan - Foolad Khuzestan
1:2 (0:1)
febr. 14. 13:30
Sanat Naft - Gol Gohar
1:2 (0:1)
febr. 14. 13:45
Shahin Bushehr - Machine Sazi
3:1 (2:0)
febr. 14. 01:00
Pérez Zeledón - Santos Guápiles
3:3 (1:1)
febr. 14. 19:00
Stellenbosch - SuperSport United
1:0 (0:0)
febr. 14. 00:00
Rangers Talca - Nublense
1:0 (0:0)
febr. 14. 09:30
Madura United - Persebaya Surabaya
2:4 (0:2)
febr. 14. 10:00
Alba Iulia - Cetate Deva
1:3 (0:2)
febr. 14. 10:00
Mashuk-KMV - Inter Cherkessk
2:1 (0:1)
febr. 14. 10:45
Croydon Kings - Adelaide Comets
2:3 (1:1)
febr. 14. 11:00
Katowice - Puszcza Niepolomice
1:2 (1:0)
febr. 14. 12:00
Olimpik Donetsk - Kaisar Kyzylorda
2:0 (2:0)
febr. 14. 12:00
Banik Sokolov - Táborsko
1:4 (0:1)
febr. 14. 12:00
Neman Grodno - Slonim
6:2 (4:1)
febr. 14. 12:45
FC Petrzalka - Mattersburg II
2:1 (1:0)
febr. 14. 13:00
Skalica - Prostejov
1:1 (1:1)
febr. 14. 14:00
Ried - Dukla Praha
2:0 (2:0)
febr. 14. 14:00
Ulm - Austria Lustenau
2:0 (1:0)
febr. 14. 14:00
Oborishte - Atletik Kuklen
3:1 (2:1)
febr. 14. 14:30
Stromsgodset - Bodo/Glimt
0:5 (0:2)
febr. 14. 15:00
Sarpsborg 08 - Häcken
2:0 (1:0)
febr. 14. 15:00
Karpaty Lviv - Dinamo Brest
2:2 (2:0)
febr. 14. 15:00
Torpedo Moszkva - Dila Gori
3:2 (1:2)
febr. 14. 15:00
Akhmat Grozny - PFC Sochi
2:2 (0:2)
febr. 14. 15:30
Dinamo Moszkva - Spartaks Jürmala
5:0 (4:0)
febr. 14. 16:00
Flekkeroy - Start
1:1 (0:1)
febr. 14. 16:00
Gazovik Orenburg - Dalian Yifang
1:0 (0:0)
febr. 14. 16:15
Ranheim - Byasen
3:0 (1:0)
febr. 14. 16:30
Blau-Weiss Linz - Stadl-Paura
1:1 (0:0)
febr. 14. 17:00
Aalesund - Hodd
4:2 (4:0)
febr. 14. 17:00
Kristiansund - Rosenborg
3:1 (3:0)
febr. 14. 17:00
Doubravka - Jiskra Domazlice
1:11 (0:5)
febr. 14. 17:00
Juniors OÖ - Floridsdorfer AC
1:0 (0:0)
febr. 14. 17:30
Elfsborg - Helsingborg
4:0 (2:0)
febr. 14. 17:45
Grorud - Kjelsas
2:2 (0:1)
febr. 14. 18:00
Rosenborg II - Nardo
5:0 (2:0)
febr. 14. 18:30
Austria Wien II - Austria Klagenfurt
1:3 (0:1)
febr. 14. 18:30
Vidar - Egersunds
4:3 (2:2)
febr. 14. 19:00
Liefering - Rosenheim
2:1 (1:1)
febr. 14. 19:00
Simmering - Mistelbach
2:0 (1:0)
febr. 14. 19:00
Neusiedl - St. Margarethen
1:2 (0:0)
febr. 14. 19:00
Lafnitz - Bad Gleichenberg
3:2 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
128
23 (18%)
38 (30%)
191
132
20 (15%)
44 (33%)
188
128
20 (16%)
37 (29%)
174
4. Xxy
132
14 (11%)
51 (39%)
172
132
19 (14%)
38 (29%)
171
129
14 (11%)
50 (39%)
170
129
17 (13%)
42 (33%)
169
130
14 (11%)
48 (37%)
166
   Pifti84
128
12 (9%)
53 (41%)
166
125
17 (14%)
39 (31%)
163

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Mi nem firtatjuk neved