Főoldal » Meccsek » 2019. november 17.

Meccsek - 2019. november 17.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. november 17.)


nov. 17. 15:00
Luxemburg - Portugália
0:2 (0:1)
nov. 17. 15:00
Szerbia - Ukrajna
2:2 (1:1)
nov. 17. 18:00
Koszovó - Anglia
0:4 (0:1)
nov. 17. 18:00
Bulgária - Csehország
1:0 (0:0)
nov. 17. 20:45
Albánia - Franciaország
0:2 (0:2)
nov. 17. 20:45
Andorra - Törökország
0:2 (0:2)
nov. 17. 20:45
Moldova - Izland
1:2 (0:1)
33 mérkőzés
nov. 17. 14:00
Nancy - Belfort Sud
2:1 (1:1)
nov. 17. 14:00
Saint-Maximin - Valenciennes
0:2 (0:0)
nov. 17. 14:00
Verton - Le Portel
0:3 (0:0)
nov. 17. 14:00
Nanterre - Laval
2:0 (1:0)
nov. 17. 14:00
Évreux - Mtsapere
3:0 (0:0)
nov. 17. 14:00
Gravelines - Rouen
2:3 (0:0)
nov. 17. 14:00
Olympique Lumbrois - Grande-Synthe
3:3 / tizenegyesekkel 2:4 (1:2)
nov. 17. 14:00
Tourcoing - Grand Calais Pascal
5:0 (0:0)
nov. 17. 14:00
Pont Saintte-Maxence - Senlis
1:2 (0:0)
nov. 17. 14:00
Olympique Adamois - Saint-Quentin
2:3 (1:0)
nov. 17. 14:00
Prix-lés-Méziéres - Wasquehal
2:0 (0:0)
nov. 17. 14:00
Mozac - Cournon
2:3 (0:0)
nov. 17. 14:00
Union Saint-Jean - Bayonne
0:1 (0:0)
nov. 17. 14:00
Rodéo FC Toulouse - Colomiers
elhalasztva
nov. 17. 14:00
Saint-Omer - Dieppe
0:1 (0:0)
nov. 17. 14:00
Saint-Galmier-Chambuf - Cote Chaude
0:0 / tizenegyesekkel 2:3
nov. 17. 14:00
Vandoeuvre - Lunéville
2:0 (2:0)
nov. 17. 14:00
Sundhoffen - Mulhouse
0:3 (0:2)
nov. 17. 14:00
Annecy-le-Vieux - Limonest
0:4 (0:0)
nov. 17. 14:00
4 Riviéres 70 - Chassieu Decines
3:1 (0:0)
nov. 17. 14:00
Hombourg-Haut - Forbach
1:0 (0:0)
nov. 17. 14:00
Boulay - Meaux Academy
2:1 (0:1)
nov. 17. 14:00
Reims Sainte-Anne - MJEP Cormontreuil
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
nov. 17. 14:00
CEP Lorient - Plabennec
1:3 (1:0)
nov. 17. 14:00
St Liguaire Niort - Fontenay
1:3 (0:2)
nov. 17. 14:00
Poitiers - Nueillaubiers
5:0 (4:0)
nov. 17. 14:00
Guichen - Saint-Pierre Milizac
2:1 (0:1)
nov. 17. 14:00
Le Rheu - Paimpol
4:3 (1:0)
nov. 17. 15:00
Vénus - Besancon
1:4 (0:0)
nov. 17. 15:00
Erstein - Thaon
0:2 (0:0)
nov. 17. 15:00
Oberschaeffolsheim - Raon-l'Etape
1:3 (0:0)
nov. 17. 15:30
Sainte-Marienne - Versailles
2:3 (1:0)

nov. 17. 12:00
Ponferradina - Girona
1:1 (0:0)
nov. 17. 14:00
Alcorcón - Málaga
1:0 (1:0)
nov. 17. 18:30
Lugo - Racing Santander
1:1 (0:1)
nov. 17. 18:30
Mirandés - Las Palmas
2:1 (2:1)
nov. 17. 21:00
Tenerife - Cádiz
1:1 (1:1)
nov. 17. 13:00
Taksony - Kecskeméti TE
1:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Szentlőrinc - Pécsi MFC
2:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Dabas-Gyón - Monor
1:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Szekszárd - THSE-Szabadkikötő
2:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Iváncsa - Rákosmenti KSK
1:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Kelen - Dunaharaszti
0:2 (0:0)
nov. 17. 16:00
Dunaújváros - FC Dabas
1:2 (1:0)
nov. 17. 11:00
Vidi II - Mosonmagyaróvár
2:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Érd - Veszprém
2:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Lipót - III. Kerületi TUE UPE
3:3 (0:0)
nov. 17. 13:00
Pápai Perutz - BKV Előre
2:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Sárvár - Balatonlelle
2:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Hévíz - Puskás Akadémia II.
3:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Komárom - Bicske
1:0 (0:0)
nov. 17. 14:30
Ménfőcsanak - Nagykanizsai TE
1:1 (0:0)

nov. 17. 13:00
Gyöngyös - Balassagyarmat
1:2 (0:0)
nov. 17. 13:00
Eger - Jászberény
1:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
ESMTK - Cegléd
1:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
DVSC-DEAC - Debreceni EAC
2:3 (0:0)
nov. 17. 13:00
DVTK II - Sényő
3:4 (0:0)
nov. 17. 13:00
Füzesgyarmat - Tiszaújváros
1:0 (0:0)
nov. 17. 13:00
Hatvan - Tállya
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
nov. 17. 20:00
Gremio Porto Alegre - Flamengo RJ
0:1 (0:1)
nov. 17. 20:00
Bahia - Palmeiras
1:1 (1:0)
nov. 17. 22:00
Chapecoense - Ceará
1:0 (0:0)
nov. 17. 22:00
Atlético PR - Botafogo
1:0 (0:0)
nov. 17. 23:00
Fortaleza - CSA
3:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 17. 13:00
Tranmere - Wycombe
0:2 (0:2)
nov. 17. 12:00
Prat - Espanyol II
0:2 (0:2)
nov. 17. 12:00
Levante II - La Nucía
3:1 (0:0)
nov. 17. 12:00
FC Andorra - Ebro
2:1 (2:0)
nov. 17. 12:00
Llagostera - Lleida Esportiu
1:0 (0:0)
nov. 17. 17:00
Sabadell - Gimnastic
2:0 (2:0)
nov. 17. 17:00
Orihuela - Castellón
2:2 (1:1)
nov. 17. 18:00
Barcelona II - Cornella
3:3 (2:2)
nov. 17. 18:00
Hércules - Valencia II
1:1 (0:0)

10 mérkőzés
nov. 17. 10:00
Yenisey - Tomsk
3:0 (0:0)
nov. 17. 11:00
Tekstilshchik - Neftekhimik
1:2 (0:2)
nov. 17. 11:30
Szpartak Moszkva II - Luch-Energia
0:2 (0:0)
nov. 17. 12:00
Avangard Kursk - Shinnik
2:2 (2:1)
nov. 17. 13:00
Mordovia Saransk - Fakel
1:1 (1:1)
nov. 17. 13:00
Olimpiyets - Chayka
1:2 (1:1)
nov. 17. 14:00
Torpedo Armavir - Torpedo Moszkva
2:1 (1:1)
nov. 17. 15:00
Khimki - Chertanovo Moszkva
3:1 (1:1)
nov. 17. 16:00
Németország U21 - Belgium U21
2:3 (1:2)
nov. 17. 15:00
Fano - Piacenza
2:4 (1:1)
nov. 17. 15:00
Vicenza - Ravenna
1:0 (0:0)
nov. 17. 15:00
Südtirol - Sambenedettese
3:0 (3:0)
nov. 17. 17:30
Gubbio - Cesena
0:2 (0:1)
nov. 17. 17:30
Carpi - Fermana
4:0 (2:0)
nov. 17. 17:30
Modena - Virtus Verona
1:0 (0:0)
nov. 17. 17:30
Rimini - Arzignano Valchiampo
0:2 (0:0)
nov. 17. 17:30
Reggio Audace - Vis Pesaro
2:1 (0:1)
nov. 17. 12:15
Telstar - Go Ahead Eagles
0:2 (0:0)
nov. 17. 14:30
Den Bosch - Excelsior Rotterdam
3:3 (1:2)
nov. 17. 16:45
Cambuur - Almere City
3:1 (2:0)

nov. 17. 14:00
Uganda - Malawi
2:0 (1:0)
nov. 17. 14:00
Dél-Szudán - Burkina Faso
1:2 (0:2)
nov. 17. 14:00
Csád - Mali
0:2 (0:2)
nov. 17. 14:00
Szváziföld - Szenegál
1:4 (0:0)
nov. 17. 14:00
Benin - Sierra Leone
1:0 (1:0)
nov. 17. 17:00
Guinea - Namíbia
2:0 (1:0)
nov. 17. 17:00
Ruanda - Kamerun
0:1 (0:0)
nov. 17. 17:00
Lesotho - Nigéria
2:4 (1:2)
nov. 17. 20:00
Gabon - Angola
2:1 (2:0)
nov. 17. 19:00
Hollandia U17 - Franciaország U17
1:3 (1:1)
nov. 17. 23:00
Mexikó U17 - Brazília U17
1:2 (0:0)
nov. 17. 15:00
Paganese - Bari
0:1 (0:0)
nov. 17. 15:00
Casertana - Avellino
2:0 (2:0)
nov. 17. 15:00
Rieti - Reggina
0:3 (0:0)
nov. 17. 15:00
Rende - Picerno
1:0 (1:0)
nov. 17. 16:00
Teramo - Ternana
1:1 (0:0)
nov. 17. 17:30
Potenza - Vibonese
1:0 (0:0)
nov. 17. 17:30
Viterbese Castrense - Cavese
0:1 (0:0)
nov. 17. 20:45
Catanzaro - Catania
3:0 (0:0)

nov. 17. 20:00
Sport Recife - Vila Nova
0:0
nov. 17. 20:00
Sao Bento - Brasil de Pelotas
3:1 (0:0)
nov. 17. 22:30
Figueirense - Cuiabá
0:0
nov. 17. 12:15
Mafra - Covilha
2:2 (1:2)
nov. 17. 15:00
Como - Pro Vercelli
1:3 (0:3)
nov. 17. 15:00
Olbia - Novara
1:2 (1:1)
nov. 17. 15:00
Pistoiese - Monza
0:1 (0:0)
nov. 17. 15:00
Renate - Pianese
1:1 (0:1)
nov. 17. 17:30
Carrarese - Arezzo
2:2 (0:0)
nov. 17. 17:30
Giana Erminio - Siena
1:2 (0:1)
nov. 17. 17:30
Gozzano - Aurora Pro Patria
2:2 (0:0)
nov. 17. 15:30
Real Valladolid II - Calahorra
1:1 (0:0)
nov. 17. 17:00
UD Logronés - Burgos
3:0 (1:0)
nov. 17. 17:00
Salamanca CF UDS - CD Alavés II
1:0 (1:0)
nov. 17. 17:00
Leonesa - Haro Deportivo
2:0 (0:0)
nov. 17. 18:00
Real Unión - Guijuelo
2:1 (1:0)
nov. 17. 12:00
UD Ibiza - Getafe II
1:0 (1:0)
nov. 17. 12:00
Racing Ferrol - Melilla
3:3 (1:1)
nov. 17. 12:00
CF Internacional - Las Palmas II
6:0 (3:0)
nov. 17. 12:00
S.S. Reyes - Pena Deportiva
1:2 (0:1)
nov. 17. 12:00
Rayo Majadahonda - Union Langreo
0:2 (0:0)
nov. 17. 17:00
Pontevedra - Marino de Luanco
3:0 (1:0)

nov. 17. 12:40
Warta Poznan - Stal Mielec
0:2 (0:1)
nov. 17. 21:30
Gimnasia Mendoza - Instituto
2:1 (0:0)
nov. 17. 23:15
Tigre - Brown de Adrogué
1:2 (1:0)
nov. 17. 20:00
Roeselare - Westerlo
3:5 (1:3)
nov. 17. 12:00
Huelva - Real Murcia
0:0
nov. 17. 12:00
Granada II - Villarrubia
0:0
nov. 17. 16:30
Marbella - Yeclano
2:1 (1:1)
nov. 17. 17:00
Linense - Badajoz
1:0 (1:0)
nov. 17. 17:00
Don Benito - Cádiz II
1:1 (1:1)
nov. 17. 17:00
Mérida AD - Algeciras
4:2 (2:1)
nov. 17. 17:00
UCAM Murcia - Córdoba
1:1 (1:1)
nov. 17. 17:00
FC Cartagena - Talavera
2:2 (1:1)
nov. 17. 13:45
Platanias - Apollon Smyrnis
0:1 (0:0)
nov. 17. 14:00
Ergotelis - Giorgos Karaiskakis
4:2 (3:1)
nov. 17. 14:00
Kerkyra - Kissamikos
0:2 (0:1)
nov. 17. 14:00
Levadiakos - Apollon Larisa
2:0 (1:0)
nov. 17. 06:00
Brisbane Roar - Melbourne City
4:3 (0:2)
nov. 17. 08:30
Sydney FC - Melbourne Victory
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 17. 13:45
Naestved - Fremad Amager
0:1 (0:0)
nov. 17. 15:00
Skive - Kolding
0:2 (0:2)

nov. 17. 13:30
Beltinci - Brezice
1:1 (0:0)
nov. 17. 20:30
Santa Fe - Alianza Petrolera
1:0 (1:0)
nov. 17. 22:30
América de Cali - Deportivo Cali
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
nov. 17. 02:00
Sport Boys - Deportivo Binacional
2:1 (1:0)
nov. 17. 21:30
Cajamarca - Universitario
1:1 (0:1)
nov. 17.
USM Alger - Paradou AC
elhalasztva
nov. 17. 18:45
MC Alger - Bordj Bou Arreridj
1:0 (0:0)
nov. 17. 00:00
Pérez Zeledón - Herediano
1:0 (0:0)
nov. 17. 03:00
Saprissa - Grecia
0:2 (0:1)
nov. 17. 14:00
Trikala - Egaleo AO Athens
2:1 (0:0)
nov. 17. 14:00
Ionikos Nikea - Diagoras
3:2 (0:0)
nov. 17. 14:00
Veria - Thesprotos
1:1 (0:0)
nov. 17. 14:00
Ialysos - Triglia
1:2 (0:0)
nov. 17. 14:00
Kavala - Kalamata
2:1 (0:0)
nov. 17. 14:00
Aspropyrgos Enosis - OF Ierapetra
3:0 (0:0)

4 mérkőzés
nov. 17. 11:30
Slavia Szófia - Bulgária U21
3:3 (1:3)
nov. 17. 12:00
Isloch - Vitebsk
2:1 (0:0)
nov. 17. 13:00
Dnipro-1 - Zorya Lugansk
2:2 (1:1)
nov. 17. 14:00
FK Krasnodar - FK Rostov
1:0 (1:0)
nov. 17. 14:00
Alanyaspor - Adana Demirspor
2:1 (1:0)
nov. 17. 15:00
CFR Cluj - Kisvárda
2:0 (1:0)
nov. 17. 15:00
Litvánia - Új-Zéland
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
200
29 (14%)
69 (34%)
283
195
27 (14%)
67 (34%)
269
   Sió
206
25 (12%)
72 (35%)
269
206
27 (13%)
65 (32%)
265
195
29 (15%)
60 (31%)
265
206
26 (13%)
67 (33%)
264
206
19 (9%)
81 (39%)
257
   Rati
193
25 (13%)
66 (34%)
257
   Tila
205
25 (12%)
66 (32%)
257
199
20 (10%)
78 (39%)
256

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont