Főoldal » Meccsek » 2019. november 17. » Leonesa - Haro Deportivo

Leonesa - Haro Deportivo 2:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2019. november 17. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Reino de León (León)

Andy Kawaya ('54, 1-0), Julián Luque ('83, 2-0)

45%

• A Leonesa már kilenc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. szeptember 15-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az UD Logronés verte őket).

Leonesa győzelem:
31 tipp (79%)
4 tipp (10%)
Haro Deportivo győzelem:

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Haro Deportivo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Haro Deportivo győzelem
Az elmúlt fél évben a Leonesa ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Haro Deportivo kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Leonesa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leonesa 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Haro Deportivo pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Leonesa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Leonesa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II, a Real Sociedad II vagy az Athletic Bilbao II. A Haro Deportivo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés, az Izarra vagy a Varea. A Leonesa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Leonesa 973., Haro Deportivo 3826. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Leonesa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.