Főoldal » Meccsek » 2019. november 17. » Atlético Baleares - Real Madrid II

Atlético Baleares - Real Madrid II 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 31-én is volt Atlético Baleares - Real Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2019. november 17. 12:00
Helyszín: Estadio Balear (Palma de Mallorca, Illes Balears)

Pedro Ruiz ('11, 0-1), Jorge Ortiz ('17, 11-esből, 1-1)

14

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Atlético Baleares győzelem:
23 tipp (53%)
2 tipp (4%)
Real Madrid II győzelem:
18 tipp (41%)

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Real Madrid II győzelem
Az elmúlt fél évben az Atlético Baleares hatszor nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Madrid II egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlético Baleares sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlético Baleares 6 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Madrid II pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Atlético Baleares jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlético Baleares olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mirandés. A Real Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pontevedra. Az Atlético Baleares erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Atlético Baleares 1149., Real Madrid II 787. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlético Baleares csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.