Főoldal » Meccsek » 2019. november 16.

Meccsek - 2019. november 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2019. november 16.)


nov. 16. 15:00
Ciprus - Skócia
1:2 (0:1)
nov. 16. 18:00
Azerbajdzsán - Wales
0:2 (0:2)
nov. 16. 18:00
Oroszország - Belgium
1:4 (0:3)
nov. 16. 18:00
Szlovénia - Lettország
1:0 (0:0)
nov. 16. 18:00
San Marino - Kazahsztán
1:3 (0:3)
nov. 16. 20:45
Németország - Fehéroroszország
4:0 (1:0)
nov. 16. 20:45
Horvátország - Szlovákia
3:1 (0:1)
nov. 16. 20:45
Izrael - Lengyelország
1:2 (0:1)
nov. 16. 20:45
Ausztria - Észak-Macedónia
2:1 (1:0)
45 mérkőzés
nov. 16. 14:00
Saint-Flour - Ajaccio
3:1 (1:1)
nov. 16. 14:00
Charitoise - Auxerre
0:4 (0:2)
nov. 16. 14:00
ASM Belfort - Gazélec Ajaccio
1:0 (0:0)
nov. 16. 14:00
Gennevilliers - Le Mans
0:2 (0:1)
nov. 16. 14:00
Auch - Rodez
0:5 (0:3)
nov. 16. 14:00
Noeux-les-Mines - Bastia-Borgo
0:2 (0:0)
nov. 16. 14:00
Fabregues - Agde
3:1 (1:1)
nov. 16. 14:30
Bergerac - Clermont
1:0 (1:0)
nov. 16. 15:00
Épinal - Sochaux
2:0 (1:0)
nov. 16. 15:00
Chateauroux - Chamois Niortais
1:1 / tizenegyesekkel 6:7 (1:1)
nov. 16. 15:00
Ardziv Marseille - Le Puy
0:1 (0:0)
nov. 16. 16:00
Jura Sud - Saint-Pierroise
0:1 (0:1)
nov. 16. 16:30
Theix - Red Star FC 93
2:3 (0:2)
nov. 16. 17:00
Amnéville - Paris FC
0:2 (0:1)
nov. 16. 17:00
Tours - Chauray
2:0 (2:0)
nov. 16. 17:00
Lens - Boulogne
3:1 (0:0)
nov. 16. 17:00
Fréjus St. Raphaël - Grenoble
2:1 (1:0)
nov. 16. 17:00
Sarre-Union - Créteil
0:2 (0:1)
nov. 16. 17:30
Lorient - Guingamp
3:0 (1:0)
nov. 16. 18:00
Murs-Erigné - Caen
0:6 (0:3)
nov. 16. 18:00
FC Lyon - Consolat Marseille
0:1 (0:1)
nov. 16. 18:00
Challans - Le Poire-sur-Vie
3:0 (2:0)
nov. 16. 18:00
Alberes Argeles - Pau
0:1 (0:1)
nov. 16. 18:00
Betton - Concarneau
0:6 (0:2)
nov. 16. 18:00
Cambrai - Quevilly
0:1 (0:0)
nov. 16. 18:00
Montceau - Geispolsheim 01
4:2 (0:1)
nov. 16. 18:00
Yzeure - St-Pryvé St-Hilaire
1:2 (0:2)
nov. 16. 18:00
Trélissac - Mont-de-Marsan
2:0 (1:0)
nov. 16. 18:00
Lons - Annecy FC
1:2 (0:1)
nov. 16. 18:00
Gonfreville - Le Touquet
1:0 (0:0)
nov. 16. 18:00
Grasse - Marseille Endoume
2:0 (0:0)
nov. 16. 18:00
Chilly - Hauts Lyonnais
1:0 (0:0)
nov. 16. 18:00
Voltigeurs - La Tour d'Auvergne
4:0 (0:0)
nov. 16. 18:00
Montagnarde - Stade Briochin
1:2 (1:0)
nov. 16. 18:00
Granville - AG Caennaise
2:0 (1:0)
nov. 16. 18:00
RC La Fleche - Linas-Montlhery
2:3 (1:2)
nov. 16. 18:00
La Baule-Le Pouliugen - Angouleme
0:1 (0:0)
nov. 16. 19:00
Villemomble Sports - US Orléans
1:5 (0:1)
nov. 16. 19:00
Sireuil - Les Herbiers
1:7 (1:4)
nov. 16. 19:00
Ales - Lattes
1:0 (0:0)
nov. 16. 19:00
Bourges Foot - Sablé
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (1:1)
nov. 16. 20:00
Beauvais - Chambly
1:4 (0:3)

nov. 16. 13:00
Fuenlabrada - Huesca
3:2 (1:0)
nov. 16. 16:00
Extremadura - Deportivo La Coruna
2:0 (2:0)
nov. 16. 18:30
Elche - Almería
1:1 (0:0)
nov. 16. 18:30
Numancia - Rayo Vallecano
2:2 (1:1)
nov. 16. 21:00
Zaragoza - Albacete
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
nov. 16. 16:00
Casa Pia - Chaves
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
nov. 16. 21:00
Santos - Sao Paulo
1:1 (1:0)
nov. 16. 23:00
Fluminense - Atlético Mineiro
1:1 (1:0)
9 mérkőzés
nov. 16. 16:00
Bristol Rovers - Sunderland AFC
elhalasztva
nov. 16. 16:00
Blackpool - Wimbledon
2:0 (0:0)
nov. 16. 16:00
Coventry - Rochdale
2:1 (1:1)
nov. 16. 16:00
Oxford United - Ipswich
elhalasztva
nov. 16. 16:00
Portsmouth - Fleetwood
elhalasztva
nov. 16. 16:00
Doncaster - Shrewsbury
elhalasztva
nov. 16. 16:00
Gillingham - Lincoln City
1:0 (1:0)
nov. 16. 16:00
Rotherham - Accrington Stanley
1:0 (1:0)
nov. 16. 18:00
Villarreal II - Olot
1:1 (1:0)
nov. 16. 18:30
Ejea - Badalona
2:0 (1:0)
nov. 16. 18:30
Olaszország U21 - Izland U21
3:0 (1:0)
nov. 16. 20:45
Feralpisalo - Padova
1:0 (1:0)

nov. 16. 14:00
Madagaszkár - Etiópia
1:0 (1:0)
nov. 16. 20:00
Elefántcsontpart - Niger
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
nov. 16. 16:00
Exeter - Cheltenham
0:0
nov. 16. 16:00
Crawley - Morecambe
1:1 (1:0)
nov. 16. 16:00
Forest Green Rovers - Plymouth
0:1 (0:1)
nov. 16. 16:00
Northampton - Crewe
4:1 (3:1)
nov. 16. 16:00
Walsall - Cambridge United
2:1 (2:0)
nov. 16. 16:00
Grimsby - Newport
elhalasztva
nov. 16. 16:00
Leyton - Scunthorpe
0:2 (0:1)
nov. 16. 16:00
Macclesfield - Mansfield
0:0
nov. 16. 16:00
Port Vale - Carlisle
2:1 (0:1)
nov. 16. 16:00
Salford - Swindon
2:3 (1:1)
nov. 16. 16:00
Ukrajna U17 - Albánia U17
2:0 (0:0)
nov. 16. 20:45
Monopoli - Bisceglie
2:1 (2:1)
nov. 16. 01:30
Atlético GO - Paraná
1:0 (0:0)
nov. 16. 20:30
Coritiba - Oeste
1:0 (1:0)
nov. 16. 20:30
CRB - Ponte Preta
2:0 (2:0)
nov. 16. 20:30
Guarani FC - Operário PR
1:0 (1:0)
nov. 16. 23:00
Londrina - Botafogo/SP
1:1 (0:1)

nov. 16. 16:00
Varzim - Farense
1:3 (1:3)
nov. 16. 18:15
Penafiel - Feirense
0:0
nov. 16. 12:00
Szlovákia U19 - Málta U19
3:0 (3:0)
nov. 16. 13:00
Anglia U19 - Észak-Macedónia U19
5:0 (1:0)
nov. 16. 13:00
Írország U19 - Gibraltár U19
13:0 (4:0)
nov. 16. 14:00
Oroszország U19 - Wales U19
2:2 (1:0)
nov. 16. 14:00
Lengyelország U19 - Koszovó U19
4:1 (3:0)
nov. 16. 15:00
Olaszország U19 - Ciprus U19
2:0 (1:0)
nov. 16. 15:00
Ukrajna U19 - Szlovénia U19
1:1 (1:1)
nov. 16. 17:00
Ausztria U19 - Svájc U19
2:1 (1:1)
nov. 16. 18:00
Dánia U19 - Feröer szigetek U19
2:0 (0:0)
nov. 16. 19:30
Belgium U19 - Albánia U19
2:1 (2:0)
nov. 16. 19:30
Görögország U19 - Izland U19
2:5 (0:1)
nov. 16. 20:45
Pergolettese - AlbinoLeffe
2:1 (0:0)
nov. 16. 16:00
Arenas de Getxo - Leioa
0:3 (0:1)
nov. 16. 16:30
Amorebieta - Izarra
0:0
nov. 16. 16:30
Osasuna II - Barakaldo
1:0 (0:0)

nov. 16. 16:00
Sporting Gijón II - Celta Vigo II
1:1 (1:1)
nov. 16. 17:00
Coruxo - Las Rozas
0:0
nov. 16. 12:40
Podbeskidzie - Zaglebie Sosnowiec
4:1 (3:0)
nov. 16. 15:00
Stomil Olsztyn - Belchatow
0:1 (0:0)
nov. 16. 17:00
Tychy - Radomiak Radom
2:2 (1:0)
nov. 16. 17:00
Sandecja Nowy Sacz - Nieciecza
2:2 (2:0)
nov. 16. 00:00
Belgrano - Alvarado
2:2 (1:1)
nov. 16. 01:30
GyE Jujuy - Almagro
0:0
nov. 16. 02:15
San Martín - Nueva Chicago
1:0 (1:0)
nov. 16. 21:00
All Boys - Villa Dálmine
0:1 (0:1)
nov. 16. 21:00
Quilmes - Deportivo Riestra
1:1 (1:0)
nov. 16. 23:10
Atlético Rafaela - Sarmiento
1:1 (1:0)
nov. 16. 20:30
Lokeren - Lommel
0:1 (0:0)
nov. 16. 16:00
Rangers FC U21 - Wrexham
2:0 (1:0)
nov. 16. 16:00
Inverness - Clyde
0:0 / tizenegyesekkel 4:2
nov. 16. 16:00
Stenhousemuir - Partick Thistle
1:4 (0:1)
11 mérkőzés
nov. 16. 16:00
Bromley - Harrogate Town
3:3 (1:3)
nov. 16. 16:00
Dagenham & Redbridge - Aldershot
6:1 (4:0)
nov. 16. 16:00
Notts - Barrow
0:3 (0:2)
nov. 16. 16:00
Torquay - Sutton
1:2 (1:1)
nov. 16. 16:00
Woking - Halifax
0:0
nov. 16. 16:00
Ebbsfleet - Hartlepool
2:2 (0:2)
nov. 16. 16:00
Solihull Moors - Fylde
3:1 (3:1)
nov. 16. 16:00
Barnet - Stockport
1:2 (0:0)
nov. 16. 16:00
Boreham Wood - Maidenhead
2:1 (0:0)
nov. 16. 16:00
Chesterfield - Chorley
2:3 (0:2)
nov. 16. 18:20
Yeovil - Dover Athletic
0:1 (0:0)

nov. 16. 17:00
Villarrobledo - San Fernando
0:4 (0:2)
nov. 16. 16:00
Dundee United - Queen Of The South
3:0 (2:0)
nov. 16. 16:00
Greenock Morton - Arbroath
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
nov. 16. 13:30
Lisen - Chrudim
2:0 (1:0)
nov. 16. 09:30
Western United - Newcastle Jets
0:1 (0:1)
nov. 16. 11:30
Roltek Dob - NK Krka
0:1 (0:1)
nov. 16. 13:30
Dravograd - Nafta
1:3 (0:0)
nov. 16. 13:30
Radomlje - Rogaska
5:0 (0:0)
nov. 16. 13:30
Bilje - Jadran Dekani
1:2 (0:0)
nov. 16. 15:00
Koper - ND Gorica
0:2 (0:0)
11 mérkőzés
nov. 16. 05:00
Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa
0:2 (0:1)
nov. 16. 06:00
Fagiano Okayama - Yokohama FC
0:1 (0:1)
nov. 16. 06:00
Machida Zelvia - Kashiwa Reysol
0:3 (0:2)
nov. 16. 06:00
V-Varen Nagasaki - Tochigi
0:1 (0:1)
nov. 16. 06:00
Ehime - Ryukyu
1:2 (1:0)
nov. 16. 06:00
Gifu - Ventforet Kofu
1:3 (0:0)
nov. 16. 06:00
Omiya Ardija - Albirex Niigata
1:1 (0:0)
nov. 16. 06:00
Kyoto Sanga - JEF United
1:0 (0:0)
nov. 16. 07:00
Tokyo Verdy - Tokushima Vortis
1:2 (0:1)
nov. 16. 07:00
Kagoshima - Mito Hollyhock
1:0 (1:0)

2 mérkőzés
nov. 16. 14:30
Chepstow Town - STM Sports
0:5 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 16. 15:00
Hatta - Sharjah
1:0 (1:0)
nov. 16. 15:00
Al Dhafra - Al Ain
0:2 (0:1)
nov. 16. 17:30
Al-Wasl Dubai - Baniyas
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
nov. 16. 15:30
Cardiff MU - Carmarthen
0:3 (0:2)
nov. 16. 15:30
Cefn Druids - Barry Town
1:0 (1:0)
nov. 16. 14:00
Institute - Linfield
0:3 (0:2)
nov. 16. 16:00
Cliftonville - Ballymena
1:0 (0:0)
nov. 16. 16:00
Dungannon Swifts - Larne
0:1 (0:0)
nov. 16. 16:00
Warrenpoint - Coleraine
3:1 (0:0)
3 mérkőzés
nov. 16. 14:00
Al-Gharrafa - Qatar SC
0:3 (0:2)
nov. 16. 16:10
Al Arabi Doha - Al Sailiya
2:1 (2:1)
nov. 16. 16:10
Al Duhail - Al Khor
0:7 (0:3)
2 mérkőzés
nov. 16. 21:30
Alianza Lima - Huancayo
3:1 (1:1)
nov. 16. 23:45
Academia Cantolao - Carlos Manucci
0:1 (0:0)
nov. 16. 16:00
Belouizdad - Chlef
1:0 (0:0)
nov. 16. 16:00
Paradou AC - USM Bel Abbés
elhalasztva
nov. 16. 18:00
Saoura - MC Oran
1:1 (1:1)
nov. 16. 02:00
Hamilton Wanderers - Auckland City
0:5 (0:3)
nov. 16. 03:00
Waitakere - Canterbury United
1:1 (0:1)
nov. 16. 04:00
Hawke's Bay United - Tasman United
2:0 (2:0)
nov. 16. 04:00
Southern United - Eastern Suburbs
2:4 (0:2)

nov. 16. 14:30
Scheveningen - Volendam II
2:1 (0:0)
nov. 16. 14:30
Noordwijk - Hardenberg
2:0 (0:0)
nov. 16. 15:00
Kozakken Boys - Ijsselmeervogels
1:3 (1:2)
nov. 16. 15:00
Spakenburg - Maassluis
1:0 (1:0)
nov. 16. 15:00
Ido-Ambacht - Quick Boys
0:1 (0:0)
nov. 16. 15:30
Katwijk - De Treffers
2:0 (0:0)
nov. 16. 15:30
Koninklijke - Rijnsburgse
2:1 (0:1)
nov. 16. 18:00
TEC - GVVV
1:2 (0:0)
nov. 16. 14:00
Niki Volos - Olympiakos Volos
2:0 (0:0)
nov. 16. 02:30
Kolumbia - Peru
1:0 (0:0)
nov. 16. 10:00
Vasas - Újpest
3:4 (2:3)
nov. 16. 12:00
Legia Warszawa - Legionovia
1:2 (0:1)
nov. 16. 12:00
Zira - Sumgayit Shekher
0:0
nov. 16. 13:00
Arka Gdynia - Olimpia Grudziadz
4:1 (1:1)
nov. 16. 14:00
Inter Zapresic - Dubrava
2:0 (1:0)
nov. 16. 14:30
Aris Saloniki - CSKA Szófia
2:0 (2:0)
nov. 16. 14:30
Hellas Verona - Tabor Sezana
5:1 (2:1)
nov. 16. 14:30
Slaven Belupo - Kustosija
2:0 (1:0)
nov. 16. 14:30
ZTE - Varazdin
1:1 (0:0)
nov. 16. 14:30
Csehország U19 - Mexikó U18
2:1 (0:1)
nov. 16. 15:00
Fiorentina - Entella
5:1 (3:0)
nov. 16. 15:00
Anglia U18 - Norvégia U17
4:4 (1:2)
nov. 16. 18:00
Belgium U18 - Oroszország U17
2:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
225
33 (15%)
86 (38%)
337
225
28 (12%)
85 (38%)
310
237
29 (12%)
81 (34%)
307
4. AltT
237
25 (11%)
89 (38%)
303
236
29 (12%)
78 (33%)
301
6. Tila
237
24 (10%)
89 (38%)
298
225
24 (11%)
85 (38%)
290
237
21 (9%)
92 (39%)
289
225
27 (12%)
75 (33%)
285
   Nadin
237
21 (9%)
90 (38%)
285

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


ArgumCity 970