Főoldal » Meccsek » 2018. december 16.

Meccsek - 2018. december 16.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2018. december 16.)


4 mérkőzés
dec. 16. 12:00
Sevilla - Girona
2:0 (0:0)
dec. 16. 16:15
Espanyol - Betis
1:3 (1:1)
dec. 16. 18:30
Huesca - Villarreal
2:2 (1:0)
dec. 16. 20:45
Levante - FC Barcelona
0:5 (0:2)
3 mérkőzés
dec. 16. 14:30
Brighton & Hove Albion - Chelsea
1:2 (0:2)
dec. 16. 14:30
Southampton - Arsenal
3:2 (2:1)
dec. 16. 17:00
Liverpool - Manchester United
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 16. 20:15
Vidi - Ferencváros
2:1 (1:1)

6 mérkőzés
dec. 16. 12:30
SPAL - Chievo
0:0
dec. 16. 15:00
Sampdoria - Parma
2:0 (0:0)
dec. 16. 15:00
Fiorentina - Empoli
3:1 (1:1)
dec. 16. 15:00
Frosinone - Sassuolo
0:2 (0:1)
dec. 16. 18:00
Cagliari - Napoli
0:1 (0:0)
dec. 16. 20:30
AS Roma - Genoa
3:2 (2:2)
2 mérkőzés
dec. 16. 15:30
RB Leipzig - Mainz
4:1 (2:1)
10 mérkőzés
dec. 16. 13:00
Győri ETO - Cegléd
1:0 (1:0)
dec. 16. 13:00
Nyíregyháza - Mosonmagyaróvár
1:1 (1:0)
dec. 16. 13:00
Kaposvár - Kazincbarcika
2:0 (1:0)
dec. 16. 13:00
Siófok - Monor
1:0 (1:0)
dec. 16. 13:00
Vác - Dorog
1:1 (1:1)
dec. 16. 13:30
Békéscsabai Előre - Budaörs
2:0 (0:0)
dec. 16. 17:00
Vasas - Budafok
4:2 (3:0)
dec. 16. 17:00
Csákvár - ZTE
2:1 (2:1)
3 mérkőzés
dec. 16. 15:00
Nimes - Lille
2:3 (0:2)
dec. 16. 17:00
Nice - St. Etienne
1:1 (0:0)
dec. 16. 21:00
Lyon - AS Monaco
3:0 (2:0)

1 mérkőzés
dec. 16. 14:30
Entente Crest-Aouste - Le Puy
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
dec. 16. 12:15
Heerenveen - Utrecht
2:3 (0:3)
dec. 16. 14:30
Ajax - De Graafschap
8:0 (3:0)
dec. 16. 14:30
Groningen - FC Emmen
1:2 (0:0)
dec. 16. 16:45
Feyenoord - Fortuna Sittard
0:2 (0:0)
dec. 16. 13:30
Ingolstadt - Heidenheim
1:1 (1:0)
dec. 16. 13:30
Sandhausen - Regensburg
2:2 (2:1)
dec. 16. 13:30
Aue - Darmstadt
2:2 (0:0)
dec. 16. 12:00
Rayo Majadahonda - Elche
1:3 (0:0)
dec. 16. 16:00
Osasuna - Alcorcón
2:1 (0:0)
dec. 16. 18:00
Las Palmas - Tenerife
1:1 (1:0)
dec. 16. 18:00
Extremadura - Gimnastic
0:1 (0:0)
dec. 16. 20:00
Almería - Lugo
1:1 (1:1)
dec. 16. 20:30
Deportivo La Coruna - Zaragoza
3:1 (3:1)
4 mérkőzés
dec. 16. 15:00
Carpi - Salernitana
3:2 (1:0)
dec. 16. 15:00
Crotone - Venezia
1:1 (0:1)
dec. 16. 17:00
Cosenza 1914 - Benevento
0:0
dec. 16. 21:00
Brescia - Lecce
2:1 (0:1)
dec. 16. 16:00
Rio Ave - Belenenses
2:2 (1:0)
dec. 16. 18:30
Marítimo - Benfica
0:1 (0:1)
dec. 16. 21:00
Sporting CP - Nacional
5:2 (1:2)

2 mérkőzés
dec. 16. 13:00
Dunarea Calarasi - Sepsi
0:3 (0:1)
dec. 16. 19:00
Botosani - Steaua Bukarest
1:3 (1:2)
3 mérkőzés
dec. 16. 11:30
Malatyaspor - Antalyaspor
2:0 (2:0)
dec. 16. 14:00
Kayserispor - Akhisar Belediyespor
1:0 (0:0)
dec. 16. 17:00
Besiktas - Trabzonspor
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 16. 14:30
Cercle Brugge - Anderlecht
2:1 (1:1)
dec. 16. 18:00
Genk - KV Oostende
2:0 (1:0)
dec. 16. 20:00
Standard Liege - Zulte-Waregem
4:1 (2:0)
2 mérkőzés
dec. 16. 13:30
Hibernian - Celtic
2:0 (1:0)
dec. 16. 16:00
Rangers FC - Hamilton
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 16. 14:30
Salzburg - St. Pölten
5:1 (5:0)
dec. 16. 14:30
Altach - Hartberg
6:1 (2:0)
dec. 16. 17:00
Austria Wien - Rapid Wien
6:1 (4:1)
3 mérkőzés
dec. 16. 16:00
Luzern - St. Gallen
2:1 (2:0)
dec. 16. 16:00
FC Zürich - Lugano
0:0
2 mérkőzés
dec. 16. 13:00
1860 München - Carl Zeiss Jena
1:3 (0:1)
dec. 16. 14:00
Würzburger Kickers - Lotte
2:2 (1:1)
4 mérkőzés
dec. 16. 15:00
Apollon Smyrnis - Xanthi
1:0 (0:0)
dec. 16. 16:15
Larisa - AEK Athen
0:0
dec. 16. 18:00
Panathinaikosz - Atromitos
1:0 (1:0)
dec. 16. 18:30
Olympiakos Pireus - Lamia
3:0 (1:0)

dec. 16. 12:00
Conquense - Hércules
1:1 (0:0)
dec. 16. 12:00
Espanyol II - Cornella
0:0
dec. 16. 12:00
Atlético Baleares - Badalona
1:0 (1:0)
dec. 16. 12:00
Ebro - Teruel
2:1 (0:1)
dec. 16. 16:30
Olot - Ejea
1:0 (0:0)
dec. 16. 17:00
Sabadell - Alcoyano
0:1 (0:1)
dec. 16. 17:15
Ontinyent - Valencia II
2:2 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 16. 15:30
Slask Wroclaw - Korona Kielce
1:1 (1:0)
dec. 16. 18:00
Zaglebie Sosnowiec - Lech Poznan
0:6 (0:2)
4 mérkőzés
dec. 16. 12:00
Esbjerg - Nordsjaelland
3:0 (2:0)
dec. 16. 14:00
Horsens - Midtjylland
1:3 (1:1)
dec. 16. 16:00
SonderjyskE - FC Kobenhavn
0:3 (0:2)
dec. 16. 18:00
Bröndby - Vendsyssel
2:3 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 16. 13:00
Osijek - Inter Zapresic
6:0 (3:0)
dec. 16. 15:00
Dinamo Zágráb - Hajduk Split
1:0 (0:0)
dec. 16. 17:30
Istra 1961 - Rude Zágráb
1:0 (0:0)
dec. 16. 14:30
Renate - Südtirol
0:1 (0:0)
dec. 16. 14:30
Ternana - Giana Erminio
3:3 (2:2)
3 mérkőzés
dec. 16. 13:00
Spartak Subotica - Vozdovac
3:2 (0:2)
dec. 16. 19:30
Cukaricki - Crvena Zvezda
1:2 (1:2)

1 mérkőzés
dec. 16. 15:00
Viktoria Plzen - Karvina
2:1 (2:0)
dec. 16. 14:30
Chiasso - Winterthur
1:3 (1:3)
dec. 16. 14:30
Wil - Lausanne
0:2 (0:1)
dec. 16. 16:00
FC Vaduz - FC Schaffhausen
1:1 (1:0)
dec. 16. 12:15
Estoril - Farense
1:0 (0:0)
dec. 16. 16:00
Cova Piedade - Braga II
2:1 (0:1)
dec. 16. 16:00
Guimaraes II - Academico Viseu
2:0 (1:0)
dec. 16. 16:00
Covilha - Arouca
2:2 (1:1)
dec. 16. 14:30
Carrarese - Siena
1:2 (0:1)
dec. 16. 14:30
Pro Vercelli - Pistoiese
1:0 (0:0)
dec. 16. 14:30
Novara - Olbia
4:0 (3:0)
dec. 16. 14:30
Arzachena - Pro Piacenza
3:0 (1:0)
dec. 16. 14:30
Arezzo - Entella
2:2 (2:0)
dec. 16. 14:30
Piacenza - Lucchese
1:0 (1:0)
dec. 16. 16:30
Juventus II - Gozzano
0:0
dec. 16. 18:30
Pontedera - Pisa
0:2 (0:0)
dec. 16. 18:30
Albissola - Cuneo
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 16. 14:00
Kastrioti - Teuta Durres
0:4 (0:1)
dec. 16. 14:30
Rieti - Bisceglie
1:0 (0:0)
dec. 16. 14:30
Viterbese Castrense - Potenza
1:0 (0:0)
dec. 16. 14:30
Vibonese - Juve Stabia
1:1 (0:0)
dec. 16. 16:30
Casertana - Reggina
0:1 (0:0)
dec. 16. 16:30
Trapani - Rende
1:0 (1:0)
dec. 16. 16:30
Virtus Francavilla - Paganese
1:0 (0:0)
dec. 16. 16:30
Cavese - Monopoli
1:1 (0:1)
dec. 16. 20:30
Sicula Leonzio - Catania
0:0

dec. 16. 12:00
Tudelano - Sporting Gijón II
1:0 (0:0)
dec. 16. 15:45
Real Oviedo II - Izarra
2:1 (1:1)
dec. 16. 17:00
Vitoria - Real Unión
2:1 (2:0)
dec. 16. 17:00
Torrelavega - Union Langreo
0:2 (0:1)
dec. 16. 18:00
Real Sociedad II - Mirandés
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 16. 11:30
Dunav Ruse - Ludogorets
0:2 (0:1)
dec. 16. 18:00
CSKA Szófia - Botev Plovdiv
2:1 (2:0)
dec. 16. 12:00
Pontevedra - Las Palmas II
1:0 (1:0)
dec. 16. 12:00
Deportivo La Coruna II - Leonesa
1:2 (1:0)
dec. 16. 12:00
Burgos - CF Internacional
2:2 (1:1)
dec. 16. 16:30
Coruxo - Real Madrid II
2:1 (0:1)
dec. 16. 17:00
Guijuelo - Navalcarnero
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 16. 15:00
Omonia Nikosia - APOEL Nikosia
1:2 (1:0)
dec. 16. 17:00
Nea Salamina - Enosis
0:0

2 mérkőzés
dec. 16. 11:00
Qabala - Sabah FK
1:0 (1:0)
dec. 16. 16:00
Karabakh - Kesla
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 16. 18:00
Bnei Yehuda - Ashdod
2:0 (2:0)
dec. 16. 07:00
Newcastle Jets - Perth Glory
0:2 (0:2)
dec. 16. 09:00
Adelaide United - Melbourne City
0:2 (0:1)
dec. 16. 14:00
Sparta - Platanias
0:0
dec. 16. 14:00
Kissamikos - Panachaiki
0:0
dec. 16. 14:00
Kalamarias - Apollon Larisa
1:0 (1:0)
dec. 16. 12:00
El Ejido - Jumilla
2:2 (1:0)
dec. 16. 12:00
Real Murcia - Atlético Malagueno
2:0 (1:0)
dec. 16. 12:00
UD Ibiza - Almería II
2:1 (0:0)
dec. 16. 12:00
Badajoz - Melilla
1:0 (1:0)
dec. 16. 17:00
Marbella - FC Cartagena
0:2 (0:2)
dec. 16. 17:00
San Fernando - UCAM Murcia
2:0 (2:0)
dec. 16. 17:00
Villanovense - Sevilla Atlético
2:0 (0:0)
dec. 16. 17:00
Huelva - Atletico Sanluqueno
1:1 (1:0)
dec. 16. 17:00
Linense - Granada II
1:0 (1:0)
dec. 16. 17:00
Talavera - Don Benito
0:0

dec. 16. 11:30
Altay Izmir - Osmanlispor
0:1 (0:0)
dec. 16. 11:30
Giresunspor - Hatayspor
0:3 (0:2)
dec. 16. 14:00
Adanaspor - Eskisehirspor
2:0 (2:0)
dec. 16. 14:00
Boluspor - Altinordu
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
dec. 16. 22:00
Sporting Cristal - Alianza Lima
3:0 (2:0)
dec. 16. 14:00
Gor Mahia - Lobi Stars
3:1 (0:0)
dec. 16. 14:30
Vita Club - Bantu
4:1 (0:0)
dec. 16. 15:30
Otoho d'Oyo - Platinum
1:1 (0:0)
dec. 16. 16:00
Ismaily - Cotonsport
2:0 (0:0)
dec. 16. 16:30
Mazembe - ZESCO
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 16. 12:00
Encamp - Ordino
2:0 (0:0)
dec. 16. 16:00
Engordany - FC Santa Coloma
0:2 (0:0)
dec. 16. 18:00
Lusitanos - Inter Club d'Escaldes
0:3 (0:0)
dec. 16. 21:00
Nacional Potosí - The Strongest
2:3 (1:1)
dec. 16. 21:00
Club Aurora - Club Destroyers
5:0 (2:0)
dec. 16. 21:00
Blooming - San José
1:3 (1:2)
dec. 16. 21:00
Club Bolívar - Real Potosí
8:0 (2:0)
dec. 16. 21:00
Royal Pari - Oriente Petrolero
1:0 (1:0)
dec. 16. 21:00
Universitario - Guabirá
2:1 (1:1)

dec. 16. 17:00
Raja Casablanca - Cercle Mbéri
5:0 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 16. 14:00
Senglea Athletic - Birkirkara
0:2 (0:1)
dec. 16. 16:00
Floriana - Tarxien Rainbows
4:0 (2:0)
dec. 16. 15:00
FAR Rabat - FUS Rabat
2:0 (0:0)
dec. 16. 15:00
Cailungo - Tre Penne
0:3 (0:0)
dec. 16. 15:00
Folgore / Falciano - Cosmos
5:0 (0:0)
dec. 16. 18:00
Tre Fiori - La Fiorita
1:0 (0:0)
dec. 16. 18:30
Libertas - Murata
3:1 (0:0)
dec. 16. 14:30
Baroka - Bidvest Wits
1:2 (0:1)
dec. 16. 02:00
Tasman United - Auckland City
1:3 (0:2)
dec. 16. 04:35
Waitakere - Hamilton Wanderers
3:4 (3:0)
dec. 16. 23:00
Motagua - CD Olimpia
0:1 (0:0)
dec. 16. 14:00
Kairouan - Gabes
2:1 (1:1)
dec. 16. 14:00
Stade Tunisien - Hammam-Lif
1:0 (0:0)
dec. 16. 14:00
Tataouine - Métlaoui
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
dec. 16. 14:15
Al Shorta - Al Hudod
1:0 (0:0)
dec. 16. 08:30
Burma U21 - Malajzia U21
3:0 (0:0)
dec. 16. 15:30
Omán - Tádzsikisztán
1:0 (0:0)
dec. 16. 16:00
Palesztina - Pakisztán
2:0 (2:0)
dec. 16. 17:25
Tampere - Haka
0:3 (0:2)
dec. 16. 19:30
Nigéria U20 - Szenegál U20
0:2 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
208
30 (14%)
88 (42%)
326
208
32 (15%)
80 (38%)
320
209
31 (15%)
82 (39%)
319
4. AltT
209
27 (13%)
88 (42%)
311
209
31 (15%)
76 (36%)
307
209
23 (11%)
93 (44%)
301
198
31 (16%)
70 (35%)
295
209
23 (11%)
88 (42%)
291
209
24 (11%)
84 (40%)
288
209
23 (11%)
86 (41%)
287

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont