Főoldal » Meccsek » 2018. december 16. » S.S. Reyes - Unionistas de Salamanca

S.S. Reyes - Unionistas de Salamanca 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 5-én is volt Unionistas de Salamanca - S.S. Reyes mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2018. december 16. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Nuevo Matapińonera (San Sebastián de los Reyes)

Góngora ('23, 0-1), Christian Perales ('45, 1-1), Unai Hernández ('60, 1-2)

S.S. Reyes utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
Az elmúlt fél évben a S.S. Reyes háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a S.S. Reyes 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a S.S. Reyes jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a S.S. Reyes olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Burgos, a Pontevedra vagy a Guijuelo. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos, a Guijuelo vagy a Navalcarnero. A S.S. Reyes erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a S.S. Reyes olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Madrid II vagy a Real Oviedo. Az Unionistas de Salamanca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Palmas II, az Unión Adarve. A S.S. Reyes csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

S.S. Reyes 1742., Unionistas de Salamanca 3226. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a S.S. Reyes jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a S.S. Reyes csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.