Főoldal » Meccsek » 2018. december 16. » Ebro - Teruel

Ebro - Teruel 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. május 5-én is volt Teruel - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2018. december 16. 12:00
Helyszín: Estadio El Carmen (Zaragoza)

Jamelli ('22, 0-1), Víctor García ('77, 1-1), Diego Crespo ('84, öngól, 2-1)

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Teruel utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Teruel győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen. A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben az Ebro kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Teruel egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Ebro sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ebro 1 győzelmet, 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Teruel pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Ebro jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. A Teruel pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules. A Teruel erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Ebro olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a Sabadell vagy a Hércules. A Teruel gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Conquense, a Castellón vagy a Levante II. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ebro 1328., Teruel 3412. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az Ebro csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.