Főoldal » Meccsek » 2018. december 16. » UD Ibiza - Almería II

UD Ibiza - Almería II 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. május 5-én is volt Almería II - UD Ibiza mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2018. december 16. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Can Misses (Eivissa)

Darío Guti ('72, 0-1), Cristian Herrera ('77, 1-1), Iosu Villar ('90+3, 2-1)

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Almería II győzelem
Az elmúlt fél évben az UD Ibiza háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján az UD Ibiza sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Ibiza 3 győzelmet, 1 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az UD Ibiza jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Ibiza olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Don Benito, az Atletico Sanluqueno vagy a Badajoz. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atletico Sanluqueno, a Talavera vagy a Jumilla. Az Almería II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Ibiza 3263., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Almería II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Ibiza csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.