Főoldal » Meccsek » 2016. november 27. » Mallorca II - Ebro

Mallorca II - Ebro 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 23-án is volt Ebro - Mallorca II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2016. november 27. 10:00

Mallorca II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Ebro győzelem
Az elmúlt fél évben a Mallorca II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mallorca II 1 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Ebro szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Mallorca II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Llagostera. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mallorca II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Eldense, a Cornella vagy az Alcoyano. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a L'Hospitalet, az Alcoyano vagy a Zaragoza. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mallorca II 2746., Ebro 1328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Ebro nyeri ezt a találkozót.