Főoldal » Meccsek » 2016. november 13. » Alcoyano - Ebro

Alcoyano - Ebro 2:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 17-én is volt Alcoyano - Ebro mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2016. november 13. 16:00

Fran Miranda ('33, 1-0), Mariano Sanz ('41, 2-0)

• Az Ebro már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2016. október 15-én sikerült ellenfelet legyőzniük (az Espanyol II csapatát).

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Ebro győzelem
Az elmúlt fél évben az Alcoyano ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Alcoyano sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Alcoyano 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Alcoyano jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Alcoyano olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Lleida Esportiu. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell vagy az Espanyol II. Az Alcoyano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Alcoyano 979., Ebro 1328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Alcoyano csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.