Főoldal » Meccsek » 2021. április 17. » L'Hospitalet - Atzeneta

L'Hospitalet - Atzeneta 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 15-én is volt Atzeneta - L'Hospitalet mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 2. fázis, 3. forduló - 2021. április 17. 19:00
Helyszín: Estadi Municipal de Futbol de Vic (Vic)

L'Hospitalet utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Atzeneta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Atzeneta győzelem

Az elmúlt fél évben a L'Hospitalet egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atzeneta az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a L'Hospitalet 5 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a L'Hospitalet jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a L'Hospitalet olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Lleida Esportiu vagy az Espanyol II. Az Atzeneta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valencia II, a Pena Deportiva vagy az Orihuela. A L'Hospitalet erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a L'Hospitalet olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Andorra, a Prat vagy a Badalona. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, az UD Ibiza vagy a Levante II. A L'Hospitalet csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

L'Hospitalet 2155., Atzeneta 4374. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a L'Hospitalet jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a L'Hospitalet csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.