Főoldal » Meccsek » 2021. március 21. » Pena Deportiva - Atzeneta

Pena Deportiva - Atzeneta 0:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2021. március 21. 12:00
Helyszín: Campo Municipal del Santa Eulalia del Río (Santa Eulalia del Río)

Álex Chico ('1, 0-1), Javier García ('90+1, 0-2)

Pena Deportiva győzelem:
34 tipp (82%)
4 tipp (9%)
Atzeneta győzelem:
3 tipp (7%)

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Atzeneta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Atzeneta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Pena Deportiva egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atzeneta az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Deportiva 2 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Pena Deportiva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules, a Villarreal II. Az Atzeneta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valencia II vagy az Orihuela. A Pena Deportiva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alcoyano vagy a Valladolid. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, az UD Ibiza. A Pena Deportiva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Deportiva 2385., Atzeneta 4614. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pena Deportiva jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pena Deportiva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.