Főoldal » Meccsek » 2021. április 10. » Atzeneta - Prat

Atzeneta - Prat 1:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Prat - Atzeneta mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 2. fázis, 2. forduló - 2021. április 10. 17:00
Helyszín: Campo De Futbol El Regit (Atzeneta d'Albaida)

Sergio Montero ('1, 0-1), Enrique Sampedro ('45+1, 1-1), Eric Jiménez ('58, 1-2)

Atzeneta győzelem:
26 tipp (63%)
10 tipp (24%)
Prat győzelem:
5 tipp (12%)

Atzeneta utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Prat utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Prat győzelem
Az elmúlt fél évben az Atzeneta kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Prat kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atzeneta sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atzeneta 2 győzelmet, 5 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Prat pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Atzeneta jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atzeneta olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Hércules vagy a Levante II. A Prat pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cornella vagy a L'Hospitalet. Az Atzeneta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Atzeneta olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Orihuela vagy az Alcoyano. A Prat gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a FC Andorra, az Espanyol II. Az Atzeneta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atzeneta 4369., Prat 2448. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Prat jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atzeneta csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.