Főoldal » Meccsek » 2019. november 23. » Leioa - Amorebieta

Leioa - Amorebieta 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 7-én is volt Amorebieta - Leioa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2019. november 23. 17:30

42%

• Fran Sota az egyetlen a mezőnyből, aki hat Leioa - Amorebieta mérkőzésen is szerepelt.

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Amorebieta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Leioa csapatának kedvez (10:7).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Leioa stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Amorebieta csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Leioa kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Amorebieta az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Leioa 2 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent. Ez alapján az Amorebieta szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Leioa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Salamanca CF UDS, a CD Alavés II. Az Amorebieta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos vagy a Guijuelo. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Leioa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guijuelo. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II. Az Amorebieta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Leioa 1273., Amorebieta 1372. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Amorebieta nyeri ezt a találkozót.