Főoldal » Meccsek » 2021. március 21. » Lealtad - Union Langreo

Lealtad - Union Langreo 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2021. március 21. 12:00
Helyszín: Estadio Las Callejas (Villaviciosa)

Lealtad utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Union Langreo győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Lealtad egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Lealtad sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lealtad 3 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Lealtad jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Lealtad olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa, a Sporting Gijón II vagy a Covadonga. Az Union Langreo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos, a Real Oviedo II vagy a Caudal. Az Union Langreo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Lealtad olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Marino de Luanco, a Real Oviedo II vagy az Alcorcón. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Marino de Luanco, a Sporting Gijón II vagy a Leonesa. Az Union Langreo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Lealtad 1998., Union Langreo 2255. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Lealtad jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Lealtad csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.