Főoldal » Meccsek » 2018. február 11. » Lealtad - Tudelano

Lealtad - Tudelano 0:0

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2018. február 11. 12:00
Helyszín: Estadio Las Callejas (Villaviciosa)

Lealtad utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Tudelano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Tudelano győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Tudelano csapatának kedvez (6:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Lealtad stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Tudelano csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Lealtad egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tudelano kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Tudelano az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Lealtad 3 győzelmet, 4 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tudelano pedig idegenben ötször nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján a Tudelano szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Lealtad olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés, a Real Unión vagy a Caudal. A Tudelano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Burgos, az Arenas de Getxo vagy az Amorebieta. A Tudelano erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Lealtad olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sporting Gijón II, az Athletic Bilbao II. A Tudelano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Sociedad II vagy a Mirandés. A Tudelano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Lealtad 1761., Tudelano 1239. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Tudelano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Tudelano nyeri ezt a találkozót.