Főoldal » Meccsek » 2018. február 18. » UD Logronés - Lealtad

UD Logronés - Lealtad 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2018. február 18. 17:00
Helyszín: Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas (Logrońo)

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Lealtad utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Lealtad győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Lealtad csapatának kedvez (5:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az UD Logronés stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Lealtad csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben az UD Logronés négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Lealtad egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az UD Logronés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az UD Logronés 8 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Lealtad pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát az UD Logronés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az UD Logronés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Caudal vagy a Mirandés. A Lealtad gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Vitoria, az Osasuna II. Az UD Logronés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

UD Logronés 1015., Lealtad 1761. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az UD Logronés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.