Főoldal » Meccsek » 2018. október 14. » Jumilla - Almería II

Jumilla - Almería II 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 3-án is volt Almería II - Jumilla mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2018. október 14. 16:30
Helyszín: Complejo Deportivo Miguel Indurain (Murcia)

Jumilla utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Almería II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Almería II csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Jumilla egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Jumilla sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Jumilla 3 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát a Jumilla jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Jumilla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Cartagena. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Talavera. A Jumilla csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Jumilla 1466., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Jumilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Jumilla csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.