Főoldal » Meccsek » 2019. április 28. » Real Murcia - Almería II

Real Murcia - Almería II 0:0

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 35. forduló - 2019. április 28. 18:00
Helyszín: Estadio Nueva Condomina (Murcia)

48%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenegy alkalommal osztott ki sárgalapot.

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Almería II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Murcia csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Real Murcia egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Real Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Murcia 2 győzelmet, 5 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és tízszer kapott ki. Tehát a Real Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Don Benito, a Granada II vagy a Linense. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Malagueno, a Don Benito vagy az UD Ibiza. A Real Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Murcia 479., Almería II 2797. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Real Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.