Főoldal » Meccsek » 2016. január 10. » Almería II - Jumilla

Almería II - Jumilla 3:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 3-án is volt Almería II - Jumilla mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2016. január 10. 10:30

Hicham ('15, 1-0), Fran Pastor ('64, 2-0), Perona ('74, 2-1), Gaspar Panadero ('90, 3-1)

Korábbi Almería II - Jumilla mérkőzések:

Almería II győzelem

2015. aug. 23. 0:0
Jumilla győzelem

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Jumilla utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Jumilla győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Almería II egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Jumilla egyszer nyert idegenben és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Jumilla az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Almería II 3 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Jumilla pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát az Almería II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva. A Jumilla pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villanovense. Az Almería II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Almería II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Linares Deportivo, a La Hoya Lorca vagy a Linense. A Jumilla gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Roque, az Algeciras vagy a Betis II. Az Almería II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Almería II 2864., Jumilla 1466. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Jumilla jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Almería II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.