Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 30. » FC Cartagena - Almería II

FC Cartagena - Almería II 4:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 17-én is volt Almería II - FC Cartagena mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 6. forduló - 2018. szeptember 30. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Cartagonova (Cartagena)

Jesús Álvaro ('8, 1-0), Cordero ('28, 2-0), Navas ('51, 2-1), Elady Zorrilla ('84, 3-1), Elady Zorrilla ('90+1, 4-1)

FC Cartagena utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Almería II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a FC Cartagena csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a FC Cartagena stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a FC Cartagena csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a FC Cartagena háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a FC Cartagena sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a FC Cartagena 2 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben kétszer kapott ki. Tehát a FC Cartagena jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a FC Cartagena olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Granada II vagy az UCAM Murcia. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Talavera vagy a Granada II. A FC Cartagena csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

FC Cartagena 572., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a FC Cartagena jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a FC Cartagena csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.