Főoldal » Meccsek » 2021. április 11. » Izarra - Portugalete

Izarra - Portugalete 3:2 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Portugalete - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 2. fázis, 2. forduló - 2021. április 11. 18:00
Helyszín: Estadio Merkatondoa (Estella)

Eneko Martínez ('4, 1-0), Javier Gómez ('23, 2-0), Mario Musy ('31, 2-1), Álvaro Arnedo ('39, 11-esből, 2-2), Laborda ('74, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Portugalete utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Portugalete győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Portugalete csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Izarra kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Portugalete kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Izarra sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 3 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Portugalete pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ebro, az Ejea vagy a Haro Deportivo. A Portugalete pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barakaldo, a Leioa vagy a Laredo. A Portugalete erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tarazona, a Mutilvera vagy a Calahorra. A Portugalete gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CD Alavés II, az Arenas de Getxo vagy az Amorebieta. A Portugalete csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Izarra 1565., Portugalete 2716. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.