Főoldal » Meccsek » 2021. március 28. » Arenas de Getxo - Portugalete

Arenas de Getxo - Portugalete 1:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 22. forduló - 2021. március 28. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Portugalete utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereség

Inkább Portugalete győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Arenas de Getxo csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Portugalete kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 3 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Portugalete pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barakaldo, a Leioa vagy a Laredo. A Portugalete pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barakaldo, a Leioa vagy a Laredo. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Amorebieta. A Portugalete gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a CD Alavés II. Az Arenas de Getxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arenas de Getxo 1419., Portugalete 2721. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Arenas de Getxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.