Főoldal » Meccsek » 2016. február 28. » Izarra - Arandina

Izarra - Arandina 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 19-én is volt Arandina - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2016. február 28. 16:00

Brińol ('25, 1-0), Francis Suárez ('90, 2-0)

Korábbi Izarra - Arandina mérkőzések:

Izarra győzelem

2015. okt. 11. 1:1 (0:1)
Arandina győzelem

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Arandina győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az Izarra egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arandina kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Arandina az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Izarra 5 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arandina pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Izarra jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az UD Logronés, a Guijuelo vagy a Sporting Gijón II. Az Arandina pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Logronés, a Sporting Gijón II vagy a Compostela. Az Izarra erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Izarra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Somozas. Az Arandina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Somozas. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Izarra 1560., Arandina 2260. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Izarra csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.