Főoldal » Meccsek » 2015. október 11. » Arandina - Izarra

Arandina - Izarra 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 19-én is volt Arandina - Izarra mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2015. október 11. 16:00

Julen Gońi ('42, 0-1), Arturo Navarro ('47, 1-1)

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Izarra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Izarra győzelem
Az elmúlt fél évben az Arandina egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Izarra egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Arandina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arandina 1 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Izarra pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Arandina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arandina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Reus Deportiu. Az Izarra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lealtad. Az Arandina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Arandina 2260., Izarra 1560. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Izarra jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus az Arandina csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.