Főoldal » Meccsek » 2023. október 22. » Intercity - Atlético Baleares

Intercity - Atlético Baleares 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 28-án is volt Atlético Baleares - Intercity mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2023. október 22. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Antonio Solana (Alicante)

Korábbi Intercity - Atlético Baleares mérkőzések:

Intercity győzelem

2023. márc. 12. 2:2 (0:1)
2022. nov. 27. 0:0
Atlético Baleares győzelem

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Atlético Baleares utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Atlético Baleares győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok egyszer játszottak az Intercity stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Intercity kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Baleares egyszer sem nyert idegenben és hatszor kapott ki. A statisztika alapján az Intercity sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Intercity 3 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Baleares pedig idegenben egyszer nyert és ötször kapott ki. Tehát az Intercity jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Intercity olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Alcoyano. Az Atlético Baleares pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a SD Logronés. Az Intercity erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Intercity 3284., Atlético Baleares 1071. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Baleares jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Intercity csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.