Főoldal » Meccsek » 2023. október 22. » Castellón - Atlético Madrid II

Castellón - Atlético Madrid II 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. február 3-án is volt Atlético Madrid II - Castellón mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2023. október 22. 20:00
Helyszín: Nou Estadi Castalia (Castellón de la Plana)

Haris Medunjanin ('5, 1-0), Óscar Gil ('71, 2-0)

• A két csapat 5 éve és 75 napja nem találkozott egymással, utoljára 2018. augusztus 9-én.
  • A Castellón az utolsó öt mérkőzését mind megnyerte. A csapat veretlenségi sorozata már kilenc mérkőzés óta tart. Utoljára a Cornella ellen szenvedtek vereséget 2023. augusztus 20-án.

Korábbi Castellón - Atlético Madrid II mérkőzések:

Castellón győzelem

Atlético Madrid II győzelem

2018. aug. 9. 1:2 (0:2)

Castellón utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Atlético Madrid II győzelem
Az elmúlt fél évben a Castellón ötször nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Castellón sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Castellón 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Castellón jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Castellón olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Baleares. A Castellón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Castellón olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cornella. Az Atlético Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Málaga. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Castellón 1386., Atlético Madrid II 1936. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Castellón jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Castellón csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.