Főoldal » Meccsek » 2023. október 15. » Antequera - Intercity

Antequera - Intercity 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 24-én is volt Intercity - Antequera mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2023. október 15. 18:00
Helyszín: Estadio El Maulí (Antequera)

Xemi ('22, 0-1), Luismi Redondo ('72, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Antequera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Intercity utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Intercity győzelem
Az elmúlt fél évben az Antequera háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Intercity egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Antequera sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Antequera 1 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Intercity pedig idegenben háromszor nyert és négyszer kapott ki. Ez alapján az Intercity szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben az Antequera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Málaga, a Córdoba vagy az Atlético Baleares. Az Intercity pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II, a Real Murcia vagy a Melilla. Az Antequera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Antequera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II. Az Intercity gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Calahorra. Az Antequera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Antequera 4653., Intercity 3294. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Intercity jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Antequera csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.